De Vlieger Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Zaterdag 12 april 2008 PZC ZV Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tel fax pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17 00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl 3ilM (/iii'/ye cffcA&öoe** (jetl*OUU>tl 60 jaar lief en leed Het is voorbij voor je het weet Piet Dirkje hebben het toch voor elkaar 16 april is hun dag daar Om dit te vieren nodigen wij u uit de receptie bij te wonen op 19 april 2008 van 16.00 uur-1 7.30 uur in Restaurant De Braakman. Patrijzenlaan 3, 4542 GC Hoek Correspondentieadres: Gerberalaan 44 4542 CP Hoek 0115-441366 Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve Tom, onze papa en opa Thomas Giliam weduwnaar van |anny Mes 4 Leeuwarden, t Bilthoven, 31 januari 1920 10 april 2008 Amsterdam: Carla R. Josephus Jitta Den Haag: Tom Giliam Tessa, Tom Rotterdam: Jaapjan Giliam Charlotte, Frédérique Veere: Han Giliam Anneke Wiltink Michiel, Erik, Margot Correspondentieadres: Obrechtstraat 290 2517 VE Den Haag Papa is overgebracht naar de Chapelle ardente in Huize Het Oosten, Rubenslaan 1 te Bilthoven, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 16 april om 15.00 uur in het crematorium 'Den en Rust'. Frans Halslaan 27 te Bilthoven. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Afscheid nemen is meedragen al wat waard is niet te vergeten. Met droefheid geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze moeder, grootmoeder en overgroot moeder Marina Evertse-Speelman weduwe van Marinus Evertse 4 Noordgouwe, t Zierikzee, 20 november 1917 11 april 2008 Nellie de Oude-Evertse Wim de Oude Corrie van der Wielen-Evertse Geert van der Wielen Wim Evertse Nella Evertse-Stoutjesdijk - in liefdevolle herinnering kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, Scheldestraat 100 Correspondentieadres: Callandweg 37 4301 LW Zierikzee De crematieplechtigheid voor familie en belangstellenden zal gehouden worden dinsdag 15 april in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 11.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium Beetje voor beetje moesten we jou verlaten, we konden niet zo goed meer samen praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer, de moeder van vroeger, die was je niet meer. Maar door de tranen van dit uur, sluipt de glimlach van de herinnering. Bedroefd geven we kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Janny Koevoets-Tanis weduwe van lohan Koevoets Goedereede, 18 maart 1924 t Zierikzee, 10 april 2008 "Ik weiger om ongelukkig te wezen. Co Koevoets - in liefdevolle herinnering - Kerkwerve: Isabella Koevoets Henk Visser lngrid en Gert-Ian Sieb en Tijn Merel Giovanni t, Davionn, De' Angelo, Luciano Goes: Marcel Koevoets Anne-Marie Koevoets-Jonker Rosanne en Minne, Lieselotte Oss: Leon Koevoets Mariette Dictus Simone en Niels, Nina, Sofie Amsterdam: Angelica Todorovski-Koevoets Todor Todorovski Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentie-adres: Boogerdweg8,4321 SN Kerkwerve De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden woensdag 16 april in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 96 te Zierikzee, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de R.K. begraafplaats "St. Barbara" aan de Grachtweg te Zierikzee, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Parochiecentrum, Mosselstraat 4 te Zierikzee. Lieve ma, Onvoorstelbaar is het dat ik mij met jou ooit zou hebben kunnen vervelen. Met je humor en charme pakte jij me altijd weer in, tot ik je niet meer kon bereiken. Zo stil en leeg is het zonder jou. Jet .Moe doe je dat ^4/scheid nemen van iemand Z)ie je nooit meet zal zien Moe doe je dat? afscheid nemen van iemand IVaal je van houdt Moe doe je dat? MJscheid nemen van een dielbale Idool altijd, voolgoed Mjscheid nemen van iemand Zeg me, hoe je dat doet Vrijdag 4 april 2008 overleed op 86-jarige leeftijd in Malgrat (Spanje), mijn liefhebbende man, onze papa en lieve opa Gé van Berkel Oud-journalist Haarlems Dagblad en BN De Stem Echtgenoot van Ans van Berkel-Hessels Koewacht: Rob van Berkel Daniel en Naomi, Kirsten, Fluke Meerdonk(B): Peter van Berkel Lody en Lian, Fabienne, Sebastian, Diemen: Marco van Berkel Goes: Caroline van Berkel-Van Doorn, Timothy en Lisette Heykavel 4-1 91 70 De Klinge, België De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op DONDERDAG 17 april om 13.30 in het crematorium Westlede, Smalleheerweg 60, 9080 Lochristi, België. Samenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. lieve Pa Goosen ik ben dankbaar dat ik je heb mogen ervaren als een heel bijzonder iemand troost met de gedachte dat je te vergelijken was met niemand Pa, bedankt voor al je liefde, vriendschap en je trouw, ook over de grens van T leven hou ik van jou. Vivian UITVAARTZORG _m°""mSchoonaard p' UITVAARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) Het hart van de mens en de hoogte van de hemel zijn onpeilbaar. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, onze lieve oma en overoma Pieternella Kortenbout-Huijsman Nelly sinds 50 maart2005 weduwe van Cornells Kortenbout 4 Grijpskerke, 11 mei 1928 t Middelburg, 10 april 2008 Middelburg: Henk Kortenbout -in herinnering Leny Kortenbout-Ruster Middelburg: Mariëlle en René Grijpskerke: Ellen en Alexander Tiro Hendrik Oost-Souburg: Ton Kortenbout Vlissingen: Hans Kortenbout Marjolein Fenijn Vlissingen: Nick Sander Correspondentieadres: Anjelierenlaan 126 4382 VJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 15 april a.s. van 15.00 tot 15.10 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum 'Middelburg' aan de Buitenhovelaan 1 Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68