Alleen vandaag nog: 1000 boodschappen gratis! JJJjyJ 3D (En altijd: de laagste prijzen, het grootste assortiment en de beste service) Beste service Grootste assortiment Laagste prijs De unieke formule De afgelopen twee weken heeft Jumbo Nederland uitgedaagd: iedereen die 15 producten ergens anders goedkoper vindt dan bij Jumbo, krijgt 1000 euro boodschappen gratis! Op zich al best bijzonder. Maar wat het heel bijzonder maakt, is dat Jumbo als enige supermarkt in Nederland de laagste prijzen garandeert en dit weet te combineren met het grootste assortiment. Om een idee te geven; Jumbo's assortiment is met 32.000 artikelen 2 keer zo groot als dat van een gemiddelde Nederlandse supermarkt. En mocht u nou toch nog iets missen, al achten wij die kans heel klein, dan zorgen we ervoor dat het binnen 2 weken in het schap ligt. Ja, u leest 't goed. Heel bijzonder dus. Maar wat Jumbo uniek maakt, is dat die laagste prijzen en dat grootste assortiment van Nederland ook nog eens gecombineerd worden met de allerbeste service. Om dat te garanderen heeft Jumbo 7 dagelijkse Zekerheden waar u als klant altijd op terug kunt vallen. Alles bij elkaar is dat de unieke Jumbo formule. En die zorgt ervoor dat we in de laatste 10 jaar 8 keer de titel 'Beste Super- markt van Nederland' gewonnen Irf< hebben. Best uniek. Net als onze 1000 euro uitdaging dus, die alleen vandaag nog loopt. Succes! BESTE WINKUKETfN 'ERLANf 2007 meest 1 klantvriendelijke bedrijf van Annq Nederland ZUU/ Geldig t/m woensdag 16 april 2008. Kijk voor de spelregels op www.jumbosupermarkten.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42