Thuiszorg nodig op Walcheren? 0118-448 448 In Balans Wonen in uw eigen wijk... zoals thuis Wij zijn er voor U! Kleinschalige woonvormen van SVRZ GGD Zeeland, gezondheidsdienst voor alle Zeeuwen www.werktvoorouderen.nl Voor huishoudelijke hulp, verpleging en verzorging aan huis. Ook voor telehulp en maaltijdservice. 8 I Voorjaar 2008 g mmi waar de mens iemand is Servicecentrum SVRZ T. 0118-670700, servicecentrum@svrz.nl Zorgvoorzieningen in uw eigen wijk voor mensen met lichamelijke klachten en/of geheugen problemen. 6 cliënten per huis Zelfstandig, maar niet alleen Faciliteiten dichtbij Eigen slaapkamer met sanitair Persoonlijk en gezellig SVRZ biedt meer dan kleinschalige woonvormen. Vraag naar de mogelijkheden in uw regio. SVRZ, voor al uw zorgvragen. www.svrz.nl GGD V/'j'Vl yv;.;| 'VI G w» {0113) 'z-VJ A00 W W Mmiinl Ontdek het zelf op: www.ggdzeeland.nl GGD Zeeland, méér dan de schoolarts en reizigersvsccinatiss! GGD Zeeland Samen werken aan een gezond en veilig bestaan en een sluitende zorg voor burgers in Zeeland L> Stichting Werkt voor Ouderen Opleidingen Ufterüjk© Verzorging Je ziet er goed uit. Je bent graag met je eigen uiterlijk bezig, maar ook met dat van anderen. Je vriendinnen weten inmiddels datje hen kunt laten stralen. Kies dan voor het werken in de wereld van haarmode, modellen, make-up en kleur. Want als je één van de opleidingen Uiterlijke Verzorging volgt, kun je ook andere mensen een verzorgd gevoel geven en hen perfect adviseren over hun uiterlijk. Als kapper of schoonheidsspecialist zorg je dat mensen er goed verzorgd uitzien en zich prettig voelen. De voetverzorger zorgt ervoor dat mensen goed verzorgde voeten hebben en daarmee een prima basis hebben voor een goede gezondheid. RÓC Zeetahd Cluster Zorg T 0113 558000 zorg0roczeeland.nl www,röc2«#lanö.nl Opleidingen Asftisterenden Gezondheidszorg Ben jij degene die als er iets mis gaat, te hulp springt? Heb jij een goed inlevingsvermogen en geef je graag goede raad? Weetje welke mid delen er goed zijn voor jezelf en wat goed is voor een ander? Kortom: vind je het leuk om mensen te helpen? Een opleiding Assisterende Gezondheidszorg is dan zeker iets voor jou. Je leert daar niet alleen hoe je een tandarts, apotheker of dokter assisteert, maar ook hoe je hun cliënten van dienst kunt zijn. Als regelaar kun je je in dit beroep echt helemaal uitleven! Ben jij zo iemand? Kies dan voor de opleidingen: apothekersassistent, doktersas sistent of tandartsassistent. Opleidingen Verzörgihg en Verpleging Zieken, gehandicapten of ouderen. Mensen in deze situaties kunnen niet alles zelf. Als jij in zo'n situatie graag bijspringt, is een opleiding tot helpende, verzorgende of verpleegkundige vast iets voor jou. Wantje leert mensen zo goed mogelijk te helpen, van piepjong tot zeer oud. Ze zullen je zeker dankbaar zijn. Je kunt kiezen voor een dagopleiding, waarbij je praktijkerva ring opdoet in de vorm van stages, of voor een combinatie van leren en werken, waarbij je minstens 60% van de studie in de praktijk werkt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 52