GkantPrjdix.o Q JobTrack.nl Banen Total Raffinaderij Nederland Analyst Programmer (m/v) Filiaalleider m/v Vervangend Filiaalleider m/v Verkoopmedewerker m/v Kijk ook op PZC Zaterdag 12 april 20081 31 Voor filialen in Zeeland zoeken wij Filiaalleiders m/v, Vervangend Filiaalleiders m/v en Verkoopmedewerkers m/v De functie: Na een gedegen inwerkperiode krijgt u de eindver antwoordelijkheid voor een van onze succesvolle filialen. U wordt de ondernemer ter plaatse met de daarbij behorende werkzaamheden. Wij bieden u: - Een concurrerend salarispakket. - Een afwisselende en verantwoordelijke functie binnen een dynamische branche. - Een gedegen opleidingstraject. - Een stabiele werkomgeving gebaseerd op een langdurig samenwerkingsverband. Wij verwachten van u: - Een afgeronde MESOVHBO-opleiding met enige jaren werkervaring. - Een organisator met verantwoordelijkheidsgevoel en betrokkenheid. - Goede communicatieve vaardigheden. - Een klantvriendelijke instelling. - Een sterk besef van normen en waarden. De functie: Na een gedegen inwerkperiode krijgt u bij afwezig heid van de filiaalleider de leiding over één van onze succesvolle filialen. In dit geval bent u verantwoordelijk voor de personeelsinzet, de goederenstroombeheer- sing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van "aanpakken". Wat we bieden: - een concurrerend salarispakket. - een afwisselende en verantwoordelijke functie binnen een dynamische branche. - een gedegen opleidingstraject. - een stabiele werkomgeving gebaseerd op een langdurig samenwerkingsverband. Wij verwachten van u: - een afgeronde MBO werk- en denkniveau bij voorkeur aangevuld met enige jaren werkervaring. - een organisator met verantwoordelijkheidsgevoel en betrokkenheid. - goede communicatieve vaardigheden. - een klantvriendelijke instelling. - een sterk besef van normen en waarden. Wij bieden u: - Een aantrekkelijk beloningspakket. - Afwisselende en verantwoordelijke werkzaamheden in teamverband. - Flexibele werktijden. - Een gedegen en planmatige inwerkperiode. - Een goede werksfeer. - Ruime groeikansen. Wij zoeken een enthousiaste medewerk(st)er: - Met een verzorgd en net uiterlijk. - Met een klantgerichte instelling. - Die bereid is zijn/haar verantwoordelijkheid te Als een van deze functies u aanspreekt, stuur dan uw sollicitatie met CV naar: Aldi Roosendaal BV t.a.v de heer A.J.P. Oosterling Postbus 1850 4700 BW Roosendaal Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor de IT Section in de afdeling Finance Accounting zijn wij op zoek naar geschikte kandidaten voor de functie van: Het betreft een fulltime functie met een contract voor bepaalde tijd van i jaar, na afloop van deze periode én bij gebleken geschiktheid behoort een contract voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden, in deze functie rapporteert u aan de Supervisor IT Section. Het meedraaien in een systeem van consignatie maakt deel uit van de functie, u dient derhalve binnen redelijke (auto) reisafstand van de raffinaderij woonachtig te zijn. Uw functie: Het verrichten van onderhoudswerkzaamheden aan de in beheer zijnde applicaties; Het beheer van Oracle iog databases conform de geldende standaarden en procedures; Fungeren als contactpersoon voor applicaties die vanuit de TOTAL groep worden geïntroduceerd; Participeren in diverse projecten op applicatievlak in nauwe samenwerking met de Application Engineers; Verzorgen van trainingen en geven van presentaties aan IT medewerkers in het kader van kennisoverdracht. Uw profiel: Afgeronde HBO opleiding Informatica of vergelijkbaar; Kennis van relationele (Oracle) en real-time databases (IP.21) op een Windows platform, (PL/)-SOL, programmeertalen zoals Oracle Forms/APEX, C#, VB(A); Kennis van webtechnologie (HTML, ASP.Net, IIS.XML), operating systemen (XP, VISTA, Windows Server 2003) en datamodelleringstechnieken; Uitstekende beheersing van Nederlandse en Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk; Pro-actieve werkhouding en een analytisch denkvermogen; 'Team-player'inhetlTteam; Bereidheid tot het volgen van opleidingen. Ons aanbod: TRN biedt u een aantrekkelijke en afwisselende baan met interessante perspectieven binnen onze (internationale) organisatie. Onze salariëring is zonder meer concurrerend en wij hebben een zeer uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Voor algemene informatie betreffende deze vacature kunt u contact opnemen met Gerard Drost, Supervisor Human Resources Payroll, tel. nr. 0113 - 619 251. Voor meer inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met Jacco Mes, Supervisor IT Section, tel. nr. 0113 - 619 280. Uw schriftelijke en bondige motivatiebrief inclusief recent en volledig Curriculum Vitae kunt u - binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie - richten aan:Total Raffinaderij Nederland N.V., t.a.v. Gerard Drost, Postbus 210,4380 AE VLISSINGEN, of per e-mail: trn.vacature@TRN.nl. Deze vacature, en ook andere relevante informatie, kunt u nalezen op onze website: www.totalraffinaderij.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Total Raffinaderij Nederland NV. (TRN) is een dochter onderneming van oliemaatschappij Total en chemieconcern The Dom Chemical Company. Total is één van de grootste internationale oliemaatschappijen en is met zo'n 35.000 werknemers actief in meer dan yo landen. The Dow Chemical Company is een internationaal chemisch concern met ongeveer 46.000 werknemers, actief in meer dan 180 landen. De raffinaderij, gevestigd te Vlissingen-Oost, beschikt over een aardolieraffnagecomplex en een hydrocracker.Deze installaties verwerken respectievelijk aardolie en stookolie tot LPG, nafta, benzine, diesel, vliegtuigbrandstof, stookolie en chemische producten. Het naleven van voorschriften die gaan om de Veiligheid, Kwaliteit, Milieu en AR80 is van primair belang. TRN is één van de beste werkgevers van Zuid-West Nederland en heeft een personeelsbestand van 385 hoog en middelbaar opgeleide medewerkers. XL SYSTEMS EUROPE B.V. A GrantPrideco Company XL Systems maakt schroefdraden op grote diameter buizen die o.a. in de offshore industie worden gebruikt. Het moederbedrijf Grant Prideco is marktleider in de technologie betreffende boorstam en boorpijp productie. Tevens is Grant Prideco wereldleider in levering van sterke verbindingen en tubulaire producten. Grant Prideco heeft 25 produtievestigingen en meer dan honderd verkoop, service en reparatiefaciliteiten die strategisch gevestigd zijn in alle belangrijke olie en gas gebieden over de hele wereld. Voor onze productie-unit in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een LASSER en een ALGEMEEN TECHNISCH MEOEWERKER: 1-LASSER Werkzaamheden: Werkzaamheden worden voornamelijk in ploegendienst uitgevoerd, dit kan echter gewijzigd worden afhankelijk van de bedrijfssituatie, of bij invallen voor collega's Werkzaamheden: Bedienen railcar instellen bedienen laskantmachine /lasen en instellen van O.P. machine (onder poederdek) slijpen lasnaad afwerking buizen Uitvoeren van alle mogelijke andere taken en werkzaamheden kunnen worden toegewezen, ook indien er geassisteerd moet worden in een ander deel van het bedrijf Kwalificaties/ervaring Training; 6 maanden tot 2 jaar ervaring in soortgelijke functie Ervaring O.P. lassen is een pré Aantoonbare ervaring met electrode lassen In bezit van lasdiploma's niveau 1/2/3 Technisch, logisch inzicht 2- ALGEMEEN TECHNISCH MEDEWERKER: Werkzaamheden: Werkzaamheden worden voornamelijk in ploegendienst uitgevoerd, dit kan echter gewijzigd worden afhankelijk van de bedrijfssituatie, of bij invallen voor collega's Allround inzetbaar voor 2 uit de drie afdelingen: Welding Line/Threading Line/Yard Uitvoeren van alle mogelijke andere taken en werkzaamheden kunnen worden toegewezen, ook indien er geassisteerd moet worden in een ander deel van het bedrijf Kwalificaties/ervaring Training: 6 maanden tot 1 jaar ervaring in soortgelijke functie Technisch, logisch inzicht Affiniteit met de Metaal industrie Voor beide functies geldt: Flexibele instelling en goed in teamverband kunnen werken Kennis van Engelse taal en in bezit van VCA certificaat is een pré Wii bieden: Een afwisselende en uitdagende baan in een sterk groeiende organisatie Voldoende doorgroeimogelijkheden Gedegen interne opleiding Salariëring volgens de CAO Kleinmetaal Wij willen graag zowel ervaren, als minder ervaren mensen uitnodigen bij ons te solliciteren. Wij bieden een informele werksfeer binnen een enthousiaste groep van collega's. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met mevr. S.C.B. Foekking (HR. Office Manager) tel. 0118-645021 E-mail: saskia.foekking@grantprideco.com Schriftelijke sollicitaties tot 14 dagen na verschijnen van dit dagblad naar: XL Systems Europe B.V, Postbus 6,4380 AA Vlissingen. Zie ook onze website: www.grantprideco.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 123