familieberichten Colofon Familieberichten Izaak en Tannij Geschiere-Matthijsse Anny d'Hont-d'Haens Jo d'Hont 6 I Maandag 14 april 2008 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tel fax ozcfamilieberichten@weaenernieuwsmedia.nl 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Op 16 april a.s. zijn onze lieve (O)Pa en (O)Ma 50 jaargetrouwd Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Wilgenhoekweg 26 4353 EB Serooskerke (W) Ie bent langzaammoegestreden uit ons midden weggegleden. Nu heb je eindelijk rust je lijden is voorbij Dankbaar dat hij niet verder hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies geven wij u kennis dat in het bijzijn van zijn vrouw en kinderen rustig is ingeslapen Willem Adriaan Lein Castel in de leeftijd van 72 jaar. Oost-Souburg: Cathrien Castel-de Witte Gouda: Arno Vlissingen: )anet Danny Yvonne Oost-Souburg: Jack 4388 LA Oost - Souburg, 12 april 2008 M.A. van de Puttestraat 37 Mijn man is opgebaard in het uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 16 april van 19.00 tot i 9.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 17 april om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Op 72- jarige leeftijd is overleden mijn schoonzoon, onze zwager en oom Wim Castel jac. de Witte t J. de Witte-de Witte I. de Witte t M. de Looff-de Witte P. de Looff Neven en nichten Koudekerke, 12 april 2008 Op 9 april 2008 heeft God tot Zich genomen onze lieve verzorgster Zuster Sien Haak We danken Hem voor de grote liefde die ze ons in onze jeugd gedurende 13 jaar heeft bewezen. Openbaringen 21:4. Ane Pieter Schat t Harm Schat Pieter Ane Schat t Auke Statema Schat Dieneke Ayling Schat Adje Schat t Mas Schat Hilde Keijzer Schat Jeanne Koster Schat USA, Canada en Nederland, 12 april 2008 Na een moeilijk leven is overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Theda Alida Frerichs-Honken sinds 1945 weduwe van Heyo Everwin Frerichs 4 Ollen Did.19 april 1916 t Middelburg, 13 april 2008 Arnemuiden: Liesbeth Frerichs Duitsland: Alwine Garlich-Frerichs Rolf Garlich Duitsland: Paula Karger-Frerichs Klaus Karger Klein- en achterkleinkinderen Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "Buitenrust" afdeling "de Dolfijnalsmede aan Dr. P. de Laet voor de goede zorgen. Correspondentieadres Molenweg 4 4341 BD Arnemuiden Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse. Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 16 april van 20.00 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 17 april om 13.00 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Ze was zo zichzelf, in alles wat ze deed, haar lachen, haar huilen, haar lief en haar leed. Bedroefd, maar met de herinnering aan de gelukkige jaren die zij aan ons heeft gegeven, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze mama en (over) - oma Cornelia Joanna Maria Commandeur Nel echtgenote van Jacobus Johannes Epskamp Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Terneuzen: f.J. Epskamp Axel: Marian en Herman de Jonge-Epskamp Sander en Lizette, Thijs, Wout Annemiek en Daniël IJmuiden: Elly Epskamp t Middelburg: Elly en Henk de Bruijne-Epskamp Mirthe, Maurice Terneuzen: Anneke en Kees Rijnhout-Epskamp Jeroen en Marouschka, Quintilio, Marilène, Yannick Bart en Joyce, Dani, Sem Sjoerd en Aniëla Tholen: Marga en René Bastiaanse-Epskamp Bas en Jeske Tom en Caroline Ruben Philippine: Ton en Tannie Epskamp-van de Wege Thomas en Tessa Stephan Arnhem: Tineke Epskamp Naique, Jefta Sluiskil: John en Rita Epskamp-Bleijenberg Nina, Boris 12 april 2008 Rodenbachstraat 87,4532 CX Terneuzen U kunt afscheid nemen van moeder in het rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op woensdag 16 april van 19.00 tot 19.30 uur en donderdag 17 april van 13.00 tot 13.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 17 april om 14.00 uur in de Emmaüs parochiekerk, Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen, waama om 15.30 uur de crematie plechtigheid volgt in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Diep bedroefd nemen wij afscheid van Louise Margaretha Lasseur Gehuwd met Johan van der Haas Zwolle, 9.4.1969 Scheveningen, 9.4.2008 Moeder van Katja Dochter van Karin en Joop Zus van Katja en Rafaël, Jet en Hajo Wij ontvingen het bericht dat plotseling is overleden Louise Margaretha van der Haas-Lasseur Moeder van onze leerling Katja Lasseur Leerlingen, ouders en medewerkers van Pontes Pieter Zeeman te Zierikzee wensen Katja en haar familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Wat is het leven van een mens Een voetstap in het zand Die weer wordt weggevaagd Wanneer de vloed de grens verplaatst Tussen zee en strand Met al haar levenslust heeft ze de strijd niet kunnen winnen. Bij het opgaan van de zon en het opkomen van het water hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma en oma echtgenote van Graauwen Langendam, 27-10-1939 Hulst, 13-4-2008 Vogelwaarde: Jo d'Hont Hulst: Anjo en Jean-Paul Sophie Charlotte Veldhoven: Jean-Paul en Liedewei Niklde Sarah Amber r Rapenburg 12 4581 AD Vogelwaarde Woensdag 16 april is er om 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Anny te nemen in rouwkamer 1 in het mortuarium van "De Blaauwe Hoeve", Blaauwe Hofke 90 te Hulst, waarna om 20.15 uur de avondwake wordt gehouden in de kapel aldaar. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 17 april om 14.00 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Graauw, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats te Graauw. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Anny had graag dat u niet in donkere kleding naar de uitvaart komt. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wegens familieomstandigheden zijn wij donderdag 17 april de gehele dag GESLOTEN. Brood- en Banketbakkerij A. de Block Steenstraat 21 Hulst Heden overleed onze lieve broer, zwager en oom, op de leeftijd van ruim 93 jaar Willem Joosse weduwnaar van Wilhelmina Maria van Pernis 's-Heer Arendskerke J. Blok-Joosse Sint Laurens C. van Slooten-Joosse C. van Slooten Middelburg M. Lous-Joosse L. Lous neven en nichten Rotterdam, 10 april 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6