Wellness! Yorkshire IMoord-Engeland Zuid-Engeland Het geheim van het goede leven... Ben je op zoek naar een ontspannend verwenweekend of wil je jezelf eens een paar dagen helemaal in de watten laten leggen? In Engeland vind je sinds jaar en dag een enorm groot aanbod aan bijzonder mooie spa's en beatysalons. Voor iedereen die bewust met lichaam en geest bezig wil zijn, bieden wij tips voor schitterende spa's/beautysalon's in Noord en Zuid Engeland. Tijd voor je schoonheid in een locatie naar keuze. Een pure weldaad voor lichaam en geest. De sauna bijvoorbeeld stimuleert de bloedsomloop en de afwisseling van warm koud wapent het lichaam tegen ziektes. Je verliest afvalstoffen tijdens een saunagang en geest lichaam komen volledig tot rust. Zo'n verwennerij zorgt ervoor dat je geniet, écht ontspant en nieuwe energie opdoet. Heerlijk toch... Tips: www.spabreak.co.uk "O i Eden Day Spa Staffordshire: toevluchtsoord met spabehandelingen and revitaliserende luxe. Prijswinnaar England's Leading Resort tijdens de World Travel Awards 2005&2006. Titanic Spa, Yorkshire: eerste Eco-Spa: gebouwd binnen een traditionele textielmolen. Deze intieme Spa is expert in aromatherapy en Elemis (werkt op de natuurlijke synergie van huid, lichaam en geest). Aidwark Manor, North Yorkshire; een 4 sterren hotel op een pittoresk parkje vlakbij York en Harrogate. Een mix van oude en nieuwe stylen met een maximum comfort. Het heeft ook een heerlijk, prijswinnend restaurant. Oulton Hall, Yorkshire: Magnificent 5 sterren gebouw in Victoriaanse stijl in het Yorkshire gebied. Het biedt rust en onspanning omgeven door het Oulton Park Golf Course. Ervaar de best franse en engels keuken tijdens het genieten de geweldige omgeving. Portal Spa, Cheshire: Dit in juni 2007 geopende Hotel biedt fabuleuze spa en ontspanningsfacilitieiten in een erg luxueuse omgeving met een state of the art Spa, een Health club en 3 golf courses. Garden Park Spa Resort, Cheshire: een 17e eeuws gebouw met 750 acres Hotel, Golf Resort and Beauty Centrum met o.a. Spabehandelingen. En bijzondere therapie behandelingen. Zo'n 15 min. Van Chester. Shrigley Hall, Cheshire: verwen jezelf met een 'Bodysensual'in dit 19 eeuws huis met spectaculair uitzicht over 262 acres. Gelegen bij het Peak District National Park. Shrigley Hall ligt zo'n 30 km. van Zuid Manchester. Eden Hall Day Spa, Nottinghamshire: Therapiesessies en spabehandelingen. Mooi gelegen op het platteland van Nottinghamshire, vlakbij het marktstadje Newark. Cedar Falls, Somerset: dit in het zuidwesten van Engeland geleden kuuroord heeft een meer traditionele vorm. Je kunt er heerlijk wandelen in het omliggende gebied, ontspannen in de stoomcabines en sauna's of jezelf belonen met een luxueuze massage. www.cedarfalls.co.uk The Relaxation Centre: Tunbridge Wells, Kent: dit centrum biedt vele vormen van ontspanningsfaciliteiten zoals reflexology, aromatherapie, massages en zelfs psychotherapie. www.relaxation-centre.co.uk Eau-de-Vie, Oxford, Oxfordshire: in de universiteitsstad gelegen 'health centre'. Met een uitgebreide keuze aan onstpanning en verzorgingsbehandelingen. Zij hebben Oxford's eerste drijftank en bieden de hoogste standard en de meest professionele service, www.eau-de-vie.co.uk The Grove, Hertfordshire: een 5 sterren luxe, landelijke 'estate' met 300 acres welke voor alle bezoekers iets biedt. Een romantisch of een Beauty weekend. Afgesloten van de buitenwereld kun je in ultieme luxe een duik nemen in het mozaiek zwembad of simpelweg genieten van de sereniteit van deze Spa. www.spabreak.co.uk YVv.'. The Region's Development Agency

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 62