Werken in de zorg? Kies voor Groenhuysen! Benieuwd wat Groenhuysen jou te bieden heeft? www.groenhuysen.nl O tuier tmrdeM/,b Dicht bij huis Flexibel Ontplooiing In Balans "In de dienstverlening van Groenhuysen staat het motto 'Ouder worden, jezelf blijven' centraal. Maar dit geldt niet alleen voor de cliënten; ook voor de medewerkers. Talentvolle starter of doorgewinterde professional? Groenhuysen biedt je alle mogelijkheden." 20 I Voorjaar 2008 BeL, mail of loop even bij ons binnen, we staan je graag te woord. Groenhuysen Select Markt 6 4701 PE Roosendaal T 0165 - 54 66 33 E select@groenhuysen.nl Openingstijden: maandag tot en met vrijdag Hennie Brons - voorzitter raad van bestuur van Groenhuysen - heeft de toon duidelijk gezet. "Bij Groenhuysen gaan we uit van 'mogelijkheden' in plaats van 'onmogelijkheden'. Wij geloven juist in kansen en zijn van mening dat obstakels en hindernissen overwonnen kunnen worden. Dat zie je bij ons terug in zowel de 'stenen', oftewel de locaties, als de mensen die hier werken." Met groot enthousiasme en zichtbare liefde voor het vak staan de ruim 2.000 medewerkers van Groenhuysen iedere dag weer opnieuw klaar voor de cliënten, inmiddels zo'n 4.000 in totaal. Van de maaltijd aan huis tot zeer complexe revalidatie- en palliatieve zorg; de dienstverlening is breed. "Momenteel beheren we in Roosendaal en omstreken negen centra voor Wonen Zorg, zes verpleeghuizen, vier dorpssteunpunten, 500 woningen voor ouderen, een zorgboerderij en een thuiszorgorganisatie", vervolgt Brons. "Ons streven is om in alle dorpen en wijken aanwezig te zijn. Dat is prettig voor de cliënt, die niet uit zijn vertrouwde omgeving hoeft te verhuizen op het moment dat er een zorgvraag ontstaat, maar ook voor de medewerkers. Bij ons kun je dicht bij huis werken. Dat maakt het combineren van werk en privé zoveel makkelijker. Om ons doel te bereiken lopen nu zo'n veertig bouwprojecten, waarvan er dit jaar zes gereed komen. Stuk voor stuk locaties met een luxe, hotelachtige uitstraling die in niets meer doen denken aan aloude verzorgings- en verpleeghuizen. Voor die locaties hebben we mensen nodig, nog los van de vervanging door natuurlijk verloop." "De mogelijkheden bij Groenhuysen zijn legio," vult Christ-Jan Danen aan. Danen is manager van Select, het uitzend- en wervingsbureau van Groenhuysen. Gevestigd op de Markt in Hennie Brons van 08:00 tot 17:00 uur Roosendaal kan iedereen bij Select binnenlopen en vragen naar de mogelijkheden. "Een baan op maat is bij ons eerder regel dan uitzondering. Verschillende levensfases vragen nu eenmaal om verschillende keuzes. Als je bijvoorbeeld in de zomermaanden graag in de horeca werkt, maar in de overige maanden als ziekenverzorgende aan de slag wilt, ben je bij ons van harte welkom. Je gaat dan werken in de flexpool die uit zo'n 400 medewerkers bestaat, die door heel de organisatie heen worden ingezet. Dat kan ook handig zijn als je het leuk vindt om steeds van locatie te wisselen. Zo kun je 'locatieshoppen' en de sfeer proeven op de verschillende locaties." "We investeren graag in de ontwikkeling van onze medewerkers", vult Brons aan. "Zij zijn immers het gezicht van Groenhuysen. Daarom hebben we de Groenhuysen Academie opgericht. Of je nu bijscholing wilt in je bestaande functie of wilt doorgroeien naar een andere functie; bij de Groenhuysen Academie kun je altijd terecht. De academie verzorgt de organisatie van alle beroeps-, bedrijfsopleidingen en coachingstrajecten. Een deel daarvan verzorgen onze eigen deskundigen, de rest doen we in samenwerking met externe partijen zoals het ROC. Daarin zoeken we maatwerk in plaats van standaardopleidingen. Door te werken met de EVC-methode (Erkenning van Verworven Competenties) kijken we naar je talent en leer je in korte tijd alleen dat wat je nodig hebt. Het werkt anders demotiverend om te leren wat je al kent. Wat wij willen bereiken is dat mensen denken; ja, hier wil ik werken!" Christ-Jan Danen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 64