De Ui tvaart Informatie Hulplijn Familieberichten Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu 10 I Maandag 14 april 2008 PZC wa Denk aan mij terug Niet aan de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon Hoe ik was, toen ik alles nog kon Na een dappere strijd en een geduldig gedragen lijden is toch nog plotseling overleden... Mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Stella van Vredegem-Eestermans 14 maart 1953 11 april 2008 Charles van Vredegem Robbie Bianca Margie Carlo Pruimestraat 9 4462 EH Goes Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Stella te nemen op woensdag 16 april van 13.15 tot 13.45 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal er een afscheidsbijeenkomst worden gehouden, waarna de begrafenis omstreeks 15.00 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Samen plezier, samen op reis. Samen een eenheid, samen eigenwijs. Samen kwaad, en samen goed. Samen verdriet, en samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn, te weten nooit meersamen te zijn. Margie Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante Stella van Vredegem-Eestermans 14 maart 1953 11 april 2008 Papa t en Mama Eestermans Loet f en Loekie Bill en Reny Roos en Jan Wies Corry en Meindert Neven en nichten Haar strijd is over en ook haar pijn een ieder denkt: "zo zal het beter zijn" maar het is voorbij en dat doet zeer want wij beseffen heel goedwe zien haar niet meer onze Stella van Vredegem-Eestermans Middelburg: Jo en Sien Goes: Lenie en Achiel Yvonne en Huib Jacqueline en Orpa Christien en Guus Ursula en David Perry Kees en Ella Glenn en Joyce Marvin en Stephanie Kees en Marja (in herinnering) Amely en Sjoerd achterneven en -nichten Goes, 12 april 2008 De moeder van onze lieve vriendin is er niet meer. Stella Je hebt ervoor gevochten, Rust nu maar uit. Bianca van Antwerpen Chantal Smeding Joyce Maat Iris Jolliffe Vol bewondering en respect voor haar moed, optimisme en doorzettingsvermogen geven wij blijk van ons mede leven met het overlijden van Stella van Vredegem-Eestermans Stella is jarenlang een fijne en toegewijde collega voor ons geweest. Wij wensen Charles, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's AutoTeam Goes Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons voormalig medewerkster Stella van Vredegem-Eestermans Wij wensen Charles en de kinderen alle sterkte toe in de komende periode Namens Directie en medewerkers AutoTeam-groep Jeroen Gelok Met dankbaarheid, omdat wij haar zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd, omdat ze nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze moeder, oma en overoma Maria Adriana van de Waart Heinkenszand, 4 augustus 1927 - f Goes, 12 april 2008 F.J.M. van de Waart A.P.N. van de Waart-Remijnse Remco Natasja, Valedo Zorgcentrum 'Ter Valcke' Correspondentieadres: )ohn Denverlaan 8,4462 LV Goes Dinsdag 15 april is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal worden gehouden woensdag 16 april om 14.00 uur in het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 13.50 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het cremato rium gelegenheid tot condoleren. Wij willen liet verzorgend personeel van Zorgcentrum "Ter Valcke hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. 'De Heer is mijn Herder'. Door haar Heer en Heiland is thuis gehaald onze zorgzame zus en tante Wilhelmina de Witte in de leeftijd van 82 jaar. Johan en Corrie de Witte-Paauwe Riet en Raymond Battes-de Witte Jannie de Witte Neven en nichten Goes, 11 april 2008 Zorgcentrum 'Gasthuis', kamer 107 Correspondentieadres: Bergweg 79,4461 LZ Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 15 april om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. wl, <r j Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10