Familieberichten Marie Nieuwdorp-van Oost NAT UUfy 8 I Maandag 14 april 2008 PZC wa Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van mijn dochter, mijn zus en onze tante Janny Krijger Jans Krijger-van Eenige Gerry Krijger Marianne Krijger neven en nichten Zierikzee, 11 April 2008 Wij ontvingen het droeve bericht dat in Zuid-Afrika is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Pieternelia Johanna van de Laarse-Hillebrand in de leeftijd van 80 jaar. P. Hillebrand t C. Hillebrand-Koole J. Blanker M. Hillebrand K.E. Hillebrand-de Regt Neven en nichten April 2008 OngrijpbaarOnbegrijpelijk Hierbij delen wij u mede dat is overleden Janny Krijger in de leeftijd van 67 jaar. Rinus Krijnse Locker Laurien Krijnse Locker Simon Bakker Martijn, Remco Annemieke Krijnse Locker Evelijn, Thijs, Siebe Anton Krijnse Locker Tanja Krijnse Locker-Tanis Sanne, Bas Marja Krijnse Locker 11 April 2008 Stationsstraat 10, Nieuwerkerk Correspondentie-adres: A. Krijnse Locker Nieuwe Haven 99 4301 DK Zierikzee De crematie zal plaatshebben woensdag 16 april om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid elkaar te ontmoeten. Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben. Denk dan aan de weg door mij gegaan. Was het goed of was het matig? Och vergeef het mij dan maar. want ik heb mijn best gedaan. Nu bevrijd van alle beperkingen van de ouderdom is op bijna 92-jarige leeftijd overleden Leunis Krijger sinds 3 augustus 1993 weduwnaar van Leuntje Klelnepier Ina Danckaert-Krijger Joop Danckaert Joost Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers/ sters van zorgcentrum "Simnia" te Domburg voor de liefde volle verzorging die hij de laatste jaren van hen kreeg. Domburg, 11 april 2008 Correspondentieadres: Beethovenlaan 75 4462 JD Goes De herdenkingsdienst zal worden gehouden op woensdag 16 april om 13:45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 13:00 tot 13:30 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 15:00 uur op de begraaf plaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Wegwijzer" aan het Willibrordusplein 26, 4374 AX te Zoutelande. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbaar voor het vele dat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in zorg centrum "Jacob Roggeveen" van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Maatje de Meulmeester-Koppejan sinds 11 oktober 1990 weduwe van Jan Bernardus de Meulmeester in de leeftijd van 93 jaar. Middelburg: |.B. de Meulmeester Westkapelle: J.B. de Meulmeester I de Meulmeester-Lous Maaike en Joost Arjen Peter Melsikerke: T. Louws-de Meulmeester F. Louws Linda en Peter; Florian, Bastian Jan Corine Middelburg, zorgcentrum Jacob Roggeveen' 11 april 2008 Correspondentieadres: Pauwhoekstraat 7 4365 AN Meliskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 16 april van 10.30 en 11.00 uur in het uitvaartcentrum H. (obse, Bachweg 2 te Middelburg, waar aansluitend de rouwdienst zal worden gehouden. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Maatje de Meulmeester-Koppejan Arnemuiden: P. Koppejan en C.Koppejan van de Ketterij Goes: Familie Koppejan Arnemuiden: Familie Schroevers Arnemuiden, 11 april 2008 Verdrietig geven wij kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Yerseke: M. van Oost J.C. van Oost-Lindenberg Neven en nichten hij hield van de polder, het vruchtbare land daar had hij zijn hart aan verpand daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd Na een leven in eenvoud hebben we afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, groot- en overgrootvader Andries Jozias Overdulve echtgenoot van Cornelia de Ridder in de leeftijd van 88 jaar. Terneuzen (Ter Schorre): C. Overdulve-de Ridder Temeuzen: Jaap en Martha Overdulve- Strijdonck Goes: Piet en Cora Overdulve-Barends Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 11 april 2008 Correspondentieadres: Rozenstraat 87 4537 SC Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 16 april om 14.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Verpleeghuis "Ter Schorre", unitR 15, voor de liefdevolle verzorging. Groot is de leegte die je achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden is bespaard, laten wij u weten dat na een aantal moeilijke, geduldig gedragen laatste levensjaren is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Jakoba van Sluijs weduwe van Johannes Minderhoud Westkapelle t Middelburg 18 juni 1924 12 april 2008 Gouda: Rina Huibregtse-Minderhoud Lein Huibregtse Elja en Jeroen Olga en Stijn Westkapelle: Hannie Poortvliet-Minderhoud Peter Poortvliet Arjen Davie Jerry Westkapelle: Ella de Bruijne-Minderhoud Henk de Bruijne t Ad Henk Krabbendijke: Annelies Visscher-Minderhoud Wim Visscher Serooskerke: Roelanda Wondergem-Minderhoud Rudy Wondergem Jaimy Correspondentieadres: Familie Poortvliet - Minderhoud, Beatrixstraat 214361 EG Westkapelle. Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 15 april van 19:00 tot 19:30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voor zorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 17 april om 12:15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Vertrek van het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle om 12:00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Wij danken de medewerkers/sters van Zorgcentrum Buitenrust "afdeling "de Kreukel" te Middelburg voor hun liefdevolle verzorging. Met droefenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze sympathieke mede-bewoonster Maaike Sanderse-Castel We wensen haar echtgenoot en familie veel sterkte met dit grote verlies. Bewoners van de Strandveste te Vlissingen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Maaike Sanderse steun en toeverlaat van Poul, oud-bestuurslid en belangen behartiger van de strandverenigingen. Wij wensen Poul en de familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Namens het bestuur van strandvereniging Westduin Wim Crusio en Arendo Schipper .V Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax:0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen t I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8