asito Sales Manager Banen ZorgSaam JobTrack.nl Zichtbaar Beter! Het nuttigste bedrijf van Nederland zoekt Management en financiële trainees Objectleider M/V Assistentf.functieonderzoeken Personeelsfunctionaris www.zorgsaam.org FOX Parkbeheer BV MA/ - 32/40 uur per week voor 10 tot 15 uur per week. A Boekhoudkundige kracht (part time) B DTP-er (part time) C Assistent(e) verkoopafdeling 14 I Zaterdag 12 april 2008 PZC Kijk ook op Zeeuws-Vlaanderen is- - ^.r" y s -® y ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen heeft vacatures voor diverse functies: ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen verstrekt naadloos op elkaar aansluitende zorg, waarbij de behoefte van de cliënt centraal staat. Als organisatie staan we achter onze mensen en bieden waar mogelijk vakkundige ondersteuning om binnen onze organisatie te groeien. Er zijn allerlei doorstroommogelijkheden en opleidingsfaciliteiten. Verder bieden we flexibele arbeidscontracten. Voor meer informatie en de uitgebreide omschrijving kunt u terecht op onze website. Ook kunt u contact opnemen met de personeelsadministratie, tel. 0115-674500 of mail vacature@zzv.nl Ben je bereid te investeren in onze toekomst én die van jou? Een ondernemende professional met ambitie en doorzettingsvermogen kan bij DELTA rekenen op een stevige loopbaan, je gaat aan de slag in een veelzijdige onderneming waar je kunt profiteren van een volledig trainings- en opleidingspakket. DELTA biedt je volop kansen om te groeien in je werk en als persoon. Management trainees volgen een tweejarige opleiding tot all-round manager. Je doet daarbij ervaring op in verschillende bedrijfsonderdelen. Financieel trainees volgen een specialistisch programma, waarbij het in de eerste plaats gaat om het opdoen van kennis en ervaring op het gebied van financiën. Voor beide functies geldt dat DELTA zoekt naar kandidaten met een universitaire of HBO-achter- grond, maximaal één jaar ervaring. Financieel specialisten hebben één van de volgende opleidingen gevolgd: bedrijfeconomie (wo) of bedrijfskunde (wo). Als trainee of financieel specialist in opleiding ontvang je een prima salaris. Bij een goede afronding van het opleidingsprogramma wordt de aanstelling omgezet in een contract voor onbepaalde tijd. Meer informatie? Kijk op wwyv.delta.nl/traineeship voor meer informatie. I' levert energie, infra- en milieudiensten én digitale services, zoals internet, telefonie en radio en tv-signalen. Door deze diensten in één uniek pakket aan te bieden, kunnen we met recht zeggen dat we een nuttig bedrijf zijn. In Zeeland, onze thuisbasis, is een groot deel van de Zeeuwen onze klant. Op de zakelijke markt zijn we actief in binnen- en buitenland in afvalmanagement, milieu, energieopwekking en -verkoop. Bij DELTA werken in Zeeland en daarbuiten zo'n 3.000 professionals. the multi-utility company FOX Parkbeheer BV is een jonge, dynamische en groeiende onderneming die zich bezighoudt met parkmanagement en facilitaire diensten. Wij zijn per direct op zoek naar een enthousiaste collega. Uw omgeving, is onze zorg Functieomschrijving: Verwerven van uiteenlopende opdrachten Opzetten, onderhouden van relevante netwerken Onderhouden van bestaande relaties Binnenhalen en onderhouden van nieuwe relaties Opmaken offertes/bezoekrapporten Rayon/werkgebied Zeeland Begeleiden van projecten Wij vragen: MBO/HBO opleiding kennis van MS office communicatieve vaardigheid Interesse: Voor meer informatie kunt u terecht bij de heer R. Versloot, telefonisch te bereiken onder teiefoonnr: 0118-674758. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: FOX Parkbeheer BV T.a.v. R. Versloot Postbus 134 4330 AC Middelburg www.foxparkbeheer.nl De zekerheid van beter schoon Asito Zeeuws Vlaanderen is op zoek naar een: Je coördineert de schoonmaakwerkzaamheden, waarbij je leiding geeft aan een groot aantal medewerk(st)ers. Je beoordeelt de kwaliteit van de schoonmaakwerkzaamheden en stuurt deze bij waar nodig. Onderhoud contacten met de verschillende opdrachtgevers. Je bent verantwoordelijk voor de personele bezetting en je hebt dienstverlening hoog in het vaandel staan. Wij zoeken iemand met: Een MBO werk- en denkniveau, je hebt reeds werkervaring opgedaan in een soortgelijke functie. Je beschikt over leidinggevende capaciteiten en goede contactuele vaardigheden. Je hebt een flexibele en dienstverlenende werkinstelling en je denkt mee met onze opdrachtgevers. Beschikt over organisatietalent, je bent stressbestendig en hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Tevens beschik je over een rijbewijs en ben je woonachtig in Zeeuws Vlaanderen. Wij bieden: Een zelfstandige en veelzijdige functie in een dynamische werkomgeving. Volop ruimte voor persoonlijke ontwikkeling onder meer door de mogelijkheid tot het volgen van cursussen. Een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak. Reageren: Ben je enthousiast geworden. Stuur dan een brief met C.V. naar Asito Zeeuws Vlaanderen t.a.v. Mevr. E. Dupont, Peter van Anrooylaan 2-140, 4536 CE Terneuzen. Primeur te Goes is een uitgeverij die elke twee weken een tweetalig Nederlands/Frans vakblad ten behoeve van de aardappel-, groenten- en fruithandel uitgeeft. Verder hebben we enkele malen per jaar een uitgave in het Duits, Pools en Russisch. Daarnaast verzorgt Primeur nog twee adresboeken van dezelfde branche en wel een Duits en een Belgisch. Wij zoeken: Van kandidaten wordt een middelbare opleiding verlangd zoals: FIBS, VWO, HAVO of MEAO, dan wel een gelijkwaardige opleiding op gedaan in de praktijk. Schoolverlaters worden eveneens in de gelegen heid gesteld te solliciteren. Ons tijdschrift kun je doorbladeren op onze website www.primeur.tv Serieuze gegadigden worden in de gelegenheid gesteld, binnen 14 dagen, hun sollicitatie te schrijven naar Primeur BV, Postbus 2140, 4460 MC Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 104