Familieberichten C De Ui tvaart Informatie Hulplijn 26 I Donderdag 10 april 2008 PZC be Vrees niet! Ik laatje niet alleen. Vertrouw op mij. Ik zal je dragen. Ik hou je armen om mij heen geslagen en leid je door het donker heen. Met vrede in ons hart geven wij kennis dat na een lang, actief leven is overleden onze zus en tante Blazina Suzanna Haak 'Zuster Haak' 10 juli 1916 9 april 2008 Breda: F. Flaak f B. Haak-Rillaers Terneuzen:A. Hamelink f S. Hamelink-Haak Terneuzen: A. Haak G. Haak-Bogaard f Terneuzen: R. Riemens f E. Riemens-Haak Brisbane (Australië): J. Haak M. Haak-Hamelink Terneuzen: J. Riemens G. Riemens-Haak Neven en nichten Correspondentieadres: G. Riemens-Haak Churchillaan 328 4532 ME Terneuzen Onze zus en tante is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 14 april om 12.45 uur in de 'Oosterkerk', ingang via de J.D. van Mellestraat te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemde kerk. Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze schoonzus, tante en vriendin Corrie Joosse-Filius W. Filius (in herinnering) C.W. Filius-Joosse Neven en nichten C. Koppejan-Joosse J. Koppejan 6 april 2008 Een moeder om trots op te zijn. Een moeder om een voorbeeld aan te nemen. Een moeder die we nooit zullen vergeten. Moeder gaat, maar in onze harten sterft ze niet. Dankbaar omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben, maar verdrietig omdat ze nog zoveel voor ons betekende, willen wij u laten weten dat voor ons onver wacht is overleden onze lieve moeder, oma en vriendin Rie Kempe- Vertriest sinds 30 september 1987 weduwe van Rinus Kempe in de leeftijd van bijna 78 jaar. Kapelle: Anton en Jeannette Rens en Marloes Emy en felle Kwadendamme: Peter en Ploon Koudekerke: Rudy en Corrie Koen Sjoerd Udehout: Claudia (in liefdevolle herinnering) 's-Heerenhoek: Miranda en Rudy Eveline Jeroen Kloetinge: Linda en Ronnie Davy Noa Ovezande: Rinus van Steenbergen Goes, 8 april 2008 Correspondentieadres: Parklaan 34,4421 GV Kapelle Vrijdag I 1 april zal er om 19.00 uur een avondwake worden gehouden in rouwcentrum Van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder, waarna er gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 12 april om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend om 13.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium nog gelegenheid tot condoleren. Lieve oma, Nooit meer bij jou logeren Nooit meer samen frietjes eten Nooit meer spelletjes doen Nooit meer... We zullen je missen Verdrietig zijn wij door het overlijden van Rie de vriendin van onze (schoon)vader en opa. Guus en Marian Charley en Cobie Lian en Bert en kinderen De pijn in ons hart is door niemand weg te nemen maar elke vorm van medeleven na het verlies van Lidewij Pepijn heeft ons goed gedaan. Opa Oma Bartelse Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Kornelis Seijbel betuigen wij u onze oprechte dank. De aanwezigheid van u allen, persoonlijke brieven en kaartjes waren voor ons een hele troost. In het bijzonder dank aan ds. E. Lingen voor het leiden van de afscheidsdienst. Medewerkers van Arensman Uitvaart verzorging, in het bijzonder de heer Mart van de Kreeke, voor de correcte verzorging van de begrafenis. Mevrouw P. Seijbel-Verton Kinderen en kleinkinderen Zierikzee, april 2008 Voordat het zomer werd en Joke weer van de bloemen in de tuin kon genieten kwam plotseling het einde... Johanna Helena Cornelia Lafeber-Heijne Joke Haarlem, 8 juni 1925 t Haamstede, 8 april 2008 Haamstede, André Lafeber Haarlem, Hans en Marianne Nadine Soest, Willemien en Bé Mainz, Jacqueline en Lutz Saskia Ruben Übach-Palenberg, AnneenRalf Ernst, Inge en Harry Sophia Cedric Sleedoornlaan 3 4328 KZ Haamstede Zaterdag 12 april is er om 11.00 uur een herdenkings samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu V fuvw www.scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie - 1IIII1P

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50