I
K
een bijna religieuze manier
'Het is bijna een soort religieuze ervaring, de muziek van Kate Bush'.
Quirine Racké, filmmaker
PZC Vrijdag 11 april 2008 |47
7:15 Seinfeld 7:40 3rd
Rock from the sun 8:10
The Bold and the
Beautiful 8:35 J.A.C.
9:30 De Verloskundi
genpraktijk 10:30 De
Kraamafdeling 11:00
Best of Homeshopping
12:00 Hotel 12:30 Spin
City 12:55 Joey 13:25
True Hollywood Story:
Eminem 14:20 Groeten
uit de Rimboe 15:20
McLeod's Daughters
16:10 The Bold and the
Beautiful 16:40 J.A.G.
17:35 Monk
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
11:20 PRAutotype 11:40
RTL Z Nieuws 14:20 Stu
dio EStW 14:40 RTL Z
Nieuws 17:30 RTLZ
Nieuws 17:45 The A-Team
07:00 Teleshop 8 07:01
Tell Sell 08:45 Astro-
tijd 09:00 Tell Sell 14:30
Astrotijd 14:45 Tell Sell
15:45 Astrotijd 16:00
Tell Sell 17:00 The nan
ny 17:25 Oprah Win
frey show
06:55 Killer instinct
07:50 Safari 08:10 Sa-
menWonen 08:45 Hotel
09:15 Peking Express VIP
10:20 Trauma centrum
10:50 Astro TV13:05
Gilmore girls 13:55 Ro-
seanne 14:25 Comple
te Savages 14:50 Disney
Feest: Mickey Mouse-
works 15:30 Born2Cook
16:00 Ready steady cook
16:50 Suddenly Susan
17:15 Will Grace 17:40
Judging Amy
VERONICA
09:00JETIX: Kinder- Q
programma's, met on-
der meer Bamboe Club,
Wielen van de bus,
Bamboe Club, Tractor
Tom, Bamboe Club, Bob
the builder, Bamboe
Club, Hamtaro, De drie
ling, Bob the Builder,
Koala Broertjes, Ernst,
Bobbie en de rest, Ham
taro, De drieling, Straw
berry Shortcake, Poké-
mon advanced battle,
Kim Possible, Skunk Ful,
Iggy Arbuckle, Tofu's,
Totally spies, Pokémon,
Disney's The Legend of
Tarzan, Lilo Stitch, To
tally spies, Kim Possible
18:30 Hotel, realitypro- 18;40 Baywatch, soapse- 18:15 Dr. Phil, talkshow 18:35 Gilmore girls, dra- 18:00 Politieachtervol-
gramma rje maserie gingen, serie re
portages
18:05 Seinfeld, comedy
serie
18:35 3rd Rock from
the sun
19:00 Hart van Neder- 19:35 RTL Voetbal
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws-
Vroege editie
JupilerLeage
FC-Volendam - FC
Dordrecht
19:05 EHBO: Eerste
Hulp Bij Opvoe
den, opvoedpro
gramma
19:30 McLeod's daugh- 19:00 Trick Treat,
ters, dramaserie
candid camera
show
19:05 Friends, comedy
serie
19:35 The Simpsons,
animatieserie
20:00 Trauma centrum,
informatief
20:30 Holland's got ta
lent, talentenjacht
20:00 The nanny, come- 20:30 Earthquake, actie- 20:30 Wegmisbrui-
dyserie film kers!, verkeerspro-
20:30 Kees co, come- gramma
dy
21:00 De 10..., zoek
tocht
22:30
Hart van Neder
22:00 RTL Voetbal: Ju-
22:00 Airline, docusoap
22:55 The silence of
22:35 De grote beurt,
land - Late editie,
piler Leage sa
22:30 As the world
the lambs, thriller
automakeover-
reportages
menvattingen
turns, soapserie
show
22:45
Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50
Shownieuws -
Late editie
23:15 Bullit Premier
League Darts
2008, verslag
23:50 Tango Cash, ko
mische actiefilm
23:15 Traffic Cops
23:45 RTL Poker, Euro
pean poker tour
Bahamas
23:20 Oprah Winfrey
show, amusement
01:50 Astro TV Night
02:55 Dead in a heart
beat
04:20 Red Live
00:45 Teleshop 7
00:10 RTL Nieuws
00:20 Teleshop 8
00:21 Sneak preview
02:00 TV Club
01:10 Heaven St earth
03:35 Nachtprogram
mering: Relax TV
00:00
Nachtprogram
mering
00:15
Sexcetera
00:55
The surreal life
01:25
Nachtprogram
mering
00
O
O
10
O
N>
O
O
21:30 Top Gear, infor-
matief
23:20 Waar is De Mol?,
reisprogramma (h)
ls>
IO
O
O
N>
W
stalker rond haar huis waarde,
toen ze nog in Londen woonde.
Hij ging op de brandtrap zitten en
legde dan zijn oor tegen de deur,
zegt hij in de documentaire. Matt
Adams organiseert jaarlijkse bijeen
komsten in Groot-Brittannië, on
der meer om een verjaardagskaart
voor Kate te maken.
Het is bijna een soort religieuze er
varing, de muziek van Kate Bush,
zegt Quirine Racké. Ze filmde foto
grafe Melanie Nelson, die altijd
naar een plaatsje in het Ameri
kaanse woestijngebied Death Val
ley gaat om een nieuwe cd van Ka-
te Bush voor het eerst te beluiste
ren. Wie de euforie op haar ge
zicht ziet begrijpt waarom.
Het uur var de wolf, Come back Kate, Neder
land 2, 22.50 uur
Julie Hendy zingt als Kate Bush in Het uur van de wolf.
foto GPD
Omroep Zeeland
11.00 Tekst tv
18.00 Zeeland Nu
18.20 Weer
18.23 Nu in de week
18.33 De Zeeuw van
Vlaanderen
18.46 Regioned
19.00 Zeeland Nu
19.20 Weer
19.23 Nu in de week
19.33 De Zeeuw van
Vlaanderen
19.46 Regioned
20.00 Zeeland Nu
20.20 Weer
20.23 Nu in de week
20.33 De Zeeuw van
Vlaanderen
20.46 Regioned
22.00 Herhaling
tot 11.00 uur
België 1
09:00 Donna op één 12:10
De rode loper 12:35 Blokken
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Man bijt hond
14:00 Ongerept Azië 14:30
Thuis 14:50 Clips 15:00
Heartbeat 15:50 De drie wijzen
16:25 Clips 16:35 Meesterchef
17:05 Vrolijk Vlaanderen 17:35
Buren 18:00 Het journaal
18:10 De rode loper 18:35
Blokken 19:00 Het journaal
19:40 Man bijt hond 20:05 Het
weer 20:10 Thuis 20:40 Zo
is er maar één 21:50 Koppels
22:35 Studio 1 23:00 Het jour
naal laat 23:21 KENO-uitslagen
23:22 Euro millions-uitslagen
23:25 Het weer 23:30 The bill
00:20 De rode loper
België 2
07:05 Sprookjesboom 07:10
De snorkels 07:20 Oggy e/d
kakkerlakken 07:30 Miss BG
07:45 Rocket mijn raket 07:55
George van de jungle 08:05
Samson Gert 08:30 Oggy
e/d kakkerlakken 08:40 De
week van Karrewiet 08:50
Disney classic cartoon 09:00
Terzake 09:35 Lentebeelden
15:30 Pocoyo 15:35 Bumba
15:40 Draakje 15:45 Bobde
bouwer 15:55 Harry en zijn
emmer dinosauriërs 16:05
Kleine Einsteins 16:25 Samson
Gert 16:50 Smos 17:05 Kim
Possible in het Disney festival
17:30 Miss BG 17:45 Rocket
mijn raket 18:00 Go IV 18:05
Karrewiet 18:15 Spetter 18:25
Zo is er maar één cup 18:50
W817 19:05 George van de
jungle 19:20 Karrewiet 19:30
H20 20:00 Terzake 20:40 Het
programma van Wim Helsen
21:25 Rome 22:20 Comedy
casino 22:50 De keien van de
Wetstraat 23:20 Carnivale
RTBF1
10:00 Télétourisme hebdo
10:30 Rosamunde Pilcher:
L'envoi du faucon 12:00 Table
des terroirs 12:10 Les feux de
l'amour 12:49 Nieuwsoverzicht
12:50 Weerbericht 12:55
Questions d'argent 13:00
Nieuws 13:30 Weerbericht
13:40 Télétourisme quotidien
13:50 Derrick 14:50 Boulevard
du palais: Crédit revolver 16:31
Questions d'argent 16:40 7
a Ig maison 17:35 Dr. Quinn,
femme médecin 18:28 Dans
ma rue 18:30 Le 6 minutes
18:35 Weerbericht 18:45 Au
quotidien 19:20 Weerbericht
19:30 Nieuws 20:10 Weer
bericht 20:15 C'est du beige
20:45 The full monty 22:20
Trekking Euromillions 22:25
Auto mobile 22:55 Studio
1 23:31 Questions d'argent
23:35 50° nord 00:20 Le 12
minutes
RTBF2
07:01 Tekenfilms 09:00 Les
niouzz 09:10 Tekenfilms 10:20
D6bels 10:50 Screen 11:40
Plus belle la vie 12:05 Toute
une histoire 13:00 Tekenfilms
14:35 Toute une histoire
15:30 C'est pas sorcier 16:00
Tekenfilms 17:40 Les niouzz
17:50 Air de familie 17:55
Toute une histoire 18:55 Plus
belle la vie 19:25 Les Griffin
19:45,19:50 Un gars, unefille
20:00 Beursberichten 20:10 La
petite voleuse 21:55 D6Bels:
La familie Marley a Central
Park 22:24 Weerbericht 22:28
KENO 22:30 Le 12 minutes
22:44 Beursberichten 22:45
Zoom arrière
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 To buy
or not to buy 11:00 Homes
under the hammer 11:55
Nieuws en weerbericht 12:00
Open house 12:30 Cash in the
attic 13:10 Nieuws en weer
bericht 13:15 Bargain hunt
14:00 Nieuws en weerbericht
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Diagnosis murder
16:00 Nieuws en weerbericht
16:05 Space pirates 16:35
Small talk diaries 16:50 Eliot
Kid 17:00 Thumb wrestling
federation 17:10 Basil's game
show 17:35 The slammer
18:00 Newsround 18:15 The
weakest link 19:00 Nieuws en
weerbericht 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 19:55
Party Election Broadcast by the
English Democrat Party 20:00
The One show 20:30 Inside
out 20:57 Nieuws en regionaal
nieuws 21:00 EastEnders 21:30
A question of sport 22:00 My
family 22:30 The vicar of Dibley
23:00 Nieuws en regionaal
nieuws 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht 23:35 Golf
BBC 2
07:00 Tikkabilla 07:30 Teletub-
bies 07:55 Tweenies songtime
08:00 In the night garden
08:30 Mama Mirabella's home
movies 08:45 Tommy Zoom
08:55 Take a bow 09:00 Arthur
09:25 Thumb wrestling fede
ration 09:30 Watch my chops
09:45 Chucklevision 10:00 The
story of Tracy Beaker 10:30
The Cramp Twins 10:45 What's
new Scooby-Doo? 11:00
Stupid 11:25 MySay 11:30
Magic key 11:45,12:00 The
way things work 12:15 Tales
from Europe 12:30 Watch
12:45 Something special 13:00
Open gardens 13:30 Working
lunch 14:30 Zwemmen 16:00
Murder, she wrote 16:45 Flog
it! 17:30 Ready steady cook
18:15 Escape to the country
19:00 Eggheads 19:30 Great
British menu 20:00 Zwemmen
21:00 Gardeners' world 22:00
Golf 23:30 Newsnight 23:55
Weerbericht 00:00 Newsnight
review
Duitsland 1
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 Wetterschau 10:00 heu
te 10:03 Brisant 10:30 Pfarrer
Braun: Heiliger Birnbaum 12:00
heute mittag 12:15 Buffet
13:00 Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Eisbar,Affe& Co 17:00
Tagesschau um fünf 17:15 Bri
sant 18:00 ARD vor acht 19:45
Wissen vor 8 19:50 Das Wetter
im Ersten 19:55 Börse im
Ersten 20:00 Tagesschau 20:15
Utta Danella - Mit dir die Sterne
sehen 21:45 Tatort: Schwarzes
Herz 23:15 Tagesthemen
23:28 Das Wetter im Ersten
23:30 Paule und Julia
Duitsland 2
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Wege
zum Gliick 11:15 Reich und
Schön 11:35 Schatten der
Leidenschaft 12:00 heute
mittag 12:15 drehscheibe
Deutschland 13:00 Mit
tagsmagazin 14:00 heute
- in Deutschland 14:15 Die
Kiichenschlacht 15:00 heute
- Sport 15:15 Nürnberger
Schnauzen 16:00 heute - in
Europa 16:15 Wege zum Gliick
17:00 heute - Wetter 17:15
hallo deutschland 17:45 Leute
heute 18:00 SOKO Kitzbühel
19:00 heute 19:20 Weerbe
richt 19:25 Forsthaus Falkenau
20:15 Ein Fall für zwei 21:15
SOKO Leipzig 22:00 heute-
journal 22:27 Weerbericht
22:30 aspekte 23:00 Kerner
kocht 00:10 heute nacht 00:20
Veronica Mars
Discovery
07:40 Rides: ZZ Chop 08:30,
08:55 Wheeler dealers:
Jeep CJ7 09:25 Brainiac
10:15 Massive speed: Attack
helicopters 10:40 FBI files:
The initiation 11:35 Speed
machines: Breaking the sound
barrier 12:30,13:00 How
it's made 13:25 Dirty jobs:
Bio-Diesel man 14:20 World's
biggest airliner: Delivering the
Airbus A38015:15 American
chopper: Space shuttle tribute
bike 16:10 American hotrod:
SoBe 17:05 Wrecks to riches
17:35 Wreck rescue 18:00,
18:30 How it's made 19:00
Mythbusters: Bullet proof
water 20:00 Dirty jobs: Micro
algae man 21:00 Die Ludolfs
22:00 Overhaulin' 23:00 Biker
build-off: Norakas vs Webster
00:00 Ultimate cruise ship:
Building freedom of the seas
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
12:00 Seconds from disaster:
Titanic 13:00 Inside Bethlehem
under siege 14:00 Is it real?: At
lantis 15:00,15:30 What would
happen if... 16:00 Wat is wat:
Film en televisie 16:30 I didn't
know that 17:00 Crittercam
- WildTech adventures: Grey
seals - Sable Island 17:30 Mi-
chaela's wild challenge 18:00
Jellyfish invasion 19:00 My bril
liant brain: Born genius 20:00
Mad labs 20:30 Jean-Michel
Cousteau: Ocean adventures
- America's underwater tre
asures 21:30 Situation critical
22:30 Air crash investigation
23:30 Megafactories
TMF
07:15 Wakker worden met
Valerio 07:45 Hits Headlines
08:00 Wakker worden met
Valerio 08:30 Hits Headlines
09:00 De videotheek 11:00
TMF classics 12:00 TMF Dance
13:00 10 XRihanna 14:00 De
videotheek 15:00 Bearforce
One serveren 15:30 Your su-
perchart 16:30 Reaction 17:30
Valerio duikt onder 18:00 Clip-
Kennis 18:30 De videotheek
20:00 Your superchart 21:00
Stevie-Ann serveert 21:30
Valerio duikt onder 22:00 TMF
Dance 23:00 TMF Dance non
stop
MTV
10:10 Breakfastclub MTV Top
10 11:00 Mis for Music 14:00
Billboard top 20 15:00 True
life 15:55 My super sweet 16
16:20 Dismissed 16:50 Room
raiders 17:15 The Osbournes
17:40 Pimp my ride 18:10
Future me 18:35 Punk'd 19:00
Made 20:00 Rob Big 20:25
True life 21:20 The fabulous
life of celebrity pets 22:10
My super sweet 16 22:40 The
Osbournes 23:05 Pimp my ride
23:30 Celebrity deathmatch
00:00 Billboard top 20
TVS
08:00 Canadees nieuws 08:30
Pour l'amour du goüt 09:00
Silence <;a pousse 09:25 Le
plus grand musée du monde
09:50 Balaban, les ailes de
l'Altaï 10:40 Des chiffres et des
lettres 11:15 Tout le monde
veut prendre sa place 12:00
TV5monde l'info 12:05 Esca
pade gourmande 12:30 Plus
belle la vie 13:00 Tout sur moi
13:30 Belgisch nieuws 14:00
Sous le soleil 15:00 Les aven-
turiers de l'ïle planète 16:00
C com-<;@ 16:30 Questions
pour un champion 17:00 Ri
postes 18:00 Nieuws 18:25 Les
journal de l'eco 18:30,19:20
Avocats et associés 20:30 Frans
nieuws 21:00 Envoyé special
23:00 Nieuws 23:10 Zwitsers
nieuws 23:40 Le silence de
la mer 23:50 Doorlopende
herhaling
Eurosport
08:30 WATTS 08:45 Basketbal
09:00 Curling 10:30,11:00
Zwemmen 13:15 Voetbal
14:15,14:45 Motorsport
16:00 Voetbal 17:00 Zwem
men 18:00 Eurogoals weekend
18:30 Zwemmen 19:00
Tennis 20:45 Zwemmen 22:30
Timbersport 23:00 Eurogoals
weekend 23:30 Youth only
zone
CNN
09:00 Business international
10:15 CNN Marketplace
Middle East 10:30 World
sport 11:00 Larry King 12:00
Business international 13:00
World news Asia 14:30 World
sport 15:00 World news Asia
16:00 Your world today 19:30
World's untold stories 20:00
The campaign trail 20:30
World business today 21:00
World news Europe 21:30
World business today 21:45
CNN Marketplace Middle East
22:00 World news Europe
22:30 World sport 23:00 Busi
ness international 00:00 The
situation room