[ca media Eva Longoria is geen wanhopige huisvrouw m 53 SI amerikaanseverkiezingen.blog- vandaag.nl SI SI SI El SUPERCLIP AAND In Desperate Housewives vertolkt ze een stoeipoes die zich graag door mannen laat onderhouden. In het echte leven regelt Eva Longoria Parker haar eigen zaakjes, vertrouwde ze Thalia Brandt toe. „Ik werk nu heel hard, zodat ik over vier jaar een gezinnetje kan starten." media@wegener.nl 024-3650570 PZC Zaterdag 12 april 2008 Eva Longoria Parker houdt audiëntie in een villa in de heuvels van Cannes. Ze draagt een lichtgroen jurkje van Dolce 8c Gabbana en zandkleurige schoentjes die zeker 8 centimeter toevoegen aan haar 1,57 meter. Aan haar vinger een een knots van een trouwring. De schoenen zijn van de Italiaanse ontwerper Sergio Rossi, zegt de 33-jarige actrice die ongeveer drie honderd paar schoenen in haar huizen in Texas en Los Angeles heeft staan. „Of mijn man dat erg vindt? Nee, hij draagt juist bij aan mijn schoenenverslaving, ha ha. Hij heeft er trouwens net zo veel, maar dan alleen maar Nike-gym- pen in allerlei kleuren." De tv-ster staat zes dagen per week in Los Angeles op de set van hitse rie Desperate Housewives. Met extra draaidagen moet de achterstand in het opnameschema worden wegge werkt die veroorzaakt werd door de recente staking van de script schrijvers. Toch maakte ze een paar dagen vrij om in Frankrijk promotie te doen voor Magnum. Als het nieuwe gezicht van het ijs merk zal de Latina een jaar lang in tv-spotjes en advertenties lustig ijs jes verorberen. „Ik krijg echt iedere dag aanbiedingen om mezelf aan van alles te verbinden, maar ik kan het me veroorloven kieskeurig te zijn", zegt de actrice, die eerder een miljoenencontract tekende met cosmeticagigant L'Oréal. „De ze campagne draait om sensuali teit, romantiek en verleiding. Dat past heel goed bij mij." In het voor de gelegenheid afge huurde stulpje, met een pri- vézwembad en uitzicht op zee, staan foto's van Eva met haar hond en manlief Tony Parker op hun trouwdag. Drie jaar geleden ontmoette ze haar acht jaar jonge re echtgenoot. „Dat gebeurde in de kleedkamer na een wedstrijd van de San Antonio Spurs, het Ameri kaanse basketbalteam waarvan hij sterspeler is. Toen we aan elkaar werden voorgesteld, was het liefde op het eerste gezicht." Ze glim lacht: „Ik had twee weken eerder voor het eerst Frankrijk bezocht en was verliefd geworden op dat land. Toen ik vervolgens Tony ontmoet te (de zoon van het Nederlandse ex-model Pamela Firestone groeide op in Frankrijk, red.), voelde dat als een teken." Het paar trouwde op 07/07/07 in Parijs. Haar Despera te Housewives-costerren Teri Hatcher, Felicity Huffman en Nico- lette Sheridan woonden de inzege ning van het kerkelijk huwelijk en de spectaculaire receptie in een kas teel bij. Kiekjes van de trouwerij- werden later gepubliceerd in het magazine OK! dat naar verluidt 2 miljoen dollar voor de foto's betaal de. Groot was de verbazing toen het Franse model Alexandra Paressant vijf maanden later beweerde een af faire te hebben beleefd met de pas getrouwde Tony. Ze zou hem heb ben ontmoet op zijn eigen huwe lijk. De boze basketballer besloot de website die het verhaal publi ceerde aan te klagen voor 40 mil joen dollar. Andere rare roddels? „Dat ik een zangcarrière wil opstarten. En ik heb ook geen plannen om een ero tisch boek te schrijven." Terwijl de actrice vertelt, gebaart ze met haar armen waardoor een tatoeage op haar rechterpols zichtbaar wordt. Het is haar trouwdatum, in Ro meinse cijfers. Het gerucht dat ze deze tatoeage weg zou hebben la ten laseren, kan dus ook meteen naar het rijk der fabelen worden verwezen. Tien jaar geleden verhuisde de Mexicaans-Amerikaanse 'zonder geld, vrienden of een auto' vanuit het Texaanse stadje Corpus Christi naar Hollywood. In de hoop haar status als locale schoonheidskonin gin te verheffen tot die van actrice, nam ze allerlei baantjes aan. „Ik ben headhunter geweest en heb als figurant gewerkt. Eerst kreeg ik één regel tekst, toen twee, toen drie, enzovoorts." Haar eerste grote rol kreeg ze in de soap The Young And The Restless. Daarna volgde de serie L.A. Drag net en vier jaar geleden kwam Des perate Housewives op haar pad. 'Al les' heeft ze aan de serie te danken, zegt ze. Wereldwijde erkenning, hoofdrollen in films als de kome die Over Her Dead Body (vanaf eind mei in Nederlandse biosco pen) en allerhande lucratieve deals met merken. Al is haar tv-salaris ook geen kat- tenpis: naar schatting toucheert de actrice 230.000 euro per aflevering van de serie waaraan ze zich tot 2011 contractueel heeft verbonden. Trots vertelt ze dat haar eigen pro ductiemaatschappij, Unbelievable Productions, recentelijk drie for mats voor televisieprogramma's heeft verkocht. „En we werken aan een speelfilm." Stilzitten lijkt geen optie voor Longoria, die in maart ook nog haar eigen restaurant Beso in Los Angeles opende. „Mijn bezigheden zijn niets in vergelijking met die van mijn moeder", reageert ze. „Zij voedde mij en mijn drie zussen op, deed alles voor mijn vader, had een baan en gaf ook nog eens extra aandacht aan mijn oudste zus die gehandicapt is (ze heeft het Down syndroom, red.). Door mijn moe der leg ik de lat extra hoog voor mezelf." Zodra zich een vrij moment aan dient, reist de actrice van Los Ange les naar Texas om zich bij haar echtgenoot te voegen, die daar voor zijn werk verblijft. „Dan kook ik, was ik, strijk ik zijn kleren, en reis met hem mee naar wedstrij den", aldus Eva, die naar eigen zeg gen meer op Desperate Housewives' überhuisvrouw Bree lijkt dan op de luie Gabrielle. En passant vertelt ze dat ze zelfs de gordijnen in hun huis en de Hallo- weenkostuums van haar nichtjes heeft genaaid. Om alles te kunnen doen, stippelt ze iedere seconde van haar leven uit. „Maar dat vind ik niet erg. Ik wil nü heel hard wer ken, zodat ik over vier jaar een ge zinnetje kan starten. Dan blijf ik thuis bij mijn man en kinderen." U Desperate Housewives, dinsdag, 20.30 uur, Net 5 Reageren? redactie.media@wegener.nl SS Heel 're 6 omróehdei Home Wat is Keet; OWdéüd 2«« bet Installeer Heen en: Leuke, interessante en spraakmakende websites of digitale televisiekanalen redactie.media@wegener.nl 024-3650570 Andere verhalen over de race naar het Witte Huis Wie op zoek is naar bijzondere fei ten en achtergronden over de Ame rikaanse presidentsverkiezingen, kan terecht op de weblog van de NOS. Redacteuren, verslaggevers en gastbloggers schrijven verhalen over de race naar het Witte Huis die de krant meestal niet halen. De toon is een tikje ironisch. Op de site zijn ook filmpjes te zien. Handig hulpprogrammaatje Waarom draagt Benedictus Kondig je favoriete voor bij het surfen een kruisstaf? superclip aan bij TMF Heeii Recommender is een gratis zij balk voor de browser. Het program maatje volgt het surfgedrag, en biedt steeds een toptien aan van in teressante websites die raakvlakken hebben met de site waarop je surft. Ca je naar een andere site, dan ver andert de toptien automatisch. Even geen zin in Heeii? Je kunt de zijbalk eenvoudig wegklikken. De software is gratis te downloaden. Paus Benedictus XVI brengt vanaf dinsdag een bezoek aan de Verenig de Staten. Altijd al alles willen we ten over de kerkvader? Bezoek dan de website www.katholiek.tk. Wat draagt de paus in het dagelijks le ven? Waarom zit er een morenkop in het pauselijke wapen? De website geeft antwoord op dit soort vragen en biedt allerlei informatie over het katholieke geloof. Altijd ai veejay willen zijn bij TMF? Dat kan nu! Het muziekkanaal zendt in mei een top 250 van superclips van de afgelopen vijfjaar uit. Je kunt met je webcam een filmpje ma ken waarin je je favoriete videoclip op een grappige, leuke of bijzonde re manier aankondigt. TMF zendt de origineelste aankondigingen vanaf 1 mei uit. Wie weet kom je met je ge zicht op tv. www.heeii.nl www.katholiek.tk www.tmf.nl/superdipmaand

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 149