llllllllllllwWÊ Familieberichten t* ill 11 1 I Colofon Familieberichten Van der Hooft Uitvaartzorg ARENSMAN I f 1 28 I Vrijdag 11 april 2008 PZC Sluittijcfen overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzofamilieberiohten@wegenernieuwgrhgglia.pl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Geschokt namen wij kennis van het overlijden van Arjaan de Bokx We wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Jannie de Bokx kinderen kleinkinderen Stil ben je van ons weggegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hete leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Vol verdriet hebben we in "Ons Uusje" afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Benny David echtgenoot van Emmy Lippens Axel, 30 april 1943 Axel, 9 april 2008 Axel: Emmy David-Lippens Sluiskil: Carla en Carlo Daveyen Tessie Elise en Mike Axel: Linda enMels Robin Dennis Mozartstraat21 4571 XH Axel Zaterdag 12 april is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 14 april om 10.30 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Alleen schriftelijke condoleance. In plaats van bloemen graag een donatie aan KW F Kankerbestrijding, Giro 26000. Namens Benny willen wij iedereen bedanken. In het bijzonder Huisarts G. Harskamp en de Stichting Thuiszorg. Verder alle familie, vrienden en kennissen die ons in de laatste maanden hebben bijgestaan d.m.v. bezoekjes, bloemen, kaarten en telefoontjes. Emmy en de kinderen Met grote droefheid vernamen wij, dat na een kortstondige, ernstige ziekte is overleden ons zeer gewaardeerd mede commissielid Benny David in de leeftijd van 64 jaar. Benny heeft zich gedurende een groot aantal jaren als bestuurslid en vrijwilliger op enthousiaste wijze ingezet ten behoeve van het streekmuseum "Het land van Axel". We zullen zijn inbreng als actief bestuurslid, maar bovenal de persoon Benny ontzettend missen. We wensen zijn vrouw Emmy, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens de Gemeentelijke Bestuurscommissie voor het Streekmuseum "Het land van Axel", de Axelse watertoren en de Axelse stadsmolen, P.E. de Blaeij, voorzitter H. van Espen, secretaris Met grote droefheid vernamen wij, dat na een kortstondige, ernstige ziekte is overleden ons bestuurslid Benny David in de leeftijd van ruim 64 jaar. Als bestuurslid en vriend heeft hij zich gedurende een groot aantal jaren op enthousiaste wijze ingezet ten behoeve van de stichting "Het land van Axel". We zullen Benny ontzettend missen. We wensen zijn vrouw Emmy, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens de stichting "Het land van Axel", dr. A. de Kraker, voorzitter A. van Avermaete, secretaris waarnemend Onze lieve schoonzus en tante is er niet meer... Riet je was een bijzondere vrouw en zullen je missen. Jan Bakker (in herinnering) Leny Bakker de Vos Leon en Esther Gianni en Christy Mirko en jari-Matti Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega H. Goosen (Bertus) Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en overige familieleden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega en tevens oudste lid van de Vereniging H. Goosen (Bertus) Wij herinneren Bertus als een markante persoonlijkheid, hij was een begrip voor de loodsen. Tot kort voor zijn over lijden nam hij nog actief deel aan het verenigingsleven. Wij wensen Yvonne zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie veel sterkte met het dragen van dit verlies. Namens het bestuur en de leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J. Mastenbroek, voorzitter Vlissingen, 10 april 2008 «r Prunusstraat 25.- 4431 DC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311517 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden op 9 april 2008 van onze geliefde schoonzoon, zwager en oom, op 55-jarige leeftijd Toon Kager echtgenoot van Marja Kager-de Bel Uit aller naam: E. de Bel Prinses Irenestraat 33 4481 AZ Kloetinge wa Enige en algemene kennisgeving Ontroerd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze vader, schoonvader en opa Jacobus Lancel weduwnaar van Maria Elisabeth Eluijsheere in de leeftijd van 85 jaar. Serooskerke (W): E. Marijs-Lancel L. Marijs Vlissingen: J.P.A. Lancel A. Lancel-Dingemanse Robbert Eric Koudekerke, 9 april 2008 Correspondentieadres: Bisschopstraat 33,4353 BN Serooskerke (W) De crematieplechtigheid zal gehouden worden maandag 14 april om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat nu de rust is gegeven. Heden overleed onze lieve schoonzus en tante Dina Pik weduwe van Jan Marinus Leenheers draagster van de eremedaille in de orde van Oranje-Nassau in goud draagster van het Verzetherdenkingskruis 29 april 1920 Goes t 6 april 2008 Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis 'Ter Weel', unit 5, voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes: Lenie Pik-Visser Klaas Pik, in liefdevolle herinnering Goes: Janny Pik-Klompe Rien Pik, in liefdevolle herinnering Goes: Willy Pik-Zwartepoorte Han Pik, in liefdevolle herinnering Neven en nichten Correspondentieadres: Mevr. C.M.L. de Dreu-Pik Kloetingseweg 41 4462 AV Goes De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, nemen wij afscheid van onze dierbare Tante Dien Voor goede raad en een luisterend oor konden wij altijd bij je terecht....Toen kwam die nare ziekte, je wou nog zoveel, maar je kon niet meer Lieve Tante Dien we zullen je nooit vergeten! Jankees Jeannette Mariëtte Irene Paula Bedroefd nemen wij afscheid van onze voormalige directrice Dina Leenheers-Pik 'Dienis meer dan 60 jaar één van de stuwende krachten van onze onderneming geweest. Haar inbreng is enorm geweest. We zullen haar nooit vergeten! Pik Onroerend Goed K. Pik Zn Brandstoffenhandel B.V. P/a Postbus 185 4460 AD GOES Goes, 6 april 2008 uitvaartverzorging voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP ADMINISTRATIE-ADRES GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND POSTBUS 75 TELEFOON 0111-412877 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS LM. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30