écht even geen zin in school' TUIN Dealer voor de rechter Man schendt contactverbod 1 0118 -650151 mooist aangelegde VAN ZEELAND www.verstratenenwalhout.nl Kip brengt nacht door in Veerse milieustraat Seniorenraad doet beroep op Omroep i)IS THAT Statenvergadering w PZC Vrijdag 11 april 2008 I 2 7 SEROOSKERKE - De dierenambulan ce heeft gisterochtend een kip op gehaald van de Veerse milieustraat in Serooskerke. ITet dier moet er de avond ervoor zijn gedumpt. Op het eerste oog was het niet ge wond, het stond recht overeind, maar het wordt verder onderzocht bij vogelopvang De Mikke. Daar loopt ook nog een kip rond die vo rig jaar in augustus werd aangetrof fen in de Vlissingse milieustraat. De Mikke kon er geen andere op vang voor vinden. De Veerse kip wacht waarschijnlijk hetzelfde lot. Opslag voor bedrijf en particulier Middelburg 0118-613713 www.city-store.nl MIDDELBURG - De Middelburgse se niorenraad maakt zich zorgen over de programmering van Omroep Zeeland. De omroep richt zich meer op jongeren en veel mensen uit de achterban van de senioren raad voelen zich daar niet bij thuis, stelt de raad. De senioren raad vraagt de omroep om de inte resses van senioren in het oog te houden: het is een belangrijke doelgroep omdat juist ouderen overdag veel tijd hebben om naar de radio te luisteren. Omroep Zee land begon afgelopen maandag met een nieuwe programmering. Veel leerlingen spijbelen wel eens een dagje. Maar als het erger wordt dan dat, komen leerplichtambtenaren in actie. Gisteren werd op de dag van de leerplicht uitgelegd waarom dat zo is. foto Lex de Meester door Emile Calon MIDDELBURG - Voor dealen van he roïne in drugsverslaafdenopvang HKPD in Vlissingen moet een man (51) uit die stad een celstraf van vijftien maanden waarvan drie voorwaardelijk krijgen. Dat vindt officier van justitie E. Bethle hem. Tegenover de Middelburgse recht bank gaf de man gisteren toe dat hij er ruim drie maanden lang bijna dagelijks had gehandeld. Na een tip werd de man op 16 februa ri aangehouden, op weg naar het HKPD met zestien bolletjes heroï ne op zak. De man verklaarde dat hij nooit op straat dealde, maar al tijd aan mensen die bij de opvang kwamen. De officier vond het 'zeer fout' dat hij verkocht aan mensen die daar kwamen, omdat ze juist willen afkicken. Advocaat A. Neels vond de eis veel te hoog en pleitte voor een werkstraf Uitspraak: 23 april. Provincie Zeeland door Emile Calon MIDDELBURG - Een inwoner van Serooskerke (W) moet alsnog zes maanden de cel in, vindt officier van justitie J. Zondervan. De jonge man (23) is de afgelopen periode regelmatig gesignaleerd in zijn oude woonplaats Middelburg, waar hij niet meer mocht komen omdat zijn ex-vriendin daar woont. De man werd vorig jaar voor ver krachting en mishandeling van zijn ex veroordeeld tot een celstraf van achttien maanden waarvan zes voorwaardelijk. Een van de voorwaarden was dat hij na het uitzitten van zijn straf geen con tact meer met haar zou hebben. Volgens de man zocht zij hem ech ter op. Ook kwam hij af en toe naar Middelburg omdat zijn vrien den daar wonen. Advocaat C. Koole pleitte voor een werkstraf omdat ook de reclassering tegen opnieuw opsluiten is. kwl Uitspraak: U 23 april. Tommy Hiifiger Scapa Sports Gaastra McGregor Part Two River Woods L'ArgentinaMAC GAIN! van Santen van Santen f Braez Napapijri New Zealand Aeronautics UGG Vanguard Volg vandaag de Statenvergadering via www.zeeland.nl of Omroep Zeeland Televisie Markt 73 Langstraat 11-13 Middelburg Zoutelande 0118 - 566003 elke zondag geopend I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 29