Familieberichten Colofon Familieberichten Jan Willem Brouwer 28 I Vrijdag 18 april 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tef fax pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl 4 AsUib i Aan het roer dien avond stond het hart en scheepte maan en bossen bij zich in en zeilend over spiegeling van al wat het geleden had voer het met wind en schemering om boeg en tuig voorbij de laatste stad. G. Achterberg Overleden onze liefhebbende man, vader en opa Hoorn, 17 oktober 1921 t Goes, 16 april 2008 Goes: Tine Brouwer-Schouten Lelystad: Trudi Viergever-Brouwer Rien Viergever (in herinnering) Joost en Georgina Lieneke en Jasper Goes: Kees Brouwer Cora Ruissen Hugo Simone Goes: Wilma Brouwer Peter Wessel Geerke Floor en Ralph Anna enMenno Willich (D): Jan Willem Brouwer Susanne Brouwer Kievitlaan 42A, 4461 RB Goes Onze dank gaat uit naar zorgcentrum Ter Valcke, team palliatieve zorg, waar hij een liefdevolle en goede verzorging heeft genoten. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Op 16 april 2008 is overleden onze tante Jannetje Jacoba Goemans-van Langeraad weduwe van Johan Goemans t zus en schoonzus van S.J. van Langeraad en M. van Langeraad- Remijnse t Klundert Mies en Rob Herinckx Boskoop Lijnie t en Henk Baarveld Kamperland Josje en Kees de Koning Colijnsplaat Karien en Chris v.d. Linden Na een jarenlange strijd is toch nog plotseling overleden mijn vriendin, onze moeder en oma Willy van Liere-Minnaard 4 Kapelle, 1 september 1948 - t Goes, 17 april 2008 Nieuwdorp: Paul Meerman Nieuwdorp: Erik van Liere en Erika Blommaert Silke Meliskerke: Ingeborg en John Langerak Kim, Calle Lewedorp: Diana van Liere en Rick Delhez Kevin Prinses Margrietstraat 99 4455 AW Nieuwdorp De afscheidsdienst voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden maandag 21 april om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 12.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsdienst is er in verenigingsgebouw 'De Zandlööper', Zandkreekstraat 33 te Lewedorp gelegenheid tot condoleren. Willy hield van bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dapper tot het eind Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van Willy van Liere partner van mijn zoon, onze broer en oom Paul Meerman Nieuwdorp: Pa Meerman Goes: Toob en Anja Meerman, Inge en Niek Goes: Marleen Meerman en Margreet Weisfeit Nieuwdorp, 17 april 2008 We zijn verdrietig na het overlijden van onze zus, schoon zus en tante Willy van Liere-Minnaard Yerseke: Nellie en Piet 's-Heer Arendskerke: Ko en Ineke Yerseke: Jan en Tilly Middelburg: Leo en Ina Neven en nichten 17 april 2008 Ie was er al een poos niet meer helemaal bij, maar nu is je leven dan echt voorbij. Het was niet de gemakkelijkste tijd van je leven, maar we zijn blij dat je nu de rust is gegeven. Dankbaar voor haar leven met ons geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen mijn lieve moeder, onze lieve groot moeder en overgrootmoeder Jannetje Jacoba Goemans-van Langeraad sinds 1980 weduwe van |ohan Matthijs Goemans Kamperland, t Zierikzee, 3 december 1919 16 april 2008 Nieuwerkerk, Lieneke van Westen-Goemans Adri van Westen t Kees en Jacqueline Lia en Hans Niels Zierikzee, Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Koningin Maudplein 6 4306 AR Nieuwerkerk De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats hebben. Maandag 21 april is er van 15.00 tot 16.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Groene Zaal van "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee. We willen de medewerkenden van "Borrendamme" bedanken voor de liefdevolle verzorging van moeder en oma. Willy Uit het leven ben je van ons weggenomen, maar in ons hart blijf je voor altijd bij ons. Sjaak en Annie Vinkeveen, april 2008 Lieve Willy We denken met veel warmte terug aan de vriendschap die we gedeeld hebben. Bedankt! Kees, Annelies, Stef en Chantal Traas Geschokt en bedroefd zijn wij door het overlijden van Willy van Liere Willy heeft zich tot het laatst ingezet voor onze vereniging en was tevens bestuurslid van onze afdeling Gym. We zullen Willy in gedachten houden als iemand die veel voor S.V. Nieuwdorp betekend heeft. Ons medeleven gaat uit naar haar partner Paul. kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Bestuur en leden S.V. Nieuwdorp Toch nog plotseling moeten wij uit onze vriendenkring afscheid nemen van Willy van Liere partner van onze goede vriend Paul Gijs en Ine Jaap en Ria Marius en Vera Jaap en Elly Peter en Jenny Wim en Marja Hans en Mieneke Jan en Ineke Dingeman en Yvonne Diep getroffen door het plotseling overlijden Willy vriendin van onze plaatsvervangend-groepscommandant Wij wensen Paul, kinderen en familie de nodige sterkte toe om dit verlies te dragen. Brandweerkorps Nieuwdorp Arie Roon sr. Al die fijne, gezellige uren, we gaan je nooit vergeten. We wensen de familie veel sterkte toe. Rini, Jenneke, Fabienne, Valerie Bedroefd omdat we afscheid hebben moeten nemen, maar dankbaar voor haar tomeloze moed om bij ons te willen blijven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve echtgenote en onze zorgzame moeder led Schrikenberg-van der Linden in de leeftijd van 59 jaar. Bas Schrikenberg Marjolein Eveline Paul Vlissingen, 17 april 2008 Correspondentieadres: Gerrit van der Veenstraat 44 4333 AV Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 21 april van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum, Van Dishoek straat 620 te Vlissingen. De rouwdienst zal plaatsvinden op dinsdag 22 april om 10.30 uur in de Parochiekerk H.H. Petrus Paulus, Lombardstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis om 12.00 uur plaatshebben op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte op de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben onh'angen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve led Je was zo moedig Ik zal je vreselijk missen Je blijft voor altijd in mijn gedachten Je zusje, Marijke Middelburg, 17 april 2008 Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van ons jarenlang lid en zeer trouwe bezoeker van onze vereniging Bram Vergouwe Vele jaren heeft hij zich voor onze vereniging ingezet. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuurtn leden van korfbalvereniging B.K.C. Breskens De voetbalvereniging HSV Hoek heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van Katja Verselder partner van Michel Mullaert Bestuur, leden en vrijwilligers wensen Michel, zijn familie en de familie van Katja heel veel sterkte toe in de verwerking van het verlies.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 116