Vlissingen is de terechte kampioen RCS moet DFS viert de titel in 4e klasse Nabezorger m/v Walcherse formatie is al druk bezig met nieuwe spelers. Alexander Bom bezorgt MZVC de zege tegen Borssele: o-i. Souburgse formatie verliest van Dordtse EBOH 26 j Maandag 14 april 2008 PZC W door Aector Dooms CLiNCE - Vlissingen keert na een jaar terug in de tweede klasse van het zondagvoetbal. De ploeg van trainer Ruud Pennings werd giste ren dankzij een 3-1-overwinning op Clinge kampioen. De Vlissing- se aanhang bestormde na afloop het veld. Spelers en de technische staf tuimelden over elkaar heen en werden gefêteerd met bloemen en champagne. „We blijven bovenaan", werd er uit volle borst gezongen. Uit de erehaag, gevormd door de Clin- ge-spelers, sprak alle respect voor de nieuwe kampioen van de derde klasse. Peter de Jong, die via een straf schop voor de bevrijdende 3-1 zorgde, wilde de zwakke wedstrijd zo snel mogelijk vergeten. „We speelden te krampachtig. We zijn wel de terechte kampioen. Dat hebben we in de voorgaande duels laten zien. Zierikzee was nog onze enige concurrent." De aanvoerder ziet de toekomst van Vlissingen optimistisch tege moet. „Dit seizoen is er veel in kwaliteit geïnvesteerd. Er stond een volwassen groep. Ik verwacht dat er spelers van hogerop bijko men. Mijn doel blijft het spelen in de hoofdklasse." Voor het aantrekken van verster kingen is Eddy Dobbeleir verant woordelijk. Dobbeleir kwam begin dit jaar als interim-technisch ma nager bij de Walcherse club en is van plan om in die functie zijn am bities om Vlissingen naar de hoofd klasse te brengen zo snel mogelijk waar te maken. Dat zou precies passen in de nieuwe opzet van de competitie, met een topklasse, waardoor er in de klassen eronder versterkte promoties komen. „Ik denk aan vier, vijf versterkingen. Ik ben al ver rond, maar we heb ben afgesproken geen namen te noemen. Dat moment zou nu on gelukkig zijn gekozen." Dobbeleir erkende wel dat er con tacten zijn met spelers van Kloetin- ge (André Siereveld en Etienne Mallie) en RCS. Verder is Bésar Xhoxhaj (ex-Kloetinge) in beeld. De plannen zijn ook bij Denny ter Steege bekend. „Ik ben nu 37 jaar, maar ik ga nog door. De hoofdklas se wordt misschien voor mij een moeilijk verhaal." Ter Steege open baarde zich dit seizoen als cen trumspits. „Als je ouder wordt, ga je meestal een stap naar achteren, maar bij mij is het net andersom. De ploeg miste een aanspeelpunt. Het is me best goed afgegaan." Ter Steege keek alvast vooruit naar mogelijke derby's in de tweede klasse tegen RCS en zijn oude club Terneuzen. „Dat zou fantastisch zijn." Trainer Ruud Pennings: „We heb ben tegen Zierikzee laten zien dat wij recht hadden op de titel. Pen nings prees de collectiviteit van zijn team. „Dat was onze kracht. Maar liefst veertien spelers hebben gescoord", aldus de dolgelukkige trainer, die door zijn assistent Jo- han le Conté werd opgetild. Ge huld in t-shirts met olé, olé en ro de petjes zochten spelers, bestuur en supporters hierna de twee bus sen op, richting Vlissingen, waar het kampioensfeest werd gevierd. Clinge-Vlissingen 1-3 (1-2). 4. Randy de Dreu 0-1, 12. Thomas Leegwater 1-1, 18. Denny ter Steege 1-2, 82. Peter de Jong (strafschop) 1-3. Scheidsrechter: R. van Doremalen (Son). Aantal toeschouwers: 300. Gemiddeld 500,- per maand bijverdienen? PZC zoekt op korte termijn een Middelburg Het bezorgen van dagbladen is een prima bijverdienste voor ouderen en jongeren vanaf 15 jaar. Het is zelfstandig, gezond en verantwoordelijk werk en uitstekend te combineren met school en met andere bezigheden. Verdiensten De prima verdiensten zijn afhankelijk van de wijk waar je bezorgt. Daarnaast lees je gratis de PZC en zijn er geregeld interessante extra's. Aanmelden of Informatie Ben je bereid 's ochtends vóór 07.00 uur kranten te bezorgen? Ga dan naar www.bezorgers.nl en vul het aanmeldformulier in. Of neem tijdens kantoor uren contact op met 0800 - 02 32 333. Voorwaarden Wij zoeken bezorgers van 15 jaar of ouder. Kandidaten moeten in het bezit zijn van een geldig legitimatiebewijs. door Marco Puik GOES - DFS greep zaterdag de titel in de vierde klasse A van het zater dagvoetbal. De ploeg uit Burgh-Haamstede was in de kam pioenswedstrijd met 4-2 te sterk voor Cadzand. Wolfaartsdijk en 's-Heer Arendskerke maakten geen fout in de strijd om nacompe- titievoetbal. Wolfaartsdijk blijft lei der in de derde periode. Ook Spui maakt nog een kleine kans op de laatste periodetitel. De ploeg van trainer Eric van Britsom won met 1-6 van SVD, dat nog altijd zonder competitiezege is. Bevelanders-De Noormannen 2-2: De bezoekers openden na 16 minuten de score via Niek Minder- houd. Ferdy van der Moere bracht beide ploegen in evenwicht. Ne gen minuten voor tijd leek Rudy Clement de thuisclub naar een overwinning te schieten, maar in de 88e minuut kwamen de bezoe kers alsnog langszij via Niek Min- derhoud. In de tweede helft viel Matthijs Klaasse uit bij de thuisclub (schouder uit de kom). Borssele-MZVC 0-1: Borssele was voor rust de betere ploeg maar wist het overwicht niet in een doelpunt uit te drukken. In de 55e minuut bracht Alexander Bom de bezoekers op voorsprong. Hierna trok Borssele het spel opnieuw naar zich toe, maar de ploeg stuit te keer op keer op de uitblinkende doelman Adriaan Boone. Mevo-'s Heer Arendskerke 2-4 (2-3). Raymond Hoogkamer 1 -0, Egbert Blok 1-1, Egbert Blok 1-2, Jan-Thijs Berrevoets 2-2, Michiel Bouwman 2-3, Egbert Blok 2-4. Bijzonderheden: rode kaart voor Jeroen Volkeri (Mevo). Wolfaartsdijk-Hoedekenskerke 3-0 (2-0). Jan Kole 1-0, Wilfred van den Dries 2-0, Arnold van Gemerden 3-0. SVD-Spui 1-6 (1-3). Menno de Graaf 0-1 (eigen doel), Jelmer de Pooter 0-2, Andreas Meulenberg 1-2, Martin Kalis- vaart 1-3, Jelmer de Pooter 1-4, Mare Ot- terloo 1-5, Erik Loof 1-6. DFS-Cadzand 4-2 (2-0). Huib Nortier 1-0, Jarno Vermeulen 2-0, 49, Angelo Martlé 2-1, 60. Peter Nieskens 2-2, Lenn- art Padmos 3-2, Jeroen Grefkens 4-2. door Bas Koel GOES - RCS moet zich na gisteren hoogstwaarschijnlijk richten op de nacompetitie. De Souburgse zon dag-tweedeklasser verloor de uit wedstrijd tegen EBOH (3-2), ter wijl terwijl titelconcurrent Don gen wel drie punten pakte bij HW'24. Met nog twee wedstrijden te gaan is de achterstand van RCS op Don gen nu drie punten. Toch blijft oefenmeester Romeo van Aerde positief: „We hebben het nu niet meer in eigen hand, maar Dongen speelt nog tegen de De spelers en begeleiding van Vlissingen kraaien victorie. foto Camile Schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28