Familieberichten de Groot-de Kam bv 30 I Vrijdag 11 april 2008 PZC be Enige en algemene kennisgeving Herinner mij, maar niet in sombere dagen Herinner mij in de stralende zon Hoe ik was, toen ik alles nog kon.. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Cornelia Adriana Elisabeth Naerebout-van Thiel Berghuijs in de leeftijd van 86 jaar, J. Naerebout Frans en An Niels en Inigo Joris, Babette Mona en Jan Thijs, Manouk Rob en Stacey Sofie en Robin Kay Kiki en Huitzil Joren en Daphne Aranya Vlissingen, 7 april 2008 Boulevard Evertsen 274,4382 AG Vlissingen Overeenkomstig haar wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Niemand kende haar strijd en het stille verdriet van het willen en niet kunnen. Hoewel wij wisten dat het einde van haar leven naderde, komt haar overlijden voor ons toch nog onverwacht. Rustig en kalm is van ons heengegaan onze moeder, oma en overoma Maria Ida Nieuwdorp-van Oost sinds 27 november 2003 weduwe van Willem Nieuwdorp Yerseke, 3 juni 1921 - 86 jaar - Goes, 9 april 2008 Biezelinge: Leuni de Koeijer-Nieuwdorp Izak de Koeijer (in herinnering) Kapelle: Kees Nieuwdorp Rina Nieuwdorp-Openneer Goes: Jannie Hamelink-Nieuwdorp Wim Hamelink Klein- en achterkleinkinderen C.D. Vereekestraat 37 4421 CB Kapelle Onze dank gaat uit naar zorgcentrum 'Ter Valcke afd. Palliatief voorde goede zorgen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 14 april om 13.15 uur in rouwcentrum 'Peter Butler', Maal stede 1Ate Kapelle. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.00 uur in de familiekamer gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Na jaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen, maar haar wilskracht ongebroken bleef, is toch nog onverwacht overleden mijn vrouw, Ina en tante Ina Marthina Helena de Groot - Ina - echtgenote van J.J. van de Plasse 22-5-1927 t 9-4-2008 Goes: J.J. van de Plasse Sluiskil: Diny en Otto Ilona en Gilco, Bryan, )oey Monique en John Nick en Emma Kamperfoeliestraat 103,4461 VM Goes U wordt uitgenodigd om afscheid van haar te nemen op vrijdag 11 april van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 14 april om 11.30 uur in de aula van bovengenoemd rouw centrum, waarna aansluitend om plm. 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er in de condoléanceruimte van rouw centrum 'De Bevelanden' gelegenheid de familie te condo leren en een moment samen te zijn. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ont vangen verzoeken wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Bedroefd maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan Toetie Lely Rademaker-Kienlen-Tan echtgenote van Claude Kienlen 7 augustus 1930 Sumatra Padan, Indonesië f 9 april 2008 Vlissingen mama, oma en omi van Elly Jack Zorayda Duncan, Semm, Jada Priscilla Pieter, Joey Dery Ken Jeffrey Suzy, Dylan Charles t Johnny Jozien Pancho, Hendrika, Naomi Raymond, Benjamin Esther Jeffrey, Esmee, Chyana Bernard Adrienne Angela Michael, Damian Emieltje t Johan Cora Tamara Khaled, Jamilla, Marindo Jessica Islem Joshua Wenka Fanny Frits Sylvana Stefan, Chavira, Dequin, Jattja Randy Elvis Marloes Sven t Darcy, Guilliany Patricia Jordy Davey Crematie vindt in besloten kring plaats. "De Heer is mijn herder. Actief tot het laatste moment is overleden mijn lief, onze levenslustige vader, opa en overopa Willem Laurens Verhage drager van het verzetsherdenkingskruis oud-directeur Houthandel Tulp Geboren: 13 oktober 1923 in Middelburg Overleden: 9 april 2008 in Ede Sophia (Fiet) Verhage-van Kruistum Ad en Lucie Bas Iris Ruud en Ans Sandra en Jeroen Matteo en Julius Willem en Melia Sylvia José en Jos William André Christian en Pamela Véronique Chantal Telefoonweg 102 6713 AL Ede Pa is overgebracht naar "Van de Weerd", centrum voor uitvaartzorg, Schaapsweg 77 te Ede. Maandag 14 april zal om 14.30 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de aula van de Gemeentelijke Begraaf plaats, Asakkerweg te Ede, gevolgd door de begrafenis. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. uitvaartverzorging Dag en nacht bereikbaar, tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Na jaren van hoop en vrees is toch nog onverwacht over leden mijn lieve man en onze lieve vader en opa Christiaan de Voogd echtgenoot van Catharina Louws 23 januari 1936 t 9 april 2008 Middelburg: C. de Voogd-Louws Lieneke Haveman-de Voogd Henk Haveman Ria Corbijn-de Voogd Hendrik Corbijn Christa van Belzen-de Voogd Bram van Belzen Janneke de Voogd Dordrecht: Erica de Lang-de Voogd Jeroen de Lang Kleinkinderen en achterkleinkind Banckertstraat 10 4335 GZ Middelburg Zaterdag 12 april is er gelegenheid tot condoleren van 16.30 tot 17.00 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden op maandag 14 april om 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Grijpskerke om 15.00 uur. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Voor ons toch nog onverwacht is overleden onze lieve, zorgzame en meelevende opa Christiaan de Voogd David Cathalijne en Daaf Jakob Alexander t Christine Carienne en Peter, Jesse Arnold en Liesbeth Mirjam en Comelis Matthea Daniël Esther Arianne en Ico Catharina en Mark Deborah Marieke Rozemarijn Sarah Met droefheid geven wij kennis dat plotseling is overleden onze geliefde zwager Christiaan de Voogd echtgenoot van Catharina Louws Bruinisse: D. Kempe-Louws M. Kernpe (in herinnering) Kruiningen: S. Lokerse-Louws J. Lokerse Middelburg: P. Maljaars-Louws P. Maljaars Middelburg, 9 april 2008 Uw blijken van medeleven die wij mochten ondervinden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootoma Janna Koster-Platschorre hebben ons getroost en gesteund. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. A.M. Koster Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Colijnsplaat, april 2008 Uw blijken van medeleven en belangstelling na het over lijden, alsmede uw aanwezigheid bij de begrafenis van onze moeder, schoonmoeder en oma Paulina Verton-v.d. Berge hebben wij zeer gewaardeerd. Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Familie Verton

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 76