Sport 1 aatste week laatste kans! 5 i sol la Tennissers Oranje tegen Zuid-Korea voor plek in wereldgroep spectaculaire' Ifejllë ZA cwaliteitsartikelen gaan weg voor discountprijzen Geen publiek bij duel MVV-Cambuur Wielrenner Di Luca vrijuit in dopingzaak Deel WK honkbal van 2009 in Nederland Team van bondscoach Siemerink had het slechter kunnen treffen. Zeges Robin Haase en Martin Verkerk Woods vier weken eruit na kijkoperatie Maase kan nog geen vormbehoud tonen OORDEEL Illll unnr lücrAiintnribonl (53 s°la [53s°!a 151 sola r\ Bijvoorbeeld: 4-delige pannenset utrecht - De voetbalwedstrijd MW-Cambuur moet morgena vond zonder publiek worden ge speeld. Dat heeft de voorzieningen- rechter in Utrecht gisteren bepaald in een kort geding dat tegen de KNVB was aangespannen door 547 MW-supporters. De KNVB wilde geen publiek bij deze wedstrijd omdat er eerder bij het duel tussen MW en RKC on geregeldheden waren. Seizoen kaarthouders van MW stapten daarna naar de rechter. rome - De beroepscommissie van het Italiaanse Olympische Comité (Coni) heeft gisteren wielrenner Danilo Di Luca vrijgesproken van dopinggebruik. De Italiaan won vorig jaar de Ron de van Italië, maar werd na de ze ventiende etappe betrapt op onge wone hormonale waarden. Die zouden erop kunnen wijzen dat hij doping wilde maskeren. Vol gens een zegsman van Coni is dat 'onvoldoende aannemelijk' ge maakt. rome - Nederland is volgend jaar gastland van een deel van het WK honkbal. Het toernooi heeft een nieuwe opzet met drie fases. De eerste ronde met twintig landen vindt plaats van 9 tot en met 11 september verdeeld over vijf groe pen in Barcelona, Moskou, Regens burg, Stockholm en Praag. De tweede ronde bestaat uit twee groepen die van 15 tot en met 22 september in Italië en Nederland spelen. De eindronde is van 23 tot en met 27 september in Italië. door Certjan van Geen den haag - De loting voor de play-offs om een plaats in de we reldgroep van de Davis Cup had voor de Nederlandse tennissers niet gunstiger uit kunnen vallen. Oranje ontvangt van 19 tot en met 21 september Zuid-Korea. „Een thuisduel is altijd gunstig", reageer de captain Jan Siemerink. Nederland plaatste zich afgelopen weekend in Macedonië voor een promotieduel naar de groep met de beste zestien landen van de we reld. Het werd 4-1 in Skopje. In 2006 degradeerde Nederland toen het in Leiden verloor van Tsjechië. De daar aan gekoppelde vrije val bracht Oranje als nummer 23 van de wereld geen beschermde status toen de loting gisteren werd ver- Het Nederlands Davis Cupteam tennist in september tegen Zuid-Korea. Inzet is een plaats in de wereldgroep. Oranje speelt thuis. h h a valencia - Robin Haase heeft met gemak de tweede ronde van het ATP-toernooi in Valencia bereikt. De Haagse tennisser ging gisteren door ten koste van Joeri Sjoekin. De Rus gaf bij een stand van 6-4 4-1 voor Haase op. Hij speelt in de volgende ronde weer tegen een Rus: Marat Safin. Martin Verkerk heeft bij de chal lenger van Athene de kwartfinale bereikt. De Nederlander versloeg in de tweede ronde de Australiër Joseph Sirianni, 7-6 (2) 7-5. los angeles - Golfer Tiger Woods heeft gisteren een kijkoperatie aan zijn linkerknie ondergaan. De Amerikaan is tenminste vier we ken uitgeschakeld. Woods had al een tijdje pijn in het gewricht, tij dens de ingreep bleek een menis cus beschadigd. Het probleem is volgens de doktoren nu verhol pen. De aanvoerder van de wereldrang lijst hoopt op tijd hersteld te zijn voor de US Open in San Diego van 12 tot en met 15 juni. rijswijk - Marathonloper Kamiel Maase is opnieuw geblesseerd. De nationaal recordhouder kan door een geïrriteerd peesje onder zijn linkervoet niet hardlopen. Hij heeft de 25 kilometer van Berlijn op 4 mei afgezegd. Daar wilde de 36-jarige atleet vormbehoud tonen voor de Olympische Spelen. Maase mikt nu op een halve mara thon eind juni of begin juli om de kwalificatie binnen te halen. Hij heeft voldoende aan een tijd van 1 uur en 3 minuten. pzc Donderdag 17 april 2008 |*43 19 APRIL 10.00-17.00 UUR fabrieks- verkoo bestekcassettes Eüsola (5ilso|a so vergieten |||j keukenmessen los bestek wokken Per mes, lepel of vork van 5.55 Zilverwit edelstaal 1 LEKKER KOKEN EN STIJLVOL TAFELEN I richt. Nederland had echter ook sterkere landen als Australië, Bel gië, Slowakije en Kroatië kunnen loten. Siemerink was daarom tevreden. „Maar ik was zondag veel blijer toen we wonnen en in ieder geval weer een kans afdwongen om in de wereldgroep terug te keren." Zuid-Korea heeft in Hyung-Taik Lee zijn 'sterspeler'. Hij is de hui dige nummer 47 van de wereld ranglijst. Woong-Sun Jung staat 285e, Jae-Sung An nog vier plaat sen lager. Siemerink: „Lee is een goede speler. De rest ken ik niet eens." Zuid-Korea verloor in februari van Duitsland, nadat het zich een paar maanden eerder voor de wereld groep had geplaatst door het sterk verzwakte Slowakije te kloppen. Hyung-Taik Lee toonde zich in Duitsland een verrassing door in door op gravel Florian Mayer te kloppen. Op zondag verloor hij van Philip Kohlschreiber, die daar mee het beslissende punt voor Duitsland binnen sloeg. De Zuid-Koreaanse kopman voelt zich normaal gesproken allerminst thuis op het gemalen baksteen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 100