Familieberichten 32 I Woensdag 16 april 2008 PZC wa Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van de vader van onze goede vriend Arie Arie Roon Wij wensen Arie, Marianne en familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Dennis en Anniek Jeroen George en Wendy Ruben Rieken Samantha Hjalmar en Esther Arnoud Ricardo Niels en Eveline Marco en Patricia Antoine Martin en Lodi Mark Mark en Majoryn Bart en Lisa Bruinisse, 14 april 2008 Zijn ziekte heeft hij stil aanvaard vanaf de eerste dag. Ondanks angst en ondanks pijn was er telkens weer zijn lach. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, schoonbroer, oom en oudoom Abraham Vergouwe in de leeftijd van 69 jaar. Breskens: Sjaak Vergouwe t Breskens: Cor Vergouwe Breskens: Bep en Berthus Dierings-Vergouwe Oostburg: Riet en André Cornelis-Vergouwe Breskens: Piet en Suzy Vergouwe-van de Velde Neven en nichten 4511 XX Breskens, 15 april 2008 Westlandstraat 23 De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op zaterdag 19 april om 10.00 uur in de SoW-Kerkaan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Ontmoeting' naast de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Samen is een groot gemis Als samen uit je leven verdwenen is. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen maar met dankbaarheid voor al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen delen wij u met droefheid mede dat plotseling van ons is heengegaan mijn allerliefste man, onze lieve vader schoonvader en opa Arie Roon sr. 29 december 1943 t 14 april 2008 Janny Roon-Stoutjesdijk Jacqueline en Kees - Jan Kevin en Lesley -Ann Gerda en Sylvio Nando Quinty Arie jr. en Marianne Dribbel 3 Beau Prins Bernhardstraat 13 4311 GM Bruinisse Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen woensdag 16 april van 19.00 uur tot 20.00 uur in het stiltecentrum van zorgcentrum In 't Opper, Dr de KockstraatH te Bruinisse. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 18 april om 11.00 uur in crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig om de enorme leegte die zij achterlaat. Diepe bewondering voor de manier waarop zij haar strijd heeft gestreden. We zijn haar zo dankbaar voor alle liefde, levensblijheid, humor, positieve denkwijze en het prachtige leven samen. Lieve Katja, je leeft voor altijd in ons verder. Katja Verselder Eeklo, 5 augustus 1974 Gent, 14 april 2008 lieve vrouw van Michel Mullaert Scooby dochter van Freddy en Jeannette Verselder-Dellaert schoondochter van Peteren Agnes Mullaert-Ferket zus, schoonzus en tante van Hans Jurgen - Emilie, Joachim Heikeen Chris Patrick en Jannika - Ilse, Tessa, Lotte Remco kleindochter van Adèle Verselder-Kötz Frans Ferket Zaterdag 19 april om 13.00 uur nemen we afscheid van Katja in crematorium "Westlede", Smalle Heerweg 60 te Lochristi. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren. Katja is opgebaard is het mortuarium van Ziekenhuis AZ St. Lucas, Groene Brie! 1 te Gent. Gelegenheid tot groeten 16,17 en 18 april van 13.30-18.15 uur. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Katja hield niet van kransen, wel van bloemstukken met veel kleur. Liever geen bezoek aan huis deze dagen. rouwadressen: Michel Mullaert Familie Verselder Mauritsfort 50 Holstraat 120 4542 LH Hoek 9940 Ertvelde Ze was zo zichzelf In alles wat ze deed Haar lachen, haar huilen Haar lief en haar leed. Helaas hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van Katja vrouw van Michel Assen: Gemma en Tom van Vugt-Mullaert Mare en Ineke, Wendy en Leon, Mariska en Harry Roosendaal: Ria en Juul Verheem-Mullaert Kirsten en Mathé, Jeroen en Daphne Ernst: Magda en Jos Weemaes-Mullaert Sandra en Cor, Michiel en Mariska Hulst: Jan en Rachel d'Haens-Mullaert Tom en Natasja, Bart, Jan en Femke, Inge en Marnix Ertvelde: Bernadette en Roland Van Holle-Mullaert Ellen en Johan, Carmen en Filip Hoek: Leo en Jeanette Mullaert-Pichal We wensen Michel en familie veel sterkte toe. Lieve Katja We zijn erg bedroefd dat je, na een periode van ziek zijn, ons afgelopen maandag 14 april hebt moeten verlaten. Je had een ongekende kracht en een enorm doorzettings vermogen. Je positieve instelling en je aandacht en liefde voor ons heb je tot het laatste moment behouden. Graauw: Opa Ferket Graauw: Wilfried en Bep Martijn en Suzanne Jeroen en Judith Hulst: Lea en Jo Lieve Michel en familie, we wensen jullie heel veel sterkte toe. Zonder jou tikt de klok even snel Maar de tijden veranderen wel Dus ik neem afscheid, jij moet nu gaan Weet dat je in m 'n hart altijd blijft voortbestaan Slaap zacht, je hebt het verdiend Je vocht tot aan je laatste zucht En ga, ga nu m 'n vriend En droom voor eeuwig opgelucht Lieve Katja Wij zullen jou nooit vergeten! Wij wensen Michel, familie Verselder en familie Mullaert heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Jack Jolanda, Bart Thea, Tim Do, Patrick Rachida, Arjan Renske, Patrick Davina, Mark Phyllis, Sarah, Bart Inge, Mike Anita, Jan Willem Marianne, John, Alex Femke, Mark Claudia t, Sjaak Rosita, Michelle, Mandy Debby, Peter, Erik Monique, Henk Imke, Eva, Kim. Katja Jij hield van het leven, je huisje, de natuur. Het leven hield van jou als geen ander. Nog maar zo kort geleden waren we met z'n allen in de sneeuw en nu moeten we al zo snel afscheid van jou nemen. We zullen je missen We wensen Michel, familie en vrienden veel sterkte toe Ad, Franny, Diana, Merlijn, Sander, Leon Addie, Patrick, Rachida Karin en Frits Haar strijd is over en ook haar pijn ledereen denkt: zo zal het beter zijn Maar het is voorbij en dat doet zeer Want wij beseffen heel goed We zien haar nooit meer Lieve Katja, we zullen je missen! Patrick, Davina, Izaira en Kyenna Lieve Katja, We missen je en alles wat je met ons deed. Bedankt voor die vele fijne uurtjes met jou I Voor altijd in onze hartjes, Bram, Eva, John en Linda, Yoran, Vanessa en Dirk, Noa, Enzo, Luna, Piëta en Harry, Stef, Brian, Jacco en Sandra Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze gewaardeerde collega Katja Verselder Onze gedachten gaan uit naar Michel en verdere familie. Wij wensen hen alle sterkte toe. Directie, Bestuur, Medewerkers, Stichting Kinderopvang Zeeuwsch-Vlaanderen De leidsters en kindjes van het Kinderplein Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van Katja vriendin van onze voetbalvriend Michel Wij wensen Michel, familie Verselder en familie Mullaert heel veel sterkte toe de komende tijd. Alle spelers en begeleiding van Hoek 2 Afgelopen maandag bereikte ons het droevige bericht dat Katja vriendin van onze teamgenoot Michel helaas op veel te jonge leeftijd is overleden. Wij wensen Michel, de familie Mullaert, de familie Verselder en alle vrienden heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Spelers en begeleiders van H.S.V. Hoek 3 Katja, Je hebt je strijd dapper gestreden rust nu maar uit Dag lieve Katja... Namens Hoek 4 wensen wij voetbalvriend Michel, verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34