Weekagend /Ty Super voordeel! Of 2 29 0.f5 Ontdek ons enorme assortiment binnen-, buiten- en garagedeuren Wmmmm J DeStS^9 SKASïESSa 749 m svedetf im Xfö m wr 28 I Donderdag 10 april 2008 PZC LOGUS W OP PAD VRIJDAC 11 APRIL Marco Kunst Marco Kunst presenteert zijn nieuwe boek Isa's droom. Hij vertelt hoe zijn boek ontstond, leest voor en gaat met de aanwezigen in gesprek. Middelburg, De Drukkerij, 14 uur Lezing The Stone Twins, de ontwerpers van de tentoonstelling 1600 x Zierikzee, geven Engelstalige lezing. Inschrijven via rondleidingen@zeeuwsmuseum.nl. Middelburg, Zeeuws Museum, 19.30 uur. ZATERDAG 12 APRIL Demonstraties Goemanszorg Officiële seizoensopening van het streek- en landbouwmuseum Goemanszorg. Met demonstraties in het kader van de wissel- expo Van graan tot brood. Dreischor, 10.00 uur. Open dag trekpaardhouders Diverse werkzaamheden zoals eggen, zaaien en weide slepen zijn te zien van 10.00-12.00 en van 13.30-15.30 uur: Smidsweg 24, Noordwelle. Weelweg 25, Waarde. Sn. Hurgronjeweg 2, Serooskerke (W). Westhovenseweg 5, Oostkapelle. Weelweg 2, Gapinge. Zandweg 54 a, Ritthem. nfo www.trekpaarden.nl Creatieve Markt Creatieve Markt in de gereformeerde kerk in Zierikzee inclusief veiling. Vanaf 9.30 uur. Meisjes van de Nacht Meisjes van de Nacht halen geld op voor het goede doel. Bruinisse, Café Petit, 10.00 tot 2.00 uur. Rommelmarkt Georganiseerd door carnavalsvereniging de Koenkelpot. 's-Heerenhoek, Heerenstraat, 13.00 uur. Voorjaarsmarkt Veel verschillende kramen en wandeltoch ten van 5, 10 en 15 kilometer. Goes, 's Heer Elsdorpweg, aanvang 09.30 uur. Stinzenplanten De Jeugd Natuur- en Vogelwacht gaat op zoek naar stinzenplanten in het bos van Mon Plaisir in Schuddebeurs. Ook vriend jes en vriendinnetjes zijn welkom. Verza melen op parkeerplaats bij Mon Plaisir op de Donkereweg. Info: Ine van de Ven, 0111-413407. Schuddebeurs, parkeerplaats bij Mon Plai sir, 10 uur. ZONDAG 13 APRIL Boekenweek In het kader van de Boekenweek presen teert Prometheus: Pascal Vereken. Hij praat over België en over zijn boek 'Arm Wallonië. Een reis door het beloofde land'. Terneuzen, Porgy en Bess, 15.00 uur. Katten Internationale kattententoonstelling. Bergen op Zoom, De Stoelemat, 10.00-18.00 uur. MAANDAG 14 APRIL Lezing De lezing van prof Bodar vervalt wegens ziekte. Middelburg, Zeeuwse Bibliotheek 19.30 uur. WOENSDAG 16 APRIL Sluizencomplex Rondleiding door het sluizencomplex Por taal van Vlaanderen. Inclusief rondvaart. Terneuzen, Haven/Westsluis, 13.30 uur. DONDERDAG 17 APRIL Bloesemfietstocht Het Fruitteeltmuseum houdt een bloe semfietstocht van circa 15 kilometer langs de bloeiende fruitboomgaarden in de omgeving van Kapelle en Wemeldin- ge- Kapelle, Fruitteeltmuseum, 13.30 uur. Lezing De interkerkelijke Vrouwengroep Krab- bendijke houdt een koffieochtend met spreekster Susanna Versteeg over het the ma 'Wie ben ik?' Krabbendijke, De Meiboom, 9.15 uur. Open avond Zeeuwse Muziekschool houdt open avond in het gebouw aan de Poststraat in Zierikzee. Vanaf 19.15 uur. MUZIEK VRIJDAG 11 APRIL Meetingpoint De Piek presenteert Meetingpoint: Cool Genius en Side Walk Stone (powerpop, rock). In 't Beest staan Vota Fonzie (rock 'n roll, blues en jazz) en Giovanca (pop met soul, jazz en Motown). Vlissingen, De Piek, 21.00 uur. Goes, 't Beest, 21.00 uur. Public Transport De nieuwe Zeeuws-Vlaamse band Public Transport presenteert zijn eerste cd. Terneuzen, Porgy en Bess, 22.00 uur. Kamerkoor Het Middelburgs Kamerkoor o.l.v. Andrew Wise brengt 'Connections', met werk van oa Christian Blaha, Joachim Brackx en David Chaillou. Veere, Grote Kerk, 20.00 uur. Jan Rietman Jan Rietman en de Jody's Singers brengen veertig meezingklassiekers van grote ster ren. Goes, De Mythe, 20.00 uur. Uitverkocht. Drums United Opzwepende voorstelling Ritmo Inferno. Middelburg, Stadsschouwburg, 20.00 uur. Visser en Van Noord Joop Visser en Jessica van Noord brengen liedjes en kleinkunst. Nieuw- en St. Joosland, De Wegwijzer, 20.30 uur. Voorjaarsconcert Uitvoering door Muziekvereniging Oefe ning baart kunst. Na afloop van het con cert speelt de band The Moonbirds. Hoofdplaat, Dorpshuis, 19.30 uur. 100 Zigeunerviolen Concert met ode aan het zigeunerleven met een mix van traditionele muziek en werk van klassieke componisten door het Symfonieorkest uit Boedapest door musi ci, die allen spelen zonder partituur. Casino Kursaal - Oostende 20.00 uur. ZATERDAG 12 APRIL Optreden No Frontiers Ierse luistermuziek. Zaamslag, Podium van Zaamslag, Terneu- zensestraat, 20.00 uur. Jamming Vibes Met zes bands uit muzikantencentrum De Loods. Vlissingen, De Piek, 21 uur Concerten in Brogum Optredens van Side Walk Stone (Bruinis se) en Cool Genius (Amsterdam). Toe gang gratis. Zierikzee, poppodim Brogum, 21.30 uur. Schatkamer+ 'De muzikale schatkamer van het Zweed se hof'. Studenten van het Koninklijk Con servatorium in Den Haag o.l.v. Charles Toet spelen anonieme parels uit de zeven tiende eeuw. Middelburg, Koorkerk, 20 uur. Alternative rock In Checkpoint spelen de Belgische bands Palomine en Tokota. Terneuzen, Checkpoint Café, 21.30 uur Visser en Van Noord Joop Visser en Jessica van Noord brengen liedjes en kleinkunst. Oost-Souburg, Razzmatazz, 21.00 uur Vocalistenconcours Zangtalent laat van zich horen tijdens Zie rikzee Vocaal in de Nieuwe Kerk in Zierik zee. Voorrondes vanaf 10.00 uur. Finale vanaf 20.00 uur. Voorjaarsconcert Muziekvereniging Oefening Baart Kunst geeft een voorjaarsconcert onder leiding van Patrick Geerts. Hoofdplaat, dorpshuis, 19.30 uur. Peter Adriaanse Met oude en nieuwe liedjes. Middelburg, 't Spiegeltheater, 20.00 uur. Latin party Met optreden van Salsa para Dos. Terneuzen, Scheldetheater, 20.00 uur. Grootkoor Zeeland Onder leiding van de dirigenten Etty van der Mei en Nan van Groeningen houdt het Grootkoor Zeeland een Voorjaarscon cert. Met de Afrikaanse zanger Skhumbu- zo uit Swaziland. Veere, Grote Kerk, 20.00 uur. I»- Benefietconcert Concert met werk van Handel, Bach, Mo zart en Wagner door het Symfonie Or kest van de Vlaamse Opera en m.m.v. di verse laureaten van de Kon. Elisabethwed- strijd als Olga Pasichnyk en Yossie Ivanov. Vlaamse Opera - Antwerpen 20.00 uur. American Beauty Amerikaanse concertavond, waarin jazz, blues en klassieke muziek elkaar de hand reiken, door Het Symfonie Orkest Vlaan deren met werk van Bernstein, Gershwin en Weill ol. dirigent Etienne Siebens m.m.v. solist Boyan Vodenitcharov, piano. Bijloke, Gent 20.00 uur. Nationaal Orkest van België Concert met werk van drie uiteenlopen- niet zomaar een deur Deuren voor woning en industrie kwaliteit, daar (traan het oni! deuren met k arakter Albert Joachimikade 33, GOES, T: 0113 - 21 54 01 Marie Curieweg, 9-13, VLISSINGEN, T: 0118 - 69 00 25 www.logus.nl 80UW- ER AFBOUWMATERIALEK de componisten: Kris Defoort, Toshio Ho- sokawa en Thomas Ades o.l.v. dirigent Pa trick Davin m.m.v. solisten. Concertgebouw - Brugge 20.00 uur. ZONDAG 13 APRIL Lazarus Optreden van Swarb's Lazarus, een nieuw trio rond de Engelse violist Dave Swar- brick. Folkmuziek. Vlissingen, Arsenaaltheater, 15 uur. Jazz Optreden van J(amming) l(n) P(rogress). Vlissingen, café de Concurrent, 17.00 uur. Rocksession Band Optreden van Rocksession Band met ga stoptreden van Anja Kicken, singer/songwriter van de Tilburgse pop rockformatie Engo. Middelburg, café 't Schuttershof, 17.00 Cineconcert Violist Mathieu van Bellen en pianist Jaap Kooi brengen werk van Schubert, Beetho ven, Tsjaikovski en Brahms. Vlissingen, CineCity, 11.30 uur. Visser en Van Noord Joop Visser en Jessica van Noord brengen liedjes en kleinkunst. Nieuw- en St. Joosland, De Wegwijzer, 15.00 uur. American Beauty Amerikaanse concertavond, waarin jazz, blues en klassieke muziek elkaar de hand reiken, door Het Symfonie Orkest Vlaan deren met werk van Bernstein, Gershwin en Weill olv dirigent Etienne Siebens m.m.v. solist Boyan Vodenitcharov, piano. De Singel (blauwe zaal) Antwerpen 15.00 uur. WOENSDAG 16 APRIL Stef Bos In het programma 'Storm' speelt Stef Bos nieuw repertoire. Bergen op Zoom, De Maagd, 20.15 uur. Trio Jeroen van Vliet Een optreden vol stevig swingende elektri sche jazz. Middelburg, Café Schuttershof, 21.30 Angela Groothuizen Met haar nieuwe programma Klein. Oostburg, Ledeltheater, 20.15 uur. DONDERDAG 17 APRIL Stef Bos In het programma 'Storm' speelt Stef Bos nieuw repertoire. Middelburg, Stadsschouwburg, 20.00 uur. Uitverkocht. Michael Berk Optreden van de Engelse gitarist Michael Berk, in het kader van de Muziekmaand bij Panta Rhei. Vlissingen, strandpaviljoen Panta Rhei, 21.00 uur. Klezmeravond Di Gojim, Agge Nebbisj en Fluit- en klari netensemble CKB De Maagd spelen klez De allerscherpste prijs. Warsteineï Alfa of Warsteiner Bier* krat 24 flesjes a 30 cl JMBlïlerH actle-literprljs 1.0H Champignons bakje 250 gram actie-kiloprijs Z.76 Verse poffertjes naturel 2 pakken a 300 gram U kunt re eek invriezen. .4sa Flinterdun gesneden vleeswaren pakje 100 gram De aanbiedin Jen zijn geldig ven donderdag 10 april l/ra zondag 13 april 2008. Prijswlizijmjen. drukfouten en/of uilvsikochl vooriiehouden. Voor alle aanbiedingen geldt ÜP=0P. 'Wij verkopen Jeen alcoholische drinken aan personen onder 16 jaar. Graag gedaan. Super deBoer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30