Teamleader Mechanical .ASK ROMEIN Banen PROJECTLEIDER STAAL (assistent) MONTAGELEIDER OJobTrack.nl Mercuri Urval ^^ISloecentrale deskundige technicus op mbo niveau voor een hypermoderne elektriciteitscentrale COLLECTANTENMv Medewerker Postverwerking (m/v) Voor meer vacatures kijk op: www.ask-romein.com Zaterdag 12 april 2008 PZC Kijk ook op Sloe Centrale BV is een joint venture van het Zeeuwse Delta Energy BV en het Franse Electricité de France (EDF). Doel van deze samenwerking is de bouw en exploitatie van een nieuwe moderne, gasgestookte elektriciteitscentrale in Vlissingen-Oost. Deze Sloe Centrale zal ca, 870 megawatt opwekken. De bouw Is onlangs gestart en in het voorjaar van 2009 zal de Centrale volledig operationeel zijn en werkgelegenheid bieden aan ca. 35 gekwalificeerde en gemotiveerde medewerkers. De werving selectie van deze medewerkers vindt gefaseerd plaats. Nu is bet moment aangebroken om de werving te starten voor de functie van De functie functie In de bouwfase start u met trainingen en bent u mede verantwoordelijk voor het opstellen van de handboeken. In de commissioning fase werkt u nauw samen met de experts van Siemens. Samen met de twee Mechanical Technicians die aan u rapporteren, zorgt u vervolgens voor een optimale beschikbaarheid van de plant waarbij u zelf ook praktisch bezig bent. Samen met uw EC&I en operationele collega's plant u klein en groot onderhoud, veelal uitgevoerd door contractors. U voert daarover de strikte regie, in termen van aanbesteding, aansturing, controle en beoordeling. U rapporteert aan de Maintenance Manager. Uw profiel Een technische mbo-opleiding (mechanisch), bij voorkeur aangevuld met cursussen op het gebied van rotating equipement en storingsanalyse. U beschikt ook over leidinggevende ervaring, bij voorkeur in een vergelijkbare plant. "Sterke" en evenwichtige persoonlijkheid. Scherp in analyse, creatief in probleemoplossing, resultaatgericht in uitvoering. Het aanbod Zeer zelfstandige en verantwoordelijke functie binnen een nieuwe moderne elektriciteitscentrale. De energiemarkt spreekt niet voor niets over een "kwalitatief hoogwaardig en boeiend project". Deze functie doet een beroep op je technische deskundigheid en op je vermogen om multidisciplinair samen te werken. Uiteraard kunnen de juiste kandidaten een uitstekend beloningspakket tegemoet zien, zowel primair als secundair. Interesse? Schrijf of e-mail dan een korte brief met Engelstalig cv onder vermelding van ref.nr. 379.792236-PB9 naar Mercuri Urval B.V., Rivium Boulevard 3012909 LK Capelle aan den IJssel. E-mail: sol-rot.nl@mercuriurval.com. Zie ook www.sloecentrale.nl en www.mercuriurval.com. Het Astma Fonds zoekt voor de nationale collecte in mei die in hun eigen buurt langs de deuren willen gaan. Het is een leuke manier om anderen te ontmoeten. En met uw hulp kunnen wij meer doen voor mensen met een ongeneeslijke longziekte, zoals astma en COPD. Interesse? Bel: 0800-2345777 of meld u aan op www.collecte.astmafonds.nl Dank u wel! ■■■■1 Gratis advertentie WOONGOED ZEEUWS-VLAANDEREN g* Woongoed Zeeuws-Vlaanderen Communicatielaan 2, Terneuzen Tel 0115-636000, fax 0115-636099 info@woongoedzvl.nl www.woongoedzvl.nl Woongoed Zeeuws-Vlaanderen heeft circa 6.300 woningen in bezit en beheer op diverse locaties in heel Zeeuws-Vlaanderen. Wij zijn voor de Afdeling Beleidsondersteuning op zoek naar een (40%) Taken: - Je realiseert de (digitale) postverwerking. Dit betekent datje corres pondentie opneemt in het digitale systeem, indexeert, routeert en eventueel (her)archiveert. - Je stelt de (digitale) archiveringsstructuur mede op en draagt zorg voor de archivering. - Je realiseert de vervanging en ondersteuning van je collega's. Profiel: Om deze functie succesvol uit te voeren, beschik je minimaal over een afgeronde MBO-opleiding. Kennis en ervaring met Word en Excel is een vereiste. Je bent heel nauwkeurig in het uitvoeren van je werkzaam heden, je werkt nu en dan onder tijdsdruk. Ervaring in soortgelijke werkzaamheden is een pré. Arbeidsvoorwaarden: Het dienstverband wordt voorlopig aangegaan voor de periode van één jaar. Salaris conform de CAO Woondiensten en afhankelijk van kennis en ervaring. Daarnaast kun je rekenen op een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO Woondiensten. Informatie: Wil je meer informatie? Bel dan met de heer J.E.J. Pijcke, Manager Beleidsondersteuning, telefoonnummer 0115-636010. Solliciteren kan schriftelijk vóór 25 april 2008 naar Woongoed Zeeuws- Vlaanderen, Postbus 269, 4530 AG Terneuzen, onder vermelding van "sollicitatie". Je kunt ook solliciteren via info@woongoedzvl.nl. Woongoed Zeeuws-Vlaanderen is aangesloten bij Aedes vereniging van woningcorporaties fvf GOED voor ELKAAR Voor onze locatie in Roosendaal zijn wij op zoek naar gemotiveerde kandidaten voor de functie van: Functie De projectleider is verantwoordelijk voor het projectmanagement in de ruimste zin van het woord. Behalve projectorganisatie en projectplanning regelt hij ook de projectinkoop en wordt ondersteund door de afdeling werkvoorbereiding. Een goed ontwikkeld commercieel gevoel, technische affiniteit en communicatieve vaardigheden zijn een must. De bereidheid om in het buitenland te werken is een pré. Enige ervaring is gewenst. Ook zijn wij op zoek naar een: Functie De (assistent) montageleider is verantwoordelijk voor het montageproces en het aansturen van de montagemedewerkers. Technische affiniteit en communicatieve vaardigheden zijn een must. De bereidheid om in het buitenland te werken is een pré. Enige ervaring is gewenst. Contact Sylvia Springer, Postbus 1013, 4700 BA te Roosendaal. E-mailen heeft onze voorkeur: s.springer@ask-romein.com. Voor meer informatie over de functie kunt u desgewenst bellen met Matty van Dongen, telefoon 0165 750 300. U kunt ook onze website raadplegen: www.ask-romein.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6