Verrassend Groot-Brittannië Vakanties en stedenreizen naar Groot-Brittannië In het kort Waarom naar Engeland? Advertentiebijlage bewaarexemplaar Naar Engeland? Met uw auto over zee Nu al vanaf 18 (Zie pag. 9) •Overweldigend mooie natuur Historische én hippe plaatsen Toeren per auto of motor Walhalla voor actieve vakanties De beste campingsites Kastelen, tuinen en antiek Schitterende kustlijnen •Vriendelijke, gastvrije bevolking Goed bereikbaar per ferry Reisspecial Wie er al eens geweest is, wil er absoluut naar terug... Groot- Brittannië. Het is een geweldig en veelzijdig vakantieland, waar je kennismaakt met een ontspannende, verfrissende wereld: glooiende heuvels, historische cultuurschatten, hippe steden, schitterende meren, vriendelijke mensen en plaatsen waar je denkt dat de tijd al even stilstaat. Op de motor, in de auto, wandelend, per fiets of heerlijk dobberend in een bootje op een van de vele meren... samen, met een groep vrienden of gezellig met de kids... Een bezoek aan de andere kant van de Noordzee is en blijft anders. Alleen hier kunnen de Harry Potterboeken worden verfilmd. Naar welke regio je ook gaat, overal is een enorme variëteit aan natuur en cultuur. Engeland, Wales, Schotland en Noord- lerland ze bieden het allemaal: uniek erfgoed, aparte tradities, een fascinerende geschiedenis en fantastisch historisch erfgoed. Bovendien kun je als cultuurliefhebber je hart ophalen in de cosmopolitische steden. Ontdek de vele gezichten van deze heerlijke bestemming: woeste kusten, verlaten, ruige berggebieden, charmante cultuursteden, bruisend Londen, Engelse tuinen en witte krijtrotsen. In deze krant vind je 16 pagina's vakantie-inspiratie, boordevol suggesties en ideeën voor een onvergetelijke reis naar Groot-Brittannië. Groot-Brittannië: Natuurlijk! Groot-Brittannië is een koninkrijk en bestaat uit Engeland, Wales, Schotland en Noord-lerland. Het land is ongeveer 6,5 keer zo groot als Nederland. In totaal heeft de UK bijna 60 miljoen inwoners. Engels en Welsh zijn de twee officiële talen. Het schotse Gaelic is geen officiële taal, maar wordt in Schotland soms meer gesproken dan het Engels. Groot-Brittannië heeft gemiddeld meer zonuren dan Nederland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 53