Familieberichten d 5% Nell Julia Irena Plasschaert Willy Cornelis Marie van Esbroek 3 2 Zaterdag 12 april 2008 PZC be Er is een lieve engel hoog boven ons hoofd, We zullen hem niet vergeten, dat hebben we beloofd Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Ron Weijermans 6 maart 1957 5 april 2008 O-Souburg: Ernest en Tiny Wennekes-Weijermans Esther, Jeffrey en Jenna Alex en Aileen O-Souburg: Marian Weijermans Stephanie en Ruben Daisy en lordy Correspondentieadres: Hudsondwarsstraat 12, 4388EV Oost-Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de heer C.de Voogd in de leeftijd van 72 jaar. De heer de Voogd was van 1 februari 1962 tot 1 februari 1997 werkzaam bij de gemeente Middelburg waarbij hij laatstelijk bij de afdeling Groenbeheer de functie van le tuinman vervulde. Met dankbaarheid gedenken wij zijn inzet voor de Middel burgse gemeenschap. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M, Schouwenaar, burgemeester, Mr. A. van den Brink, secretaris Verslagen geven wij u kennis dat door een tragisch ongeval uit dit leven is weggenomen Willem van de Visser Wemeldinge, 's-Gravenpolder, 25 oktober 1925 10 april 2008 J. Hoogerheide (ex.test.) Correspondentieadres: Kastanjestraat 40 4431 CV's-Gravenpolder De rouwdienst zal D.V. worden gehouden maandag 14 april om 13.15 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.45 tot 13.10 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot samenkomen in het rouwcentrum. Geer. bloemen. Een ieder die geen rouwbrief mocht ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve, trouwe, bijzondere Nell "Behouden vaart" Peter Ruud ludith Elidia Renate Overleden op 9 april 2008 We missen haar Mei-lan, Sade Jago, Guiliano we wilden er niet aan dat de wereld van nature zo benauwend was het moesten mensen zijn die ons dat wilden laten geloven om ons een kopje kleiner te maken? het waarom ging onze petten te boven voor de zekerheid zongen we een toontje hoger Afscheid maandag 14 april 14:00 uur crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 correspondentieadres Haardstee 23*1102NB*Amsterdam Door de tranen van verdriet komt de glimlach van herinnering Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Elisabeth Zöllner-Krumme geb. Knappheide Lilly 28 oktober 1920 t 10 april 2008 Sabine, Ulrike, Merle en Familie J.W. Schuurmanstraat 55 4357 EH Domburg De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 15 april 2008 om 15.00 uur op de begraafplaats aan de Veerweg te Kamperland. Voorafgaande aan de begrafenis zal er om 13.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk aan de Lombardstraat 1 te Middelburg een herinneringsdienst worden gehouden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten en te condoleren in Restaurant Emelisse aan de Nieuweweg 7 te Kamperland. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In plaats van kaarten Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed ons goed na het overlijden van Jan Bimmel Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Bets Bimmel-Janse Piet en Annie Domburg, april 2008 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en schoonmoeder weduwe van Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de vele lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn geweest. Het is voor ons een fijne gedachte dat ma in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Edward en Bora van Esbroek-den Doelder Axel, 12 april 2008 Ontroerd en getroffen waren wij door de vele blijken van mede leven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder, onze lieve oma Johanna Geerse-Schoe Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Gerrit Geerse Kinderen en kleinkinderen Serooskerke, april 2008 De zeer vele reacties - in de vorm van bloemen, kaarten, mondelinge steunbetuigingen en anderzijds - die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder Nel Grootjans-Janse waren hartverwarmend. Omdat het voor ons, praktisch gezien, niet te doen is om een ieder hiervoor persoonlijk te bedanken, doen we het op deze manier. Uw steun heeft ons goed gedaan en gesterkt in het verwerken van het verlies. Kees, Rien, Gerard en Loek Grootjans Arnemuiden, 11 april 2008 Mijn hartelijke dank gaat uit naar ieder die hun medeleven betoonde na het overlijden van mijn lieve vrouw Catharina Sara de Bokx-Dobbelaar Dit is mij tot grote steun en troost geweest. W. de Bokx Terneuzen, april 2008 In plaats van kaarten Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Wentelina Alida Compeer-Haayman Lien mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. Greta Compeer en kinderen Westkapelle, april 2008 Namens de hele familie willen wij u danken voor alle medeleven en steun door u gegeven na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader )ohannes Deij Het heeft ons gesterkt en is ons tot grote steun. Hiervoor onze oprechte dank. Namens de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, april 2008 We willen iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootvader Jan Dekker Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. Namens ons allen, Familie Dekker Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ont vangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader Pieter Hubregtsen betuigen wij u onze oprechte dank. G.A. Hubregtsen-de Bruijne Anneke en Wim Oosterling-Hubregtsen Klein- en achterkleinkinderen Schoondijke, april 2008 Dankbetuiging Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u allen hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Louis Willem Abraham Minneboo Mevr. N. Minneboo-Kluyfhout Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, april 2008 Graag willen wij u langs deze weg bedanken voor uw belangstelling tijdens de ziekte en uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jaap Moreauw P.J. Moreauw-Vermeulen Johan en Trudi Kevin, Dennis Oudelande, april 2008 Veere, april 2008 Als je door verdriet wordt neergeslagen, het 'waarom' aan niemand kunt vragen, dan is het goed dat er zoveel lieve mensen zijn die aan je denken. Dat voelt fijn. Na het overlijden van mijn zorgzame maatje, onze pa, opa en broer Gerard Mouthaan willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen, telefoontjes en de grote belangstelling op de dag van de uitvaart. Dit alles zal een blijvende herinnering zijn. uit aller naam; Elvira Mouthaan-Munter Middelburg, april 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60