Familieberichten OVERTOOM-GROEN 30 I Zaterdag 12 april 2008 PZC be Trots zijn we op haar. Met enorme wilskracht lang gestreden. Nu toch verlost van deze ongelijke strijd. Op 5 april 2008 is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Cornelia Elizabeth Langeraar-Smallegange Vlissingen: Gerrit Vlissingen Cairns: Elma en Paul Lauren Berkel en Rodenrijs: Gerben en Marleen Margitta Ties Mika Van de Spiegelstraat 35 4381 VB Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met bewondering voor haar levenskracht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Conny Langeraar Wij wensen Gerrit samen met de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Janny en Wim Sangers lanWillem, Cindy en kinderen Leny Langeraar Enige en algemene kennisgeving Voorgoed uit ons midden maar niet uit onze gedachten. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder en oma Anna Henriëtte Malicki-Walrave weduwe van Stanislaw Malicki Vlissingen, 2 januari 1919 t Vlissingen, 11 april 2008 Oost-Souburg: Edward en Irma Malicki Rotterdam/Londen: Anique en Jeroen Alblasserdam: Mara en Patrick Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Ter Reede voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Zaanstraat 74 4388 TE Oost-Souburg Onze moeder en oma is overgebracht naar het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 15 april om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Vandaag, maandag 7 april 2008, ben ik er niet meer. Zo'n 87 jaren heb ik op ons aardbolletje doorgebracht. Er waren goede en verdrietige momenten. Het is voorbij. Een laatste groet aan mijn zuster, familie en vrienden. Mijn goede vrienden wil ik bedanken voor hun trouwe steun. Dina Christina Mors-Riemens - Tante Dien - sedert 14 mei 1971 weduwe van Johannes Mors 5 september 1920 t 7 april 2008 Willy Riemens Correspondentieadres: Kriekenhof 6 4337 LJ Middelburg Overeenkomstig de wens van tante Dien heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Leven is als sneeuw, je kunt het niet bewaren. Troost is dat jij er was, zelfs 98 jaren. Onze sterke Beer is niet meer Op de leeftijd van 98 jaar is van ons heengegaan Karei Pannekoek Pagie Pan 30 maart 1910 til april 2008 We zullen jou, je humor en sterke verhalen missen. Kinderen: (aap - in herinnering - Alie en Nico Teunie en Rudolf Marjon en George Kleinkinderen: Frank en Karin Elles en Jeroen Carlo en Sandra Jorit en Jorrit Rolf en achterkleinkinderen Zierikzee, Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: T. van der Bijl-Pannekoek Meekrapstraat 15 4318 EZ Brouwershaven De crematieplechtigheid zal gehouden worden dinsdag 15 april om 16.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Toetie Lely Rademaker-Kierden Tan Kita ketemu lagi 7 augustus 1930 9 april 2008 Sumatra Padan Indonesië Vlissingen Boy Rademaker t Elly Dery Charles t Johnny Bernard Emieltje t Fanny Johan Elvis Patricia "Het ligt in de loop der dingen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame vader, schoonvader, opa en opa lift Abraham jannis Risseeuw weduwnaar van Margaretha Maria Streithofer Groede, 27 maart 1913 Terneuzen, 10 april 2008 Heieen Ingrid en Frits, Lotte, Reinier Erik en Annet, Linda, Mark Bram en Olga Ernesto en Karen, Merlijn, Gwen Inti en Ramona Familie Risseeuw Familie Streithofer Correspondentieadres: Kloosterstraat 11 4521 AP Biervliet De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 15 april om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen loof den Here, mijn ziel, en vergeet niet een van zijn weldaden; psalm 103:2 Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, is nadat zij af scheid heeft genomen zacht en kalm van ons heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en ge weldige oma Maatje Sanderse-Castel -Maaike- Middelburg, 11 oktober 1944 t Vlissingen, 10 april 2008 Poul Sanderse Frans en Christa Matthijs Thomas Sander (in herinnering) Kenau Hasselaarstraat 377 4382 AJ Vlissingen Maaike is thuis, waar u afscheid van haar kunt nemen op zaterdag en zondag van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. De uitvaartdienst, waarin zal worden voorgegaan door ds. C.P. Bouman, zal plaatsvinden op dinsdag 15 april om 13.00 uur in de St. Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Daar is voorafgaande aan de dienst van 12.15 tot 12.45 uur een laatste gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zullen wij haar begraven op de Noorder begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Maaike wil liever geen bloemen There are loving hearts that wait you, in the land to which you go. Op 10 april is thuis overleden: Maaike Sanderse Lid van onze theatergroep en echtgenote van ons koorlid Poul Sanderse. Wij wensen Poul en zijn familie alle sterkte toe bij dit verlies. Namens het Scheldeloodsenkoor en haar theatergroep: R.A van der Voort, Voorzitter J.P.G.M. Florie, Secretaris Met bewondering en respect voor haar moed en optimisme geven wij blijk van ons medeleven met het overlijden van Maaike Sanderse-Castel Echtgenote van Poul Sanderse, oud voorzitter en oud bestuurslid van de strandverenigingen paalhoofd 15-16 en Dishoek. Wij wensen Poul en familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens de besturen en de leden van de strandverenigingen paalhoofd 15-16 en Dishoek. Ferdi de Konink, voorzitter van s.v. paalhoofd 15-16 Wim Roose, voorzitter van s.v. Dishoek Enige en algemene kennisgeving The shadow of your smile When you are gone Will color all my dreams And light the dawn Now when I remember spring All the joy that love can bring will be remembering The shadow of your smile Toch nog onverwacht is. na een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd, op 70 jarige leeftijd overleden mijn man, onze vader, schoonvader en 'topa' Hendrikus Kornelis Schipper ~Henk~ Familie Schipper 10 april 2008 Spaakstraat 48,4463 EB Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 15 april om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58