I 'j het Parkzicht n E n kleur je leven U H G E n E UER fl E G E R R E E n UER R E E n mag je geen suiker. G fi H R E EXECUTORIALE VERKOOP u H 6 H G EXECUTORIALE VERKOOP Diabetes Fonds www.hetparkzicht.n Het Parkzicht 46 I Zaterdag 19 april 2008 PZC Ten overstaan van mr. E.O.F.J. Verhaegen, notaris te IJzendijke of een van zijn waarnemers zal, in samenwer king met CMS Derks Star Busmann N.V. notarissen te Utrecht, op 22 mei 2008 om 14.00 uur in Café Du Commerce aan de Markt 2 te Terneuzen, in één zitting bij opbod en afslag in het openbaar worden verkocht: het woonhuis met erf, tuin, grond en verder toebehoren aan de Koningin Julianastraat 27 te Hoofdplaat, kada straal bekend gemeente Oostburg, sectie EH nummer 126, groot 1 are 12 centiare, daaronder begrepen de ver pande roerende zaken ais bedoeld in artikel 3:254 van het Burgerlijk Wetboek. Voor zover bekend is het registergoed in gebruik bij de eigenaar. Bezichtigingen (indien mogelijk) in overleg met onderstaand notariskantoor. De koper dient (zonodig) zelf, voor eigen rekening en risico, de ontruiming te bewerkstelligen. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 2006 (AVVE 2006), opgenomen in een akte verleden voor mr. R.W.T. Salomons, notaris te Andel op 31 januari 2006 en gedepo neerd bij de Rechtbank te Breda op 6 februari 2006 onder nummer 8/2006, voorzover daarvan niet wordt afgeweken in de nog vast te stellen bijzondere veilingvoorwaarden. De Veilingvoorwaarden zullen ter inzage liggen bij onderstaand notariskantoor. Voor rekening van koper komen buitengerechtelijke incasso kosten ad 1.000,00 alsmede alle kosten verschuldigd con form artikel 9 lid 1 van de AVVE 2006. Nadere informatie is te vinden op www.veilingnotaris.nl. Bieders dienen zich bij de openbare verkoop te legitimeren en een verklaring van hun bankrelatie over te leggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. Alvorens tot gunning wordt overgegaan, dient de koper uiter lijk 23 mei 2008 om 14.00 uur bij onderstaande notaris te storten een bedrag ter grootte van 15% van de koopsom voor de betaling van de kosten als bedoeld in art. 9 lid 1 van de van toepassing zijnde AVVE 2006. Gegadigden kunnen tot en met 7 mei 2008, 00.00 uur onder hands per fax/post een schriftelijk onvoorwaardelijk onderte kend bod uitbrengen bij Notariskantoor Verhaegen Verhaegen, Markt 23, Postbus 20, 4515 IJzendijke, t.a.v. de heer P.M. Overhaus. Nadere inlichtingen: de heer PM. Overhaus. Telefoon: 0117- 301558 Fax 0117-301859/mail: info@notarisverhaegen.nl (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek, Juncto arti kel 548 lid 4 Wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering). Ten overstaan van Mr. E.O.F.J. Verhaegen, notaris te IJzendijke of een van zijn waarnemers zal, op donderdag 22 mei om 14:00 uur in Café Du Commerce aan de Markt 2 te Terneuzen, in één zitting bij opbod en afslag in het openbaar worden verkocht: het woonhuis met tuinhuisje, erf, tuin, ondergrond en verder aan- en toebehoren, plaatselijk bekend Sint Eligiusplein 2, postcode 4501 CS, Oostburg, kadastraal bekend gemeente Oostburg, sectie E, nummer 445, groot twee are (2 a); daaron der begrepen de verpande roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 van het Burgerlijk Wetboek. Bezichtiging: in overleg met het notariskantoor. De koper dient (zo nodig) zelf, voor eigen rekening en risi co, de ontruiming te bewerkstelligen. Veilingvoorwaarden: Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilin gen 2006 (AVVE 2006), voor zover daarvan niet wordt afgeweken in de nog vast te stellen Bijzondere Veilingvoorwaarden. Bieders dienen zich bij de open bare verkoop te legitimeren en een verklaring van hun bankrelatie te overleggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. Nadere informatie: Nadere informatie is te vinden op www.veilingnotaris.nl. Kosten: Voor rekening van koper komen alle kosten verschuldigd conform artikel 9 lid 1 van de AVVE 2006. Onvoorwaardelijke onderhandse biedingen: tot en met 7 mei 2008, 00:00 uur kunnen onderhands per fax/post biedingen worden uitgebracht bij Notariskantoor Verhaegen Verhaegen, Markt 23, Postbus 20, 4515 ZG IJzendijke, t.a.v. de heer P.M. Overhaus. Nadere inlichtingen: de heer PM. Overhaus. Telefoon: 0117-301558/Fax: 0117-301859 mail info@notarisverhaegen.nl EXECUTORIALE VERKOOP <k,'iïiTi'tïmtttt v ,i. krachtens artikel 3:268 B.W. «j CLERCX BROERS f Ten overstaan van notaris mr. C.L.L.R. Clercx of zijn waarnemer zal op donderdag 24 april 2008 om 19.00 uur in Hotel Keyser, Keizerstraat 5 te Breda in één zitting bij opbod en afslag in het openbaar worden verkocht: het woonhuis met ondergrond, tuin, HOF 36 te 4854 AZ BAVEL, kad.bek. gem. Nieuw-Ginneken sectie K nr. 2980, groot 6 a 54 ca., met inbegrip van de verpande roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 B.W. Indien het pand ten tijde van de levering niet ontruimd is, dient (zonodig) de koper zelf, voor eigen rekening en risico, de ontruiming te bewerk stelligen. Bezichtiging voorshands niet mogelijk. Van toepassing zijn de Algemene Veilingvoorwaarden Voor Executieveilingen 2006 (AVVE) voorzover daarvan niet wordt afgewe ken bij de bijzondere veilingvoorwaarden. Voor rekening van koper komen naast eventueel achterstallige zakelijke lasten, alle kosten ver schuldigd conform artikel 9 van de AVVE. Bieders dienen zich bij de veiling te legitimeren middels een geldig legi timatiebewijs en voorts een verklaring van hun bankrelatie te overleggen waaruit blijkt dat de bieder in staat is de koopprijs en de kosten te betalen. Aan eventuele onjuistheden of onvolledigheden in deze advertentie kun nen geen rechten worden ontleend (zie ook www.veilingnotaris.nn. Waar Niet waar Suikervrij eten is niet nodig. Dat bevestigt een weten schappelijk onderzoek, betaald door het Diabetes Fonds. Het is dus niet waar. Meer weten? Vraag de gratis voedingsbrochure aan, inclusief drie feestelijke recep ten van Edwin Kats, chef-kok van het Amstel Hotel, via www.diabetesfonds.nl of bel 0800-5766123. Elke oplossing begint met onderzoek. Dit project wordt gerealiseerd door fm De Groene Groep www.degroGnegroGp.nl Inlichtingen en verkoop a aerssens pateer Glacisstraat 42, 4381 RK Vlissingen t 0118 413 920 e info@aenpmakelaars.nl i www.aenpmakelaars.nl Het project, dat aan de rand van Vlissingen ligt, wijkt in olies af van de traditionele bouwstijl. Een bewuste keus van de gemeente. Belangrijk uitgangspunt hierbij is dat behalve de vraag naar een grote diversiteit, ook rekening is gehouden met een ruime opzet. Geen opeengepakte concentratie van woningen. 'We bouwen tenslotte voor mensen. Deze woningen zuilen er waarschijnlijk in 2050 nog staan, wat betekent dat veel mensen hier een groot deel van hun leven zullen doorbrengen. We willen het hen dan ook zo aangenaam mogelijk maken', aldus Ernest Pieters van-Rienks Architecten. Binnenkort fungeren de groen 'glooiende' bunkers, als heuvels in een besloten park tussen woningen met een frisse uitstraling.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 128