Sport De Bruijn mist de ontknoping ^unaert twv €500,- y-» Jan-van Delta/Bevers kan op slotdag de play-offs halen in eredivisie. KORTING en GRATIS LEVERING PLAATSEN Op alle op maat Kom kijken naar de nieuwe collectie van Op alle spabaden, Specialist in buitensauna's 4SOOmJ2 (omhe/ft/ezie/* Ontcleh het ze/fï. Lokkerdreef 10, 4879 ND Etten-Leur. Tel 076-5048800 Openingstijden Ma gesloten, Di t/m Do 9.30-17.30 uur, Vrijdag 9.30-21.00 uur (koopavond) Za 9.30-17.00 uur B 46 Zaterdag 12 april 2008 PZC door Frits Bakker GOES - Op het uur van de waar heid, als de eredivisie driebanden morgen op de slotdag zijn ontkno ping tegemoet gaat, is Jean Paul de Bruijn er niet bij. De Hulster biljar ter moet de finaledag met het team van Delta/Frans Bevers mis sen, omdat hij voor zijn werk (sponsor Delta) de leiding heeft van een project waarvoor honder den relaties zijn uitgenodigd. „Het is een ongelukkige samen loop, omdat het voor ons op de slotdag aankomt", vindt teamlei der Jan Kikken. „We móeten de play-offs halen, dat is de ambitie waarmee we van start zijn gegaan. En we mogen dus zeker niet verlie zen." Delta/Frans Bevers speelt op de 22e speeldag de uitwedstrijd te gen Van Donge en De Roo in Ba- rendrecht. Twee concurrenten, Ka- leidoscoop en Aartsbouw, spelen op dezelfde dag tegen elkaar. Het gaat op die laatste dag om de plaat sen drie en vier, die recht geven op deelname aan de play-offs. De hoogst eindigende teams van Han ze Catering (38 punten) en Crystal Kelly (37) zijn al verzekerd van een plaats. Kaleidoscoop staat op de derde plaats met 27 punten, Delta en Aartsbouw zijn gedeeld vierde Jean Paul de Bruijn speelde zijn beste jaar ooit in de eredivisie. Morgen moet hij echter verstek laten gaan. foto Wim Kooyman met 26 punten. Jan Kikken: „Als we de partijpunten meerekenen in de stand, zijn we bij een gelijkspel zeker van de vierde plaats. Én als we winnen, kunnen we ook derde worden. Dat zou betekenen dat we in de play-offs eerst tegen Crystal Kelly spelen en niet tegen Hanze, dat met Jaspers, Blomdahl en Horn de grote favoriet is voor de ti tel." Zonder Jean Paul de Bruijn wordt het voor de Goese biljarters nog een lastige opgave om min stens twee van de vier partijen te winnen. Peter de Backer en Ro land Forthomme komen aan het biljart tegen twee gevaarlijke tegen stander: Michal Nilsson en Ri chard Bitalis. De jeugdige Glenn Hofman, vervanger van De Bruijn, speelt tegen Nieuwenburg. Henk Habraken, de routinier, speelt te gen Van Uum. Jan Kikken: „Ik hoop dat we er een eindsprint kunnen uitpersen zoals Oscar Frei- re dat woensdag in Gent-Wevel- gem deed. En dat we op een prach tige slotdag goed kunnen maken wat we eerder in de competitie hebben laten liggen. We hebben geen beste start van de competitie gehad, anders waren we nu al ze ker van de play-offs geweest." De Delta-biljarters hebben zich in de tweede helft wel hersteld. Jean Paul de Bruijn staat met zijn score (20 gespeeld, 14 gewonnen) in de toptien van de hele eredivisie. Forthomme won twaalf van de ne gentien partijen, Habraken twaalf van de twintig en alleen Peter de Backer heeft een tegenvallend sei zoen: zes overwinningen in negen tien partijen. Van die vier basisspe lers haalde De Bruijn het hoogste moyenne: 1.487. Forthomme blijft daar met 1.434 net onder, De Backer staat op 1.282 en Habraken op 1.210. De Bruijn speelde zijn beste jaar ooit in de eredivisie en verbeterde zich ten opzichte van vorig jaar (1.367) en 2006 (1.352). De Zeeuws-Vlaming staat ook in de Belgische competitie in de toptien (dertien overwinningen op twin tig, gemiddeld 1.385). Martin Spoormans is in eigen land de grootverdiener met 20 overwinnin gen in 21 partijen. In Nederland is Spoormans met Buys Incasso gede gradeerd. Het team speelt morgen op de slotdag nog tegen Crystal Kelly. In het Goese biljartcentrum zijn Caudron, Burgman en Ceule- mans te bewonderen. Het driebandenteam van Delta/Frans Bevers moet morgen deelname aan de play-offs zien af te dwingen. De ploeg mist ech ter Jean Paul de Bruijn. 2008! ■rlilli.M.l.i.H.l.l'J.UI'JUJ.M.I'U UJJ Gewoon goed in keukens, badkamers tegels Kijk ook eens op onze website "Artikel- en prijswijzigingen voorbehouden.'Actie geldig t/m zondag 13 april 2008. www.janvansundert.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 76