uit een aanleiding Meisjes van de Nacht in touw tegen kanker Spandoeken, spetterende passes en voetbalvrouwen Fooi van avondje Petit voor goede doel van Bru's Running Team. SIUDYN® GELBALSEM: EINDELIJK ECHT SOEPEL BEWEGEN! 0 DE RODE PILAREN Ook vandaag duurt zoektocht duiker voort Antiquariaat "Dat Narrenschip' Grote collectie antieke landkaarten en prenten! PZC Donderdag 10 april 2008 I 23 op Den Hogen Blok deden teams van alles bij el kaar 22 eilandelijke scholen mee. Volgende week, woensdag 16 april, is het de beurt aan de meisjes om hun voetbalkunnnen te tonen. foto Dirk-jan Cjeltema met ons klassie." Bij de jongens-elftallen kwam obs De Kirreweie uit Haamstede als overwinnaar uit de bus. De strijd tussen de jongens-zevental len werd gewonnen door de J. W. van den doel- school uit Zierikzee. Aan de wedstrijden gisteren ZIERIKZEE - Spandoeken waren er. En voetbal- vrouwen-in-spé. Fans en voetballers deden er gis teren alles aan om van de voorronde van de schoolvoetbalcompetitie 2008 een succes te ma ken. Want: „Voetbal is onze passie, dat doen we o protest o o'neill o billabong^» o rip-curl o quiksilvfr- door Esme Soesman BRUINISSE - De Meisjes van de Nacht schuiven zaterdag in café Pe tit in Bruinisse achter de toog voor het goede doel. De meiden, een negenkoppige vriendinnengroep uit Oosterland, zetten zich dit keer in voor Bru's Running Team. Dit team doet mee aan de Roparun; de estafette loop tussen Parijs en Rotterdam. Het geld dat daarmee wordt opge haald, wordt geïnvesteerd in het verbeteren van de kwaliteit van le ven van mensen met kanker. De Meisjes van de Nacht duiken van tijd tot tijd in verschillende ca- fé's op. In 2006 voor het eerst in hun stamcafé Neffen d'Eule in Oosterland, waar de meiden ruim duizend euro voor Thuredriht wis ten op te halen. Aansluitend volg den acties in café Petit (voor het sinterklaascomité) in Bruinisse, ca fé De Banjaard in Zierikzee en Even Buiten in Oosterland. Elke keer met een ander goed doel in gedachten. De fooienpot gaat steeds volledig naar het goede doel. De Meisjes van de Nacht zijn aan wezig in Café Petit van 22.00 tot 2.00 uur. W Silidyn® Gelbalsem is speciaal ontwikkeld om de weke delen van het bewegings apparaat, zenuwuiteinden, de spieren, de plaats waar pezen aanhechten aan het gewricht, gewrichtsbanden, bindweefsel en het kraakbeen, gezond te houden. Silidyn® gelbalsem is een revolutionaire, effectieve en veelzijdige formule voor uitwendige toepassingen. Deze formule met bio- actief silicium is 100% huid opneembaar en werkt zo goed dat hier wel gesproken mag worden van een regelrechte doorbraak! Drogisterij Kruiderij Ook verkrijgbaar in 25 ml. druppels., Lange Delft 121 Middelburg (0118) 639905 Walstraat 91 Vlissingen (0118) 430250 Lombardstraat 6 Goes (0113) 250515 www.derodepilaren.nl ANNA JACOBAPOLDER - Na vier da gen zoeken is het lichaam van de Belgische duiker die zondag ver mist raakte bij Anna Jacobapolder, nog altijd niet gevonden. De zoek actie wordt vandaag voortgezet. Volgens Ed Kraszewski van het Korps landelijke politiediensten (KLPD). wordt per dag bekeken of het nog zin heeft verder te zoeken. Vooralsnog is dat het geval. De dui ker kwam zondag niet meer boven na een duik in het Zijpe. De schrijfster Inez van Dullemen (r) gisteravond in filmtheater Fizi tijdens een gesprek onder leiding van Arienne van Westen. foto Dirk-Jan Gjeltema Van Dullemen denkt met veel ple zier terug aan de twee jaar in Ame rika half jaren zestig, toen ze reis brieven schreef over allerlei zaken in de samenleving voor de Volks krant. „Dat red ik nu niet meer", gaf ze als antwoord op de vraag over welke zaken ze nu zou schrij ven als haar maandelijks een pagi na zou worden aangeboden. Na enig aandringen noemde ze echter toch de mogelijkheid van 'een dag boek over mijn eigen ouder wor den'. www.datnarrenschip.nl rurfkaai 11 te Middelburg (bij de bushalte!) 0118 - 674141 06 - 28146967 Open: do. t/m za,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 57