Familieberichten Colofon Familieberichten 24 Woensdag 16 april 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-masi pzcfamilieberichten@wegenemieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Thijmen Marinus Willem We noemen hem Thijmen 12 april 2008 Mark en Joanne de Korte-Pieper Schoolstraat 10,4363 AE Aagtekerke Beetje bij beetje heb je ons verlaten. We konden niet meer zo goed met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer. De man van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we"Dank je voor wat je hebt gedaan Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goed heid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is van ons heen gegaan mijn man, onze vader, grootvader en overgrootvader Jacob Jacobus van den Berge echtgenoot van Hendrika de Zeeuw *27 juli 1924 t 14 april 2008 Terneuzen: H. van den Berge-de Zeeuw Terneuzen: Nel en Gerard Wendy en Richard, Iris, Amber Hoek: Cees en Ankie Michiel en Anika Bas en Evelien Niek Terneuzen: Jaap en Jantina Tijmen Woerden: Bettina en Peter Lucas Terneuzen, 14 april 2008 Correspondentieadres: Peter van Anrooijlaan 146 4536 CK Terneuzen. Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging aan de medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis Ter Schorre. De afscheidsbijeenkomst, waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 18 april 2008 om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats aldaar. U bent in de gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk na afloop van de begrafenis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ons "briljant" meisje Marlies is niet meer Heel veel bewondering hebben we voor haar doorzettingsvermogen en sterke wil om bij ons te blijven. Ons hart gaat uit naar haar familie en vrienden. Fam. H. Pelt Fam. M. Priele Fam. A. de Zeeuw Fam. J. Hamelink Fam. H. Hamelink Fam. R. de Groot Fam. E. Hamelink Fam. R. Stokkerman Fam. A. van Dun Fam.Helmendach Fam. P. van Lindenhovius Fam. H. van de Sande Fam. Jonkman L. Zegers M. van Fraeijenhove Fam. F. de Decker Fam. P. Hemelsoet R. Hufman N. Bun Fam. H. de Vries Fam. P. van Fraeijenhove Fam. W. Vermeulen Fam. F. Duininck Fam. K. van de Wege Fam. J. van de Velde Fam. P. Schuit Fam. J. de Vos Fam. A. Morcus L. Deij Y. Verbrugghe Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons nooit alleen. Wat wij in hem bezaten, is altijd om ons heen. schoonvader, opa en overopa Dirk Willem Bijl Echtgenoot van Truus Mechielsen Hij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Terneuzen: G. Bijl-Mechielsen Terneuzen: Elly en Han t van der Hooft Barry en Helen, Rubin, Fenna Nicole Terneuzen: Henken Marie-José Bijl Kim en Niels Casper en Lisa Marlies t Danni t en Jolien t Terneuzen: Addy en Dick Pasveer Hilde, Jelle, Siebe Sacha en Antonie, Joolz 14 april 2008 Breitnerstraat 39 4532 GS Terneuzen U kunt afscheid nemen van Dick in het Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op vrijdag 18 april van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 19 april om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-cte Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crema torium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condo leren. Na afloop nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer. Indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wij wensen de familie en Kim sn Niels ontzettend veel sterkte toe bij het verlies van Marlies Bijl Sandra. Angelo, Peter en Lana Woorden schieten tekort.. Wij wensen onze collega Kim en haar familie veel sterkte met dit grote verlies. Team Burny's Met leedwezen vernamen wij het plotseling overlijden van ons lid en Havenmeester Dirk Bijl Hij heeft zich tot het laatste moment op voortvarende wijze van zijn taak in de Binnenhaven gekweten. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur en leden Watersport Vereniging Neusen Terneuzen, 14 april 2008 Een dag na het overlijden van zijn kleinkind is plotseling overleden de (schoon)vader van onze schoonzoon en dochter en zwager Dirk Bijl Cees en Coby Potter Ernst-Jan en Sylvia de Wolff Ron en Christel Kuiper en de kinderen Heden is uit ons midden weggenomen, na een kort lijden, onze broer, zwager en oom Laurentius de Jonge in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Goes: Marleen en Kees Rijk-de Jonge 's Heerenhoek: Jopie en Nico de Jonge-Vette St. Jansteen: Bas de Jonge Vlissingen: Jo en Piet Valkses-de Jonge Heinkenszand: Jane en Piet Rijk-de Jonge Tilburg: Corrie de Hondt-de Jonge Verdrietig, maar dankbaar dat er aan een voor haar moeilijke periode een einde is gekomen, delen wij u mede dat is overleden onze moeder en oma Suzanna Louwerse Vrouwenpolder 20 november 1929 t Middelburg 14 april 2008 Heinkenszand: Frans en Ineke Sturm Miranda Sint Laurens: Wim en Karin Sturm Arjanne, Matthijs Vlissingen: Jos Sturm Correspondentieadres: Julianastraat 3 4451 BS Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 18 april van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg en zaterdag 19 april van 10.15 - 10.30 uur inde Gereformeerde Kerk aan de Noordweg 372 te Sint Laurens. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 19 april om 10.45 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis Ta' te Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn zus, onze schoonzus en tante Suus Louwerse Goes: Jac. Louwerse t G. Louwerse-Haak Serooskerke: Joh. Louwerse t J.J. Louwerse-Bliek Gapinge: H. Louwerse Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26