eve de lente Kom naar dé nieuwe voorjaarsbeurs Leve de Lente! is 25, 26, 27 april in de Brabanthallen in 's-Hertogenbosch De lentebeurs waar u van opkikkert! Naar buiten? Kom binnen bij Leve de Lente! Leef je uit en kom naar de voorjaarsbeurs Leve de Lente van 25,26,27 april in Brabanthallen in 's-Hertogenbosch. Geurende bloemen en een verfrissende win door je huis en tuin bezorgen je Lentekriebels. Tijd voor jezelf, tijd voor de meest insptirerende voorjaarsbeurs Leve de Lente! Het lentegevoel wordt gevat in een aantal veelbelovende en inspirerende thema's! Hierbij een tipje van de sluier... 'i Je bent er zó! Koop nu de kaarten 'n de voorverkoop! orn naar Leve de Lenti en betaal slechts €11 - Voor meer informatie kijk op www.levedelentP J Leve je Huis! Laat je inspireren door de leukste woonaccessoires, meubels, verlichting en de nieuwste woontrends. Maak je huis helemaal Lente klaar! Het hart van dit seg ment wordt gevormd door het Bouwen Verbouwen Plein, waar je antwoord krijgt op uiteenlopende (klus)vragen. Neem dus foto's en tekeningen van je huis mee voor gratis interi eur en kleuradvies! Met als extra thema: "Klussen voor Vrouwen! Handige Snufjes Plein Een frisse wind door je huis met emmer en sop! Be nieuwd naar de nieuwste handigheidjes? Breng een bezoekje aan Het Handige Snufjes Plein waardoor de voorjaarsschoonmaak een klusje van niets wordt. Schoonmaken is nog nooit zo leuk geweest! Leve je Lijf! De dikke winterkleding kan in de kast. Wervelen de modeshows geven een overzicht van de leukste en luchtige kledingtrends van het nieuwe seizoen. Op de catwalk geven we per dag verschillende me tamorfose weg! Met de nieuwe voorjaarsmode van Vroom Dreesmann bent voor zomerse salades, buf fetten, barbecues en cock tails. Er zijn mooie prijzen te winnen bij kookwedstrijden van chefkok Ton Boer! Leve je Tuin! Met de lente gaat ieder een weer verlangen naar het buitenleven. Tijdens Leve de Lente wordt er veel aandacht geschonken aan de aankleding van de tuin. u helemaal hip en trendy! Hoepelman Kappers zorgt voor een nieuwe lentekap sel (summervibes is het he lemaal) en ICI XL Paris zorgt voor de bijpassende make up. Kom naar Leve de Lente en wees een supermodel voor een dag! Win een metamorfose van Rob Peetoom! Rob Peetoom zal elke dag een complete metamor fose weggeven. Ze verta len je wensen geheel in een nieuw kapsel en make up wat helemaal past bij je persoonlijkheid en uiterlijk. Tevens zullen zij antwoord geven op styling en kleur- gebied! Leve je Smaak! Proef de wereldse smaken en andere culinaire hoog standjes die hand in hand gaan in De Proeverij. Hier is alles te vinden wat te ma ken heeft met Bourgon disch genieten. Van servie zen en bestekken tot aan het proeven van allerhande (streek) producten, origine le lenterecepten en ideeën Tuinhuizen, bloembakken, hanging baskets, prieeltjes, fakkels, tuinhaarden en di verse andere accessoires worden er gepresenteerd. Kleurrijke (éénjarige) plan ten zijn te koop bij de kwe kers in de Groenmarkt en ontdek wat de oude Grie ken al waardeerden: neem op Leve de Lente een heer lijk, ontspannend bad in het warme, bruisende water van een luxe whirlpool! Leve je Creativiteit! De lente levert volop in spiratie voor de hobby. Fotografie, schilderen, de computer, bloemschikken, klussen in huis, creatief bezig zijn en manieren om de vrije tijd door te bren gen. Of stel je liever zelf een kleurrijk scrapbook samen? Wat zijn de doe- het-zelf mogelijkheden in huis en tuin? Leve de Lente geeft hier antwoord op! Nog meer inspiratie? Kijk op www.epninterna- tional.com en neem een abonnement op een van de prachtige magazines! Ervaar het lentegevoel in een cabrio! Maak een proefrit in één van de nieuwste Audi en VW cabrio's van Van den Uden- hout of maak kans op een weekeindje cabrio rijden met vriendinnen! Van den Udenhout geeft tevens gratis work shops: ontwerp je eigen keycord of sleutelhanger met mooie stofjes, kra len, pailletten en andere accessoi res! Leve de Lente wordt van 25 t/m 27 april gehou den in de Brabanthallen te 's-Hertogenbosch. Van en naar het NS Sta tion rijden gratis pen delbussen. ledereen is welkom tussen 10.00 en 17.00 uur. Entree: 10 euro. Kinderen t/m 12 jaar mogen voor €5,- naar binnen. Zij krijgen hiervoor gratis kinder workshops en een ver rassingstasje mee naar huis!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 72