Zeeland fitheidstest pas later te meten girls women Knipkunst met thema catwalk onderdeel bij Blik op kunstroute Houd uw blaas in prima conditie: 1200 mg Cranberry extract per dag DE RODE PILAREN WEAR Fitheidtest vierde meting vierde meting vierde meting vierde meting Jongeren gewond bij botsing Nieuwerkerk Jaaroptreden harmonie Kunst en Eer Heinkenszandse molen via internet verkocht Cran Combi: 2 halen 1 betalen! Drogisterij Kruiderij www.derodepilaren.nl PZC Dinsdag 15 april 2008 I 23 Ruim 200 mensen deden mee aan de fitheidstest van Sport- en Gezondheidscentrum Take Care in Zierikzee. De PZC volgde vier deelnemers bij hun trainingsprogramma. In deze laatste aflevering trekken zij hun slotconclusies. Leni Weeda 58 jaar Zierikzee Verkoopster rood nulmeting 10 Alfred Meerdink 46 jaar, Moriaanshoofd Chef werkplaats land-en tuinbouwmachines rood - nulmeting lilll c.5 10 Leen Botbijl 58 jaar, Brouwershaven Onderhoudsmedewerker scheepsbouw rood nulmeting Bij Leni is haar spierkracht opvallend veel verbeterd en daarmee is de belasting op haar botten aanzienlijk afgenomen. „Dat is goed te merken. Ik kan nu veel meer sjouwen en ik ben begonnen met het spitten in de tuin. Ondanks dat ik nog steeds niet echt met plezier naar de sport school gaheb ik wel een abonne ment genomen en probeer ik twee keer per week te blijven trainen." Alfred mag tevreden zijn met de resultaten van zijn inspanningen. Hij heeft op vrijwel alle vlakken 40 procent verbetering gescoord. Vooral zijn betere bloeddruk en de toename van zijn spierkracht springen in het oog. Ik heb veel meer uithoudingsvermogen dan voorheen. En die betere bloeddruk merk ik goed. Ik blijf minstens twee keer in de week trainen." Zijn spierkracht is toegenomen, zijn bloeddruk is beter, hij is bijna vier kilo afgevallen en boven alles: hij voelt zich beter. „De loopband, het fietsen, het roeien, ik heb het allemaal met plezier gedaan. In mei ga ik met vakantie naar Oostenrijk. Daar ga ik veel wandelen. In de zomer ga ik ook veel fietsen en in oktober, na de tweede vakantie, ga ik weer trainen bij de sportschool." 1 Marieke Mandemaker 45 jaar Dreischor Fotografe rood nulmeting „Zonder sporten was bijna zes kilo afvallen me nooit gelukt. Ik jog nu ook door de polder, terwijl ik daar vroeger zelfs niet aan dacht. Mijn broer traint voor de kustmarathon. Dat is me te veel, maar ik wil wel gaan trainen voor een halve", roept Marieke enthousiast uit. Ze vertoeft tegenwoordig in de sportschool zonder het schuldgevoel van niet met haar werk bezig te zijn. 0 is slecht, 10 is uitstekend gemeten verhouding botten, vetten, spieren en water eigen waarneming PZC Willem Adriaansens foto's Marijke Folkertsma IJ kicAQn voor service kwaliteit] 7"'brax FEEL GOOD Kanaalstraat 12,4388 BM Oost-Souburg. Tel. 0118 462158 tjQhns.nl RENESSE - Gastexposante ]os van Soelen biedt met tweedimensiona le knipkunst een nieuw element in de Blik op Kunstroute zondag in Renesse. Onder de titel Catwalk geeft zij een impressie van het be roep mannequin. Van Soelen toont haar werk bij Atelier Uit de Kunst van Marga Meijrink. De atelierhoudster zelf toont haar zelfgemaakte sieraden, waarin ze oesterschelpen ver werkt. Bij blikmuseum De Blikvan ger zijn de wisselexpositie Kunst op bierblikjes van Hanny Mallekote en de presentatie Beatrix 70 jaar te zien. In 't Opstapje, de tentoonstel lingsruimte bij het dorpshuis, ex poseren Corry Laheij (keramiek) en Inge de Groot (foto's). Joke Prins richt in haar woonkamer een keramiek hoek in met eigen werk en bij hotel De Zeeuwse Stro men zijn schilderen te zien uit de collectie van Van Bellen Art Kunstuitleen. De Blik op Kunstrou te kan worden afgelegd tussen 13.00 en 17.00 uur. o protest o roxy o o'neill o bench mt 140 t/m 42 T" Ti - NIEUWERKERK - Twee jongeren zijn gisterochtend in Nieuwerkerk ge wond geraakt bij een botsing met een auto. Het ongeluk gebeurde op de kruising N59 Stolpweg. De jongeren (beide 16, uit Schou- wen-Duiveland en Oostflakkee) re den met een brommer en kwa men in botsing met een auto. Het tweetal is met rug- en knieklach ten naar het ziekenhuis gebracht. GerechtsDeurmwrdersKantoor Zeeland Uit een exploot van t.k-gerechtsdeurwaar- der M. Weertman d.d. 09-04-2008 blijkt, dat t.v.v. E.J. Deijnen, wonende te Middelburg, is gedagvaard D. WOZNIAK, zonder bekende woon- of verblijfplaats, ter terechtzitting van de Kantonrechter te Middelburg van 14-07-2008 te 10.00 uur, gehouden wordend aldaar aan de Kousteensedijk 2. Bij dit exploot waarvan D. Wozniak een afschrift kan krijgen op één van onderstaande adressen, wordt o.m. geëist veroordeling tot betaling van een som geld. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes ZIERIKZEE - Koninklijke harmonie Kunst en Eer geeft aanstaande za terdag het jaarconcert in sportcen trum Onderdak. Alle geledingen binnen de vereni ging treden op en de muziekstuk ken staan in het teken van musi cal. Marjon van Iwaarden geeft een gastoptreden, evenals leerlin gen van dansschool Kramer. Het jaarconcert begint om 20.00 uur. HEINKENSZAND - Het is gelukt mo len De Hoop in Heinkenszand via een speciale internetveiling te ver kopen, nadat dit via normale kana len niet was gelukt. Een handelaar in onroerend goed heeft de molen(romp) met huis ge kocht om door te verkopen, weet Ramon van Veluw van internetma- kelaardij Vastgoed-Auctions uit het Brabantse Schaijk. Nü 120 tabletten van 39,90 VOOr 1 9,95! normale prijs 19,95 per stuk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 59