NOBEL Q JobTrack.nl Banen Vertegenwoordiger ae% Promotie Zeeland Delta MEDEWERKER GROEPSARRANGEMENTEN (ibuur) Verzorgenden mv. 3 e.a. www.allevo.nl atievo Kijk ook op PZC Zaterdag 12 april 2008 I 29 ZEC Zeeland Engineering Consultants zoekt: ervaren civiel technisch medewerker Functiebeschrijving Je uitdaging.... Je maakt tekeningen, in hoofdzaak voor infrastructurele werken in de meest brede zin. Je maakt werkomschrijvingen en bestekken en verricht de daarvoor benodigde werkzaamheden zoals de calculatie van de benodigde hoeveelheden. De werkzaamheden worden in nauw overleg met de verantwoordelijke projectleider uitgevoerd. Tot slot onderhoud je waar nodig contacten met derden en zorgt voor een optimale communicatie over de onder handen zijn de werken met derden en klanten. Je houdt toezicht op voorkomende werken Functie eisen... Je hebt een relevante opleiding op MBO+/ HBO niveau, bij voorkeur op het gebied van civiele techniek. Je hebt de nodige affiniteit met de civieltechnische voorbereiding van werken. Relevante werkervaring heb je opgedaan in een eerdere soortgelijke functie en je beschikt over gedegen ervaring in het gebruik van Microstation. Ervaring met besteks- of calculatieprogrammatuur strekt tot aanbeveling. Tot slot heb je een pro-actieve instelling, gecombineerd met een gezonde dosis werklust. Vanzelfsprekend zijn je sociale en communicatieve vaardigheden goed ontwikkeld. Wat wij bieden.... Wij bieden een prettige werksfeer in een team van enthousiaste professionals waarbij kwaliteit voorop staat. De cultuur kan worden omschreven als informeel waarbij snel en doelmatig werken het uitgangspunt vormt. Afhankelijk van uw opleiding en ervaring bieden wij een zeer goed salaris met goede secundaire arbeids voorwaarden. Reacties... Wij zien je reactie graag voor 22 april. Je sollicitatie stuur je t.a.v. P. de Jonge, Schouwersweg 9 4451 HS Heinkenszand. Indien je per mail wilt reageren, mail dan naar info@z-e-c.nl Voor meer informatie neem contact op met P. de Jonge (0113) 567100. Of kijk op onze website www.z-e-c.nl Promotie Zeeland Delta vervult de toeristische marketing en communicatie voor Zeeland in zowel binnen- als buitenland. Binnen de organisatie is de afdeling Groepsarrangementen een belangrijk aanspreekpunt voor groepsdagtochten in Zeeland. Promotie Zeeland Delta is per direct op zoek naar een: Een enthousiaste, gemotiveerde collega met een afgeronde opleiding op minimaal MBO-niveau Wij zoeken: en beheersing van de Engelse taal. Je bent stressbestendig, sociaal en administratief vaardig en kan commercieel denken. Toeristische kennis van Zeeland en werkervaring is een pré. Als medewerker groepsarrangementen ben je het eerste aanspreekpunt voor personen of organi saties die een groepsuitstap willen boeken in Zeeland. Je geeft informatie over arrangementen, Functieinhoud: stelt offertes op en verzorgt de follow up. Ook maak je de boekingen en verzorg je de administra tieve en financiële afhandeling hiervan. Je onderhoudt bovendien de contacten met de gidsen en ondernemers. Wij bieden: Een boeiende en dynamische werkomgeving, leuke collega's in een hardwerkend team; salariëring volgens de voorwaarden van VW Nederland. Inlichtingen over deze functie zijn verkrijgbaar bij Patrick Polie, regiocoördinator, tel. 0118-587707. Schriftelijke reacties kunt u tot 29 april sturen naar: Promotie Zeeland Delta, t.a.v. de heer RK.C. Polie, Postbus 8,4357 ZG Domburg of per email: p.polie@vvvzeeland.nl. Nögel Montagetechnik is een internationaal opererende onderneming met 180 medewerkers. Wij produceren en verkopen technische producten voor onze doelgroep bouw, industrie en handel. Qua kwaliteit en prijsverhouding kunnen wij prima mee met onze concurrentie. Gezien onze snelle groei zoeken wij zo snel mogelijk een Voor de regio West brabant en provincie Zeeland bezit van een afgeronde technische opleiding Ervaring in verkoop is een pre technische kennis op het gebied van de houtverwerkende of metaalverwerkende industrie niet bang om nieuwe klanten te maken werkt graag doelgericht en u heeft grote eigen verantwoording motivatie om het klantenbestand strategisch op- en uit te bouwen beschikking over verkooptalent en goed kunnen onderhandelen. Wij bieden: een degelijke vakgerichte opleiding zelfstandig werken in eigen verkoopgebied prestatiegericht salaris een neutrale auto van de zaak die ook privé gebruikt mag worden zekerheid in een dynamisch groeiend bedrijf Waar wacht u nog op Wij verheugen ons op een uitgebreide sollicitatiebrief CV. Nögel Montagetechnik Vertriebsgesellschaft GmbH t.a.v. Dhr. G.Ottens Oldengaarde 2 7824CB EMMEN Telefon: 0638828712 e-Mail: gertottens_l@hotmail.com www.noegel.de ■■■dieigsg? Verbirtdung mmtï Ten behoeve van diverse zorgcentra van Allévo op Schouwen-Duiveland Zorgcentrum In 't Opper te Bruinisse verzorgende niv. 3 voor gemiddeld 32 uur p/wk periode juni t/m oktober 2008 Zorgcentrum In 't Opper te Bruinisse verzorgende niv. 3 voor gemiddeld 32 uur p/wk voorlopig voor de duur van één jaar Zorgcentrum Borrendamme te Zierikzee verzorgende niv. 3 voor gemiddeld 32 uur p/wk met spoed, voorlopig voor ca. 6 maanden Verpleeghuis Cornelia te Zierikzee verzorgende niv. 3 voor zwangerschapsvervanging: - afd. Polderland (somatiek-revalidatie) periode mei t/m september 2008 voor gemiddeld 32 uur p/wk - afd. Vliedberg (niet aangeboren hersenletsel/ geronto-psychiatrie) periode medio april t/m augustus 2008 voor gemiddeld 24 uur p/wk Voor de afdeling Behandeling en Begeleiding vanuit het verpleeghuis Cornelia te Zierikzee zoeken wij ook: diëtist 12 uur p/wk (voorlopig 1 jaar) fysiotherapeut 36 uur p/wk (voorlopig 1 jaar) Informatie sollicitatie Voor meer informatie kun je terecht op onze website www.allevo.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Allévo staat naast u. Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening afge stemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen- Duiveland. Noord- en Zuid- Beveland. St. Philips land en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin intra- en extramurale verzorging en ver- pleging. huishoudelijke hulp en jeugdgezondheidszorg vertegen woordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvisering, uitleen van hulp artikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverleningssector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met passie voor hun vak. \(t Z O R O - Hoilandiapleinl4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. 0113 - 24 91 70 E-mail PenO@allevo.nl Murre - de Visser Afbouwsyste men is een jonge, flexibele en enthousiaste organisatie. De be langrijkste activiteiten zijn het leveren en monteren van systeem wanden en -plafonds. Maar het bedrijf verzorgt bijvoorveeld ook verlichting. Bij Murre - de Visser is veel ruimte en waardering voor eigen inbreng. De werksfeer bij het bedrijf is bij zonder prettig: professioneel en informeel tegelijk. Murre - de Visser Afbouwsystemen Postbus 44 4450 AA Heinkenszand tel. (01 13) 567 880 info@murre-devisser.nl www.murre-devisser.nl PLAFOND-/WANDMONTEURS Wij zijn op zoek naar plafond-/wandmonteurs (m/v 40 uur per week). We zoeken mensen met een (V)MBO-opleiding, liefst met ervaring en in staat om vanaf tekening te werken Maar ook leerling-monteurs zijn welkom. Een gemotiveerde, initiatiefrijke en flexibele instelling is een must. SPACHTELAAR/STUCADOOR We zoeken iemand (m/v 40u per week) met een (V)MBO- opleiding, liefst met ervaring als spachtelaar en bij voorkeur ook als stucadoor Leerling-spachtelaars of -stucadoors zijn eveneens welkom. Een gemotiveerde, initiatiefrijke en flexibele instelling is een belangrijke pré. Murre - de Visser biedt prima opleidingsmogelijkheden en uitstekende arbeidsvoorwaarden. En bovendien is het bij ons gewoon leuk werken. Denk je datje in ons team past? Bel of mail ons dan even. Of schrijf een brief met cv. MURRE-DEVISSER AFBOUWSYSTEMEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 121