O Banen (QiJobTrack.nl RPHOLIDAYS Financieel medewerker VEILIGVERKEER Medewerker civiele techniek m/v 36 uur/week Beleidsmedewerker Zorg Welzijn m/v 36 uur/week Vanwege de sterke groei zijn wij voor ons kantoor in Middelburg op zoek naar een: RP Holidays/Roompot- Groep, toonaangevende, sterk groeiende onder neming is een van de grootste recreatieonder nemingen in Nederland en groeit fors in Duitsland. RP Holidays is een centraal geleide organisatie met platte ondernemings structuur. Jaarlijks groeit de onderneming met ca. 15-20%, dit voornamelijk door het verwerven van nieuwe locaties. Roompot is een resultaatgerichte en dynamische onderneming van gemotiveerde mensen en ambitieus management. WWW.RPHOLIDAYS.NL/vacatures VERHUISBERICHT Huisartsenpraktijk Mortiere Geef voorrang aan verkeersveiligheid en steun Veilig Verkeer Nederland 42 I Zaterdag 12 april 2008 PZC Kijk ook op In onze organisatie willen we enthousi aste mensen die van hun werk houden en trots zijn op hun gemeente. We zijn een kleine organisatie waarin iedereen elkaar kent en waar ruimte is voor een persoon lijke benadering. We werken volgens het directiemodel. Blaeserr. frtn. ZseVirJl De gemeente Kapelle is op zoek naar een nieuwe collega: Studeer je binnenkort af of heb je al wat meer ervaring? En ben jij die MBO-er die zich aangetrokken voelt tot aanleg en beheer van de openbare ruimte? Kun jij civieltechnische tekeningen maken met Auto-Cad? Ben je in staat om revisietekeningen (weg, riool en groen) te onderhouden en beheren. Kun jij daarnaast ondersteuning bieden aan gemeentelijke projecten en is het beheer en onderhoud van de beheerpakketten groen, weg en riool bij jou in goede handen? Solliciteer dan! Voor een uitgebreide beschrijving: www.kapelle.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. In onze organisatie willen we enthousi aste mensen die van hun werk houden en trots zijn op hun gemeente. We zijn een kleine organisatie waarin iedereen elkaar kent en waar ruimte is voor een persoon lijke benadering. We werken volgens het directiemodel. Bloacir. vin. Zsekirjd De gemeente Kapelle is op zoek naar een nieuwe collega: met als aandachtsgebieden onderwijs en welzijn Ben je HBO-er en voel je jezelf aan getrokken tot het vakgebied lokaal onderwijsbeleid? En ben je in staat oplossingen aan te dragen voor de pro bleemgebieden binnen dit beleidsveld? Ben je op zoek naar een baan waarbij je capaciteiten zowel beleidsmatig als uitvoerend volledig tot hun recht kun nen komen? Wil je graag werken in een klein team van betrokken collega's? Solliciteer dan! Voor een uitgebreide beschrijving: www.kapelle.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. fulltime De werkzaamheden: verwerken financiële mutaties, zijnde kas, bank debiteuren, interne boekingen enz. van meerdere besloten vennootschappen verrichten van diverse werkzaamheden voor de crediteurenafdeling controleren financiële administratie opstellen maandelijkse rapportage voorbereiden accountantsdossier. U fungeert rechtstreeks onder en werkt nauw samen met het teamhoofd financiële administratie. Wat vragen we: afgeronde MBO/HBO opleiding (MBA/SPD of gelijkwaardig) optimale kennis van Nederlands taal kennis van Duitse taal is een pre in staat om zelfstandig te werken eigenschappen als nauwkeurig, doorzettingsvermogen, verantwoordelijkheidsgevoel, flexibel en stressbestendig zijn nodig om deze functie goed te kunnen vervullen. Wat wordt u geboden: afwisselende, uitdagende baan in combinatie met een prettige werksfeer uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Interesse in deze functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief of e-mail met C.V. voor 25 april a.s. naar mevrouw P. Oosdijk: e-mail: oosdijk.p@roompot.nl. Adres: Postbus 12, 4493 ZG Kamperland. Voor meer informatie kunt u bellen met de Paula Oosdijk, telefoon 0031 (0)113 - 374116. EXECUTIEVEILING WOONHUIS TE VLISSINGEN Mr. Guido Herwig, notaris te Vlissingen, zal op dinsdag 6 mei 2008 om 14.00 uur in Restaurant Solskin aan de Boulevard Bankert 58 te 4382 AC Vlissingen, in het openbaar krachtens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek verko pen: de eigendom van het woonhuis met erf en tuin Lunenburg 54 te 4385 EP Vlissingen kadastraal bekend gemeente Vlissingen sectie H nummer 3010, groot 1 are 56 centiare; daaronder begrepen de verpande roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 van het Burgerlijk Wetboek. Wijze van veilen: De veiling vindt plaats in één zitting, de inzet bij opbod en de afslag bij afmijning. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 2006 (AVVE), voorzover daar van bij de bijzondere veilingvoorwaarden niet wordt afgeweken. U kunt de bijzondere veilingvoorwaarden opvragen bij de notaris. Bieders: Bieders dienen zich te kunnen legitimeren met een geldig identi teitsbewijs en dienen een verklaring van hun bankrelatie te kunnen over leggen, waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. Gebruik: Voor zover bekend is het registergoed in gebruik bij de eigenaar. Bezichtiging: Bezichtiging van het pand is tot op heden niet mogelijk. Onderhandse biedingen: Tot maandag 21 april 2008, 17.00 uur, kan een onderhands bod worden uitgebracht door middel van een aan de notaris gericht schrijven. Verdere inlichtingen: zie onze website: www.notarisherwig.nl of www.veilingnotaris.nl. Coosje Buskeristraat 202, 4381 LW Vlissingen tel (0118) 41 09 30 fax (0118) 44 02 70 info @notarisherwig. nl contactpersoon: mr. Femke de Nooijer Huisarts mevr C.C. Koole-Maat Vanaf 14 april 2008 Torertweg 2A 4337 PD Middelburg Telefoonnummer: 0118 - 606666 assistente@mortierehuisartsen.nl Bereikbaar: Alle werkdagen tussen 08.00 - 11.00 uur, daarna alleen voor spoedgevallen. Uw bijdrage redt levens! Maak uw bijdrage vandaag nog over op giro 103400 t.n.v. Veilig Verkeer Nederland o.v.v. gift. Donateur worden of meer weten? Bel (035) 524 88 00, mail info@vvn.nl of ga naar www.veiligverkeernederland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 44