Familieberichten Colofon Familieberichten ifüiïfaujü 1 Willem en Dien Dieleman-Den Exter de Groot-de Kam bv Jü tel. 0118-612868 OVERTOOM-GROEN 24 I Dinsdag 15 april 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mait tei fax pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Nieuw leven, Deels kwetsbaar en onzeker, Maar nu al van onschatbare waarde Roos en Bas Geboren op 11 april '08 Wim, Lizette en Thijs Francke Noordweg 5 4373 SM Biggekerke Voor bezoek graag even bellen Hoera, we zijn dolbij We hebben er nog een wondertje bij Loura Lourina Gelina Apolonia 12 april 2008 Andre, Evelien en Ruben Marinissen Krabbeneiland 14373 SL Biggekerke Op dinsdag 22 april 2008 zijn onze ouders en groot ouders 60 jaar getrouwd. U bent van harte welkom op de receptie op dinsdag 22 april van 15.00 -18.00 uur. Restaurant KRAAGHOF Terneuzensestraat 89, Zaamslag Adres: De Weistede 81, 4571 KX Axel Cadeautip: 0 uitvaartverzorging Gratis en vrijblijvend informatiepakket. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 fly, fly little wing fly beyond imagining the softest cloud, the whitest dove upon the wind of heavens love past the planets and the stars leave this lonely world of ours escape the sorrow and the pain and fly again Onze dochter, zusje en vriendin kón niet meer en is, omringd door haar geliefden, alleen verder gegaan Marlies Bijl Marliesjühh Zij overleed in de leeftijd van 16 jaar. Haar ouders: Henk Bijl Marie-)osé de Wolff Haar zussen, broer: Kim en Niels Casper en Lisa Danni t, (oliën t Joey Bon Jovi Haar vriendje: Bas Haar vriendinnen: Lisanne Anne Haar oma's en opa's: Kees en Cobie Potter-Foudraine Dirk t en Truus Bijl-Mechielsen Haar ooms, tantes, nichten en neven 13 april 2008 Briljantboog 4,4533 AW Terneuzen Marlies kan thuis begroet worden op dinsdag, woensdag en donderdag van 16.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 18 april om 10.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Met dank dr. |oris, dr. Maenhout, dr. Caveye, het verple gend personeel van de Honte en UZ Gent, Lodewijk en aan alle vrienden die ons hebben bijgestaan in haar strijd. Marlies hield van een enkele rode roos. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Vanaf de aarde blijven we aan je denken Want daar in het land van gedachten en dromen kunnen wij jou onze liefste wensen schenken We sturen ze omhoog langs zonnestralen die met hun warmte onze liefde vertalen Intens bedroefd en veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze dappere kleindochter en nichtje Marlies Ze was een voorbeeld voor anderen en we zullen haar nooit vergeten! Wij wensen Henk, Marie-José, Kim, Niels, Casper en Lisa veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Opa t en Oma Bijl Han t en Elly Barry en Helen, Rubin, Fenna Nicole Dick en Addy Van ongerust zijn lot acceptatie, ligt een lange weg zonder woorden en heel heel veel verdriet. Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug, Dan klommen we naar de hemel en namen jou mee terug! Wij hebben afscheid genomen van ons lief kleinkind en nichtje in de leeftijd van 16 jaar Marlies Bijl Ze was voor ons een Kanjer! Vlissingen Opa en Oma Potter Vlissingen Ome Ernst-jan en Tante Sylvia Steven, Ruben, Liza, Niels, Vincent Vlissingen Tante Christel en Ome Ron Michael, Kevin Vlissingen, 13 april 2008 Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van Marlies Wij wensen onze lieve vriendin Kim en haar familie veel sterkte. Nicole en George zv Marlies Zeven jaar gevochten als een tijger Zeven jaar Zo sterk als een beer je kwam er boven op Telkens weer Maar het werd een oneerlijke strijd Je heb er voor geknokt We zijn allemaal trots op jou flinke meid Wij wensen Henk Marie-lose Kim Niels Casper Lisa heel veel kracht en sterkte toe met het verlies van jullie dochter en schoon)zusje Guus Marianne, IngeSem Maud Ons maatje, ons meisje is onze ster geworden. Anne Lisanne Lieve Marlies, Wij zullen jou nooit vergeten. FRIENDS FOR EVER. Corrie en Cor xxxxxx Tot ons verdriet hebben we vernomen dat onze oud-leerling Marlies Bijl de strijd tegen haar ziekte heeft moeten opgeven en op 13 april is overleden. We zullen ons Marlies blijven herinneren als de leerling die ondanks de tegenslagen vaak opgewekt bleef en vol zat met ideeën en plannen voor de toekomst. We wensen haar ouders, zus Kim en broer Casper alle sterkte die nodig is voor het omgaan met dit niet in woorden uit te drukken verlies. Personeel en leerlingen Stedelijke Scholengemeenschap De Rede Terneuzen Marlies We zijn erg bedroefd dat je, na een lange periode van ziek zijn, ons afgelopen zondag 13 april hebt moeten verlaten. Je had een ongekende kracht en een enorm doorzettings vermogen. Jouw positieve instelling en gevoel voor humor heb je tot het laatste moment behouden. Ie hield veel van poëzie en schreef zelf ook gedichten. Dit gedicht van Maria Vasalis was jouw favoriet: Eb Ik trek mij terug en wacht. Dit is de tijd die niet verloren gaat: iedere minuut zet zich in toekomst om. Ik ben een oceaan van wachten, waterdun omhuld door 't ogenblik. Zuigend eb van het gemoed, dat de minuten telt en dat de vloed diep in zijn duisternis bereidt. Er is geen tijd. Of is er niets dan tijd? Een prachtig gedicht, Marlies, ie bent nu in het tijdloze, in het ruimteloze, daar waar eb en vloed samenkomen, waar onze harten samenvloeien. Veel liefs van je oud-schoolmaatjes van Stedelijke Scholengemeenschap De Rede Terneuzen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze ex-leerlinge Marlies Bijl Wij willen langs deze weg de familie en vrienden van Marlies veel sterkte wensen tijdens de komende tijd. Directie en personeel o.b.s. de Zuidlandschool Terneuzen mgÊKBÊÊÊHBB WÈËÊËWÊÈÈÊËÊÊÊÊÈ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 72