Familieberichten Monuta ft1 Magdalena Sara Risseeuw-de Blaeij Raymond Aimé de Smet Dankbetuiging Rie Vereecken w rUllVJFlm Marinus Jan Vleugel ..als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. De Bevelanden j.C. Hoekman 40 j Zaterdag 12 april 2008 PZC wa 22 november 1929 t 26 februari 2008 Tante Bets is er niet meer. De herinnering blijft. Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond - door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes - tijdens het korte ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van Elisabeth Catharina de Poorte Het heeft ons getroffen te ondervinden dat zij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Namens de familie P.L. de Poorte Serooskerkeapril 2008 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma betuigen wij u onze oprechte dank. Jan en Miranda Risseeuw-van 't Westeinde Claudia Laura Schoondijke, april 2008 Jakobus Schreijenberg zeggen wij u hartelijk dank. Uw steun heeft ons goed gedaan. Uit aller naam: P. Schreijenberg-de Regt Zoutelande, april 2008 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het toch nog onverwachte overlijden van mijn innig geliefde en zeer zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa Janus Jan Slabbekoorn willen wij u hartelijk dank zeggen. A.M. Slabbekoorn-Kattenberg kinderen en kleinkinderen Goes, 12 april 2008 De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa, schoonpa en trotse opa hebben ons zeer getroffen. .41 de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Oostburg: A.M.M. de Smet-Taalman Kinderen en kleinkinderen Oostburg, april 2008 Wij voelen ons gesteund door de hartverwarmende belangstelling en de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn zus en onze tante Onze oprechte dank hiervoor. Gaby Bruggeman-Vereecken Annelies, Marleen, Jeanine en Carla Terhole, april 2008 •f Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het over lijden van onze vader, schoonvader en opa Gilles Cornelis Versluis betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Uit aller naam: familie Hollestelle-Versluis Goes, 12 april 2008 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze oom en oud-oom Adrianus Matthijus van Sabben Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Uit aller naam: Edwin Tilroe Vlissingen, april 2008 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa In plaats van kaarten Niemand staat stil bij het woord samen maar het is een groot gemis als het woord samen uit je leven verdreven is. Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven ondervonden tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa betuigen wij u onze hartelijke dank. M. J. Vleugel-de Witte Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Wemeldinge, april 2008 Uw belangstelling, uw woorden van troost en het ophalen van herinneringen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jo van de Vreugde Hebben ons bijzonder goed gedaan en gesterkt. Onze oprechte dank hiervoor. J. van de Vreugde-Traas Kinderen en kleinkinderen 's-Heer Arendskerke, april 2008 Dankbetuiging Bedankt voor uw warme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve pa Cornelis Marinus Wissel Kees Henny Wissel-Breman Radhika en Timothy Zaamslag, april 2008 Wij willen iedereen heel hartelijk danken voor de vele kaarten, bezoeken en geschenkjes, voor, tijdens en na de operatie van Wim. We zijn dan ook heel dankbaar dat wij D.V. 19 april samen met onze kinderen en kleinkinderen ons 40-jarig huwelijk mogen vieren. Wim en Jopie Jakobsen-Huibregtse Koestraat 38,4361 BH Westkapelle 1996 Alain 2008 35 Dubbele vreugde Geen mooier geschenk op deze aarde dat jouw genen door gaan in onze kleine Juliette Alain Nova Louisse Je broer is zo dankbaar met Julie Ma Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Uitvaartzorg en -verzekeringen Monuta De Voorzorg (voorheen De Voorzorg-Sinke) Uitvaartcentrum: Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen Tel: (0118)41 27 60 Uitvaartcentrum Monuta Goes Fluitekruidstraat 8,4461 MH Goes Tel: (0113) 21 63 63 Monuta Stiltecentrum Noord Beveland Dr. Maasstraat 4a, 4486 BW Colijnsplaat Tel: (0113) 21 63 63 bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-urtvaart. nl Voor een zorgzame begeleiding UiTVAARTZORGCENTRUM Geideioozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw en mama Francina de Visser-van Hanegem hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Hans de Visser lenno Kamperland, 12 april 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42