BERLIJN, PRAAG, BOEDAPEST WENEN (ja üt toch Qeuxon. aan. hcJL JÉ XuuTStof? GULS UC GopD lenig Astma Fonds voor de lezers van deze krant! Zeer complete 12-daagse bus-/rondreis €40^\ lezerskorting 'bij 2 pers-I Normaal vanaf 639, nu met actiecode... Cultuurliefhebbers opgelet! Ontdek nu voordelig vier schitterende Europese hoofdsteden! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we een fantastische busreis geselecteerd naar het bruisende Berlijn, de Gouden Stad Praag, lichtstad van het oosten Boedapest en Wenen, de stad van de romantiek en walsen! Normaal boekt u deze reis voor 639, maar speciaal voor u als lezer van deze krant krijgt u een korting van 40 (bij 2 personen) middels de speciale actiecode WEG40004! Daardoor boekt u al vanaf slechts €619 inclusief ontbijt, diner en excursies! Dit kunt u toch niet aan u voorbij laten gaan? Wacht dus niet langer met het boeken van deze aanbieding, want VOL=VOL! „N COPD is een ongeneeslijke longziekte. Roken is de belangrijkste oorzaak, maar niet de enige. Bent u 40-plus en (ex-)roker? Doe de test op www.astmafonds.nl giro 7 800 800 296,55 32 I Donderdag 10 april 2008 PZC UW PRACHTIGE RONDREIS Dag 1: busreis naar het Duitse Berlijn. Dag 2: tijdens een stadstour maken we kennis met Berlijn. We zien o.a. de Potsdamer Platz, de Brandenburger Tor, het Rijksdaggebouw en natuurlijk een stukje van de voormalige muur. Dag 3: we nemen afscheid van Berlijn en gaan op weg naar Praag. Dag 4 5: deze twee dagen staan geheel in het teken van de Gouden Stad Praag! We ontdekken Praag te voet en schenken daarbij uiteraard aandacht aan de Karelsbrug, het Wenceslasplein en de Praagse Burcht met de beroemde St. Vituskathedraal. Dag 6: op weg naar Hongarije brengen we een kort bezoek aan de Slowaakse hoofdstad Bratislava. Dag 7: vrije dag. Maakt u op eigen gelegenheid alvast kennis met Boedapest. Dag 8: stadstour langs de bekende highlights van Boedapest. Zo passeren we het Vissersbastion, het voormalig Koninklijk Paleis, de Matthiaskerk, het Plein van de Helden en de Parlementsgebouwen. Dag 9: op weg naar Wenen, het volgende hoogtepunt van deze reis. Dag 10: in de ochtend staat er een uitgebreide stadsrondrit en -wandeling op het programma. We bewonderen onder meer het Slot Belvédère, de schitterende Staatsopera, het parlementsgebouw, het raadhuis en Het Burgtheater, 's Middags bezoeken we het sprookjesachtige paleis Schloss Schönbrunn. Dag 11 12: het eerste deel van de terugreus brengt ons door het Donaudal en via de Duitse grensplaats Passau naar Zuid- Duitsland, voor de laatste overnachting. De volgende dag rijden we terug naar Nederland. Vertrekdata: Mei Mei Juni Juni Juli Aug. Sept. Sept. 5* 19* 2* 16 7 25 1 15 voor €629 voor 629 voor €619 voor €619 voor €619 voor 629 voor 619 voor 619 Data met gegarandeerd vertrek. De korting is alleen geldig met de actiecode WEG40004 Inclusief: reis per comfortabele bus, ervaren chauffeur/reisleider, verblijf in goede 3-/4- sterren hotels in of nabij de genoemde steden, 11 x ontbijt en diner, excursieprogramma. Exclusief: niet genoemde maaltijden, faculta tieve excursies, entreegelden, verplichte stads- gidsen, fooien, bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking, verzekeringen. Prijzen zijn p.p. bij een bezetting van 2 personen. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/lr35099 Jqp 24 uur per dag, 7 dagen per week ptj Of bel met: 0900-9697(15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 35.099, actiecode WEG40004 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken (Gratis advertentie) gratis plaatsing 's-Hertogenbosch (CBFi naam Zonita land Kameroen leeftijd 13 jaar handicap geboren met ernstig vergroeide onderbenen bijdrage protheses en revalidatie resultaat staat rechtop en kan nu lopen T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nl foto Gideon van Aartsen Hét speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34