Familieberichten Nicolaas Jan van der Bijl Niek van der Bijl 26 I Dinsdag 15 april 2008 PZC Na een bewogen leven is op 12 april om 17.30 uur overleden in de leeftijd van 51 jaar. Het laatste jaar heeft Niek een enorme prestatie geleverd. Het is jammer dat hij er maarzo kort van heeft kunnen genieten. "Rust zacht lieve Niek. Wezijn trots op je." Namens de familie: Jan van der Bijl Dr. H. Colijnstraat402 1067 CP Amsterdam 06-28562656 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 15 april van 19.00 tot 20.00 uur, Noorddijkstraat 32 te Brouwershaven. We willen Niek vanuitzijn huis begeleiden naar de Algemene Begraafplaats te Zonnemaire, waar de begrafenis zal plaatshebben om 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis, I.M. van der Bijlstraat 10 te Zonnemaire. Verdrietig zijn we omdat onze "buurman" gestorven is. Gilles en Anja van der Bijl Martijn en Hanneke Mariëlle en Frank Bedroefd hebben we gisterochtend definitief afscheid genomen van onze veel te vroeg overleden oud-collega Benny David Het lijkt nog zo kort geleden dat we Benny uitzwaaiden bij Yara (toen nog Hydro Agri) Sluiskil en hij, vol plannen, begon aan z'n vroeg-pensioen. Met de ziekte, die zich nog pas kort geleden openbaarde en zijn overlijden, kwam aan de uitvoering van deze plannen een abrupt einde. We wensen Emmy, de kinderen en kleinkinderen alle mogelijke sterkte bij het verwerken van dit onvoorstelbare verlies. Collega's en oud-collega's van Yara Sluiskil B.V. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotse ling overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega van Fabricom GT1 Major Projects BV, de heer Christ Elzakkers Ons oprecht medeleven gaat uit naar zijn vrouw Nel, zoon Leo en schoondochter Jacqueline en zijn kleinkinderen Britt en Floortje. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers van Fabricom GTI Major Projects BV Door de tranen van dit uur sluipt de glimlach der herinnering, de fijne uren met die goede mens, die stem, die ogen en dat hart, dat hart vooral, een blijvende herinnering. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat voor ons geheel onverwacht is overleden mijn geliefde man, onze vader en opa Jacobus Jansen echtgenoot van Hebrina Janneke Verhelst 27 februari 1930 - 13 april 2008 iBrien kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen j Stellestraat 60 4411 CN Rilland De crematieplechtigheid zal worden gehouden vrijdag 18 april om 13.00 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Voor aanvang van de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. je gaf me je liefde, bezorgdheid en trouw, ik heb genoten van die jaren met jou. Ik weet dat het jou ook goed heeft gedaan, maar ik zal je missen bij het verder gaan. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn goedheid en levensblijheid mochten genieten, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve Loe, onze ome Loe en mijn opa Laurentius de Jonge in de leeftijd van 90 jaar. Wij zijn dankbaar dat hem veel pijn en een lange lijdensweg bespaard is gebleven. Nel Steendam-Weezepoel Peter en Sonja Patrick Janneke en Piet 13 april 2008 lepenstraat 26,4462 VP Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 18 april van 9.30 tot 10.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 10.30 uur de uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, worden gehouden in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena te Goes, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar dat er aan een voor haar moeilijke periode een einde is gekomen, laten wij weten dat is over leden onze lieve moeder, oma en overoma Johanna de Kam-Kopmels sinds 30 juli 1984 weduwe van Bernardusde Kam Nieuwdorp, 27 juni 1922 f Vlissingen, 1 3 april 2008 Dalerpeel: Hans en Jenny de Kam Ben en Anje Carla en Jeroen Anne, Tom Aagtekerke: Peteren Rini de Kam Stevo en Stefan Liesbeth en Them Simone, Phylicia Linda Oost-Souburg: Theo en Marianne de Kam Matthijs en Coby Joël, Demi Een woord van dank aan de medewerkers/sters van zorgcentrum "Weyevliet" te Vlissingen voor de liefdevolle verzorging aan haar verleend. Correspondentieadres: Thibaufstraat 1 1 4363 BE Aagtekerke De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 17 april om 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 13.00 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan 7o6, 4382 NB te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd uitvaartcentrum. Rust zocht Lieve Oma Ben en Anje, Carla en Jeroen, Anne, Tom Stevo en Stefan, Liesbeth en Them, Simone, Phylicia, Linda Matthijs en Coby, Joël, Demi Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat zij voor verder lijden gespaard is gebleven, geven wij kennis dat na een moeizame levensavond is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Jo de Kam-Kopmels Vlissingen: Sien Butijn-Kopmels Janus Butijn t Maarssen Mien Pluijmers-Kopmels Joop Pluijmers f Nieuwdorp:Joost Kopmels Koos Kopmels-Koppejan Heinkenszand: Willem Kopmels Koos Kopmels-de Witte Nieuwdorp: Lijn Kopmels Sien Kopmels-Sandee Nieuwdorp: Theo Kopmels Nieuwdorp: Bets Dominicus-Kopmels Piet Dominicus t Nieuwdorp: Dien Wondergem-Kopmels Rinus Wondergem Neven en nichten 1 3-04-2008 Wij geven u kennis van het overlijden van onze schoonzuster Jo de Kam-Kopmels weduwe van B. de Kam op de leeftijd van 85 jaar. D. de Kam-Heijboer S.L.L. de Kam Fam. P. de Kam Fam. A. Wurth Fam. C de Kam Vlissingen, 13 april 2008 Heden is uit ons midden weggenomen onze schoonzuster en tante Maatje de Meulmeester-Koppejan Vlissingen: J. van Oorschot-de Meulmeester Arnemuiden: B. de Ridder Neven en nichten Arnemuiden, 11 april 2008 Na een langdurige ziekte is overleden onze altijd mee levende tante Jakoba Minderhoud-van Sluijs Wij wensen de kinderen sterkte toe voor de komende tijd. Kris en Jo van Rooijen-Pouwelse Jo van Rooijen Joost van Rooijen Westkapelle, 12 april 2008 Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader en opa Willem Moelker echtgenoot van Pieternella Cornelia Leendertse in de leeftijd van 82 jaar. Goes: P.C. Moelker-Leendertse Yerseke: Jaap Moelker Ellie Moelker-de Visser Wilhelminadorp: Riet Hoogstrate-Moelker Johan Hoogstrate Roelof en Martine Denny Goes, 13 april 2008 Oude Singel 74 4461 RV Goes Mijn man, vader en opa is opgebaard in het mortuarium van Zorgcentrum "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op woensdag 16 april van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 17 april om 10.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematie plechtigheid in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Wij ontvingen het bericht dat plotseling is overleden mijn zwager en onze oom Wim Moelker Jannetje Moelker-de Schipper Riet en Adrie Willy en Joop 13 april, Yerseke Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze altijd belangstellende Ome Willem Moelker Wij wensen tante Nelly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Hannie en Jan Cobi en Sjaak en kinderen Westkapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74