wwt Banen (Q) JobTrack.nl -\r randstad good to know you jij weet wij weten wat je te wat je zoekt bieden hebt kijk voor meer banen op www.randstad.nl de snelste weg naar een leuke baan in techniek www.avt.nl/vacatures Rayonmanager A. VAN TILBURG /2t HomeEnergy www.homeenergy.nl 40 I Zaterdag 12 april 2008 PZC Kijk ook op Etten-Leur, Markt 25. T: (076) 508 49 20 Fixet, Pet Power, Randstad productie- en commercieel medewerkers Middelburg, Beenhouwerssingel 3. T: (0118) 68 00 50 Lamb Weston Meijer, Metaloterm Ontop, Randstad, ROC Zeeland, UWV, Leak Repairs Specam technisch, callcenter-, productie-, commercieel en administratief medewerkers Breda, Kloosterplein 7. T: (076) 533 37 77 Astra Faam Setpoint, Ericsson, General Motors, Nijkamp B.V., Randstad, Skalar Analytical B.V. secretarieel, technisch, callcenter-, productie-, financieel, commercieel en administratief medewerkers, zorg Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. T: (0165) 58 70 00 Dylan Group, Van Gansewinkel, Randstad, TNT Fashion logistiek, productie-, commercieel en administratief medewerkers, zorg en chauffeurs Vlissingen, Badhuisstraat 50. T: (0118) 42 05 80 CdMR chauffeurs Hulst, Vismarkt 8. T: (0114) 32 03 40 logistiek medewerkers Raamsdonksveer, Keizersdijk 55b. T: (0162) 57 27 70 Leen Bakker, Oudenallen, Randstad, Sabic commercieel, productie- en logistiek medewerkers Goes, Van de Spiegelstraat 2. T: (0113) 27 48 00 Carels, Lamb Weston Meijer, Randstad, UWV, ZeelandWerkt secretarieel, callcenter-, productie-, commercieel en administratief medewerkers Bergen op Zoom, Burg. v. Hasseltstraat 52a. T: (0164) 21 43 50 Fokker Services (HiTecs), Lamb Weston Meijer, Nampak Cartons, Randstad, Sabic technisch, logistiek, productie- en commercieel medewerkers Terneuzen, Axelsestraat 8. T: (0115) 64 03 00 Cargill, Gamma Oostburg, Glasfabriek Sas van Gent, Randstad, Verduijn technisch, logistiek, productie-, financieel, commercieel en administratief medewerkers secretarieel Jolien Joosse-Bredemeijer (0113)27 48 70 Van de Spiegelstraat 2 Goes secretaressecadeau van Randstad: een jaarcontract! Wij geven op 17 april, secretaressedag, een jaarcontract weg! Ben jij op zoek naar een nieuwe secretariële uitdaging? Wij hebben hem al voor je gevonden! Tijdens de Meet&Greet van donderdagavond 17 april a.s., meteen ook Secretaressedag, geeft Randstad een jaarcontract weg aan een secretariële topper. Wil jij kans maken op dat jaarcontract en ben je minimaal 32 uur per week flexibel beschikbaar, kom dan op donderdagavond 17 april bij ons langs en vertel ons waarom jij de secretariële topper bent die we zoeken. Wie weet zet jij binnenkort dan wel je handtekening onder het jaarcontract waarmee je jezelf verder kan gaan ontwikkelen bij verschil lende opdrachtgevers. Bel ons op voor meer informatie of mail je cv en motivatie naar Jolien Joosse. jolien.joosse@nl.randstad.com voor transport en hydrauliek vestiging Zeeland truck-trailer-hydrauliek parts en service Vakmensen in techniek voor transport en hydrauliek Je bent verantwoordelijk voor de verkoop en promotie van truck en traileronderdelen (in eigen vrachtauto) en het aanbieden van de diverse werkplaatsen (trailerservice en hydrauliek). Hiertoe bezoek je in het rayon Zeeland alle bestaande en potentiële klanten. Kennis van de wegtransportbranche is een vereiste, kennis van hydrauliek een pré. Solliciteren Kijk op www.avt.nl/vacatures voor de uitgebreide functie omschrijving van de vacature en lees hoe je direct kunt reageren. Bel voor meer informatie met Mariëlla Suurmeijer, Hoofd P&O, 0165 852 064 of 06 24 930 477. Opendag AvT Roosendaal 19 april, 10-16 uur kijk op www.avt.nl/opendag Wind en Water Technology BV (WWT) is gestart in 2000 en gevestigd op het Technopark Zeeland (TPZ) te Schoondijke. WWT is specialist in het ontwikkelen, produceren en assem bleren van innovatieve, technisch hoogwaardige, mechanische en mechatronische producten. WWT is een meedenkende partner van haar afnemers en tracht voortdurend de kwaliteit van haar producten te verhogen en/of de kostprijs van haar producten te veriagen, om zodoende de waarde voor haar afnemers te maximaliseren. Voor onze assemblage afdeling zoeken wij een Productiemanager Taken en verantwoordelijkheden: - het leidinggeven aan het assemblagepersoneel - kwaliteitsborging in de produktie - optimalisering van het produktieproces d.m.v. tooiing en een slimme assemblagebaan - zorgdragen voor de efficiency in de produktie - aanname en opleiden van produktiepersoneel - zorgdragen voor assemblage instrukties - op tijd afroepen en zorgen voor de juiste produktiematerialen - opstellen en realiseren budget Kennis en vaardigheden: - leidinggevende capaciteiten - MB0/FIB0 werktuigbouw met ervaring - gevoel voor kwaliteit. - organisatorische capaciteiten - geen 9 tot 5 mentaliteit - doorzettingsvermogen - ervaring in een produktie omgeving - klantgericht - accuraat en nauwkeurig WWT biedt goede arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid om door te groeien Sollicitaties richten aan: WWT, T.a.v. drs. J.l. Oosterling, Buys Ballotstraat 9,4507 DA Schoondijke. Flome Energy is een jonge, dynamische en snel groeiende onderneming die een reeks unieke, innovatieve en betaalbare producten en oplossingen biedt voor huishoudens en kleine bedrijven op het vlak van duurzame energie. Het product- assortiment bestaat onder andere uit: zonnepanelen voor elektriciteitsopwekking, CV installaties gestookt op biomassa, zonneboilers voor warmwater en de unieke windmolen Energy Ball®, het boegbeeld van de Home Energy producten. Home Energy onderscheidt zich van haar concurrenten door de unieke en com plete lijn van duurzame energie producten op de markt te brengen. Continue ontwikkelingen zorgen voor een betere aansluiting op de wensen van de klant, betere producten en een duurzamere wereld. Binnen de wensen van de klant dient Home Energy de best mogelijke producten en diensten aan te bieden Om de doelstellingen van Home Energy nog beter op de wensen van haar klanten te laten aansluiten heeft Home Energy een vacature voor de functie: Projektleider produktontwikkeling(werktuigbouw) De projektleider voert een aantal produktontwikkelingsprojekten uit t.b.v. Home Energy, WWT Cleantech en Dutch Rainmaker. De projektleider werkt samen in een klein team van produktontwikkelaars, Zowel werktuigbouw als electrotechnisch. Kennis en vaardigheden: HTS werktuigbouw met enige jaren ervaring Leidinggevende capaciteiten Goed technisch inzicht Creatief en initiatiefrijk Gedreven Taken en verantwoordelijkheden Het opstellen en uitvoeren van een ontwikkelingsplan m.b.t. tijd, geld en inhoud. Het maken van globale ontwerpen Het begeleiden van de uitvoering van de produktontwikkeling zowel Intern als het netwerk van externe leveranciers. Het zorgdragen voor de uitvoering van het tekeningenpakket, de stuklijst en technische documentatie Het zorgdragen voor de bouw van prototypes en testseries Overdracht van produktontwikkeling naar produktie Het zorgdragen voor een kostprijs volgens de programma van eisen Het uitvoeren van value engineering Home Energy biedt een creatieve en uitdagende omgeving waarin ruimte is voor persoonlijke ontwikkeling en eigen initiatief. Meer gegevens over HOME ENERGY zijn te vinden op www.home-energy.com Sollicitaties richten aan: Home Energy, T.a.v drs. J.l. Oosterling, Buys Ballotstraat 9,4507 DA Schoondijke. Windenergie Biomassa Zonne warmte Zonne elektriciteit HomeEnergy Indicator

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 134