Banen De Rede, je voelt je er thuis 1 Developer Monteur Nettendienst Personeelsfunctionaris Professionele kraamzorg Babymassage |pBÖrstvoedingsinfo Lactatiekundigen Zwangerschapsyoga Docent Nederlands, Ie graads (wtf 0,80 - 1,00) Docent Engels, 2e graads (wtf 0,80 tot 1,00) v DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg 1(0118)882000 E vacatures®DELTA.nl www.DELTA.nt 38 Zaterdag 12 april 2008 PZC Kijk ook op J O biTr3.C k fl I Ben je bereid te investeren in onze toekomst én die van jou? Een ondernemende professional met ambitie en doorzettingsvermogen kan bij DELTA rekenen op een stevige loopbaan, je gaat aan de slag in een veelzijdige onderneming waar je kunt profiteren van een volledig trainings- en opleidingspakket. DELTA biedt je volop kansen om te groeien in je werk en als persoon. Divisie Comfort, afdeling Informatiemanagement Vier divisies maken deel uit van DELTA N.V.: Energy, Milieu, Infra en Comfort. De divisie Comfort zorgt voor marketing en levering van onze producten aan consumenten en kleinzakelijke klanten. Divisie Infra, afdeling Nettendienst E/C De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Kerntaken - Je draagt zorg voor het technisch ontwerp, het ontwerp van de applicatie-architectuur, de programmering en de programma- en systeemtesten van applicaties. - Je bent in staat om projectmatig, effectief en efficiënt samen te werken met je teamgenoten, beschikt over inlevingsvermogen richting de opdrachtgever en hebt een oplossingsgericht analytisch vermogen. - Je bent een teamspeler aan wie hoge eisen worden gesteld op het gebied van zowel technische als sociaal-communicatieve vaardigheden. Kerntaken - Montage van hoog- en laagspanningsverdeelkasten, trafostations, schakelstations en graafwerkzaamheden. - Het maken van hoog- en laagspanningsmoffen. - Het oplossen van storingen in laagspanning, OV en CAI en het uitvoeren van overig onderhoud aan CAI-netten en aan hoog- en laagspanningsnetten. Profiel - Een vmbo-E diploma. - Bereidheid om aanvullende opleidingen te volgen. Profiel - Hbo werk- en denkniveau verkregen door een afgeronde opleiding in één der exacte richtingen. - Een grondige kennis van internet technologie (o.a. TCP/ IP, HTTP(S), FTP, SMTP, DNS) en specialisatie in één van de volgende ontwikkelomgevingen: VisualBasicó, .NET/ C#, PHP4/5 en Perls. - Database modellering, normalisatie en bevraging door middel van SQL. Wat bieden wij? We bieden je een afwisselende baan met volop doorgroeimogelijkheden en een prima pakket met primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer informatie? Je leest meer over deze functie op www.DELTA.nl/banen of neem contact op met Arnold Schiettekatte, Teamleider Uitvoering Distributie, telefoonnummer (0113) 88 45 87. Het betreft een functie voor de duur van 1 jaar met mogelijkheid tot verlenging. Wat bieden wij? We bieden je een marktconform salaris en een compleet pakket arbeidsvoorwaarden. Meer informatie? Je leest meer over deze functie op www.DELTA.nl banen of neem contact op met Eric Troost, Informatiemanager, telefoonnummer (0113) 37 77 22. Belangstelling? Heb je interesse in deze vacature, stuur dan je sollicitatie, samen met je CV, voor 26 april 2008 per e-mail naar vacatures@DELTA.nl. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 120408-PZ-15020507. Als je solliciteert naar aanleiding van onze advertentie in BN/De Stem vermeld je vacaturecode 120408-BN-15020507. 1111—1 the multi-utility company Belangstelling? Heb je interesse in deze vacature, stuur dan je sollicitatie, samen met je CV, voor 26 april 2008 per e-mail naarvacatures@DELTA.nl. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 120408-PZ-3008. Als je solliciteert naar aanleiding van onze advertentie in BN/De Stem vermeld je vacaturecode 120408-BN-3008. levert energie, infra- en milieudiensten én digitale services, zoals internet, telefonie, radio en tv-signalen. Door deze diensten in één uniek pakket aan te bieden, kunnen we met recht zeggen dat we een nuttig bedrijf zijn. In Zeeland, onze thuisbasis, is een groot deel van de Zeeuwen onze klant. Op de zakelijke markt zijn we actief in binnen- en buitenland in afvalmanagement, milieu, energieopwekking en -verkoop. Bij DELTA werken in Zeeland en daarbuiten zo'n 3.000 professionals. Dé Provinciale Kraamzorg is op zoek naar een enthousiaste allround Standplaats Goes Aanstelling (32 uur) voor een jaar, met uitzicht op een vast contract Kerntaken Verantwoordelijk voor het ontwikkelen van het personeelsbeleid. Zorgdragen voor de uitvoering van alle voorkomende personeelstaken en administratieve verwerking van personeelsgegevens. Deel uitmaken van het managementteam. Eisen Vakgerichte HBO-opleiding met meerdere jaren ervaring als personeelsfunctionaris. Gezien de samenstelling van de organisatie én het managementteam gaat de voorkeur uit naar een vrouw. Voor verdere informatie, kijk op onze website www.deprovincialekraamzorg.nl of neem contact op met mevrouw M. Haulez, tel. 0113-224029. M'i De Stedelijke Scholengemeenschap "De Rede" is een school voor openbaar onderwijs in Terneuzen en heeft een breed onderwijsaanbod (gymnasium - atheneum - havo - vmbo - Iwoo). Door de uitgebreide begeleiding van leerlingen en vele buitenschoolse acti viteiten zijn we in staat om een prettige en veilige plaats voor alle leerlingen te bieden met optimale ontplooiingskansen. De Rede is een school die zowel voor leerlingen als medewerkers open, actief en veilig is. Voor het nieuwe schooljaar, 2008-2009, zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's voor de volgende vacatures: De vacature betreft 20 tot 25 lesuren, voornamelijk in de bovenbouw HAVO en VWO. Onze voorkeur gaat uit naar een docent in het bezit van een I e graads bevoegdheid, dan wel studerende hiervoor. Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J.F. Begijn, sectordirecteur havo/vwo (tel. 01 15-612155). De vacature betreft 20 tot 25 lesuren, voornamelijk in de bovenbouw VMBO. Onze voorkeur gaat uit naar een docent met ervaring in het VMBO, die eventueel bereid is breder (in andere vakgebieden) ingezet te worden. Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer R.RA. de Bruijne, sectordirecteur vmbo (tel. 01 15-612155). Inschaling vindt plaats als docent LB. Afhankelijk van de te vervullen rol binnen de school, op het gebied van onderwijsontwikkeling of coaching van collega's, behoort een doorgroei naar LC of LD tot de mogelijkheden. Indien u geïnteresseerd bent in een van deze vacatures, ontvangen we graag uw sollicitatie voorzien van een uitgebreide motivatie en een volledig CV vóór 22 april a.s. U kunt uw sollicitatie schriftelijk of per e-mail richten aan de algemeen directeur van de school, de heer E.R. van den Hooven. Stedelijke Scholengemeenschap "De Rede" Postbus 375, 4530 AJ TERNEUZEN, e-mail: info@derede.nl, internet: www.derede.nl Terneuzen ligt centraal in Zeeuws-Vlaanderen. Het gebied biedt rust, ruimte en woningen tegen aantrekkelijke prijzen. Qua werkgelegenheid biedt Zeeuws-Vlaanderen mogelijk heden voor partnerbanen. De term "files" komt niet in ons woordenboek voor. De cultuursteden Antwerpen, Gent en Brugge liggen op ca. 3 kwartier rijden. Kortom, een aantrekkelijk woon- en werkgebied. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 132