Familieberichten W Colofon Familieberichten G/u-t, crNx. ^<$5en cuaryr oetpts zo üöel Sfeftmo JHP OVERTOOM-GROEN 24 I Donderdag 10 april 2008 PZC Sluittifden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Slusttijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maiI pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tet 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Het valt ons zwaar u te moeten meedelen dat, na een ongelijke strijd, uit ons midden werd weggenomen Grietje Postma 'Riet' levenspartner van Theo Bakker 27-07-1937 t 08-04-2008 Terneuzen Sas van Gent Sas van Gent: Theo Bakker Zelzate (B): L.M. Dieleman Hoek: John en Conny Dieleman-Jaarsma Terneuzen: Erwin en Patricia Dieleman-Goethals Jeffrey Sas van Gent, 8 april 2008 Oostkade 32,4551 CM De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 12 april om 14.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met bewondering en respect voor haar moed en optimisme nemen wij. na een lange ziekteperiode, afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Grietje Postma 'Riet' *27-07-1937 t 08-04-2008 Terneuzen Sas van Gent Miep van Schaik-Postma Rien van Schaik Marianne en Eric Jordy Arnold en Lotte Middelburg, 8 april 2008 Rouaanse kaai 25,4331 HB Romeinen 8 vers 38 - 39 Dinsdagavond 8 april 2008 is op het aller onverwachts uit ons midden weggenomen mijn lieve, altijd zorgzame man, onze lieve pappa, opa en oud opa Arjaan de Bokx in de leeftijd van 80 jaar, Wolphaartsdijk:M.A. de Bokx-van Goudswaard Goes:Dieni Breda Jan-Kees Felicia, Yoshua Nw.- en St. Joosland: Joop en Trudi Oost-Souburg: Paul en Marinca Sil Nw.- en St. Joosland: Corstiaan en Roxanne Friesestraat 18,4471 AE Wolphaartsdijk Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 12 april van 16.00 tot 16.30 uur in de 24-uurs familiekamer van rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 14 april om 14.15 uur in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk, waarna om plm. 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in 'De Brug'. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze ad vertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn bedroefd en aangeslagen om het verlies van onze dierbare zwager en oom Arjaan de Bokx Wij wensen onze zus Martina, samen met kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe voor de komende tijd. Goes: Adrie de Penning-van Goudswaard, Wim in herinnering Kruiningen: Kees en Janny van Goudswaard-Kramer Aagtekerke: Jans Paardekooper-van Goudswaard, Jan in herinnering Kamperland: Lena Versluis-van Goudswaard, Cor in herinnering Ouddorp: Tannie en Johan de Regt-van Goudswaard Heinkenszand: [ohan en Hetty van Goudswaard-Weijers Ouwerkerk: Catrien en René van Loo-van Goudswaard Neven en nichten 8 april 2008 Met grote verslagenheid vernamen wij het bericht van het plotseling overlijden van ons markante lid Teun Dekker Zijn vriendschap en warmte zullen wij nooit vergeten. Jel, kinderen en kleinkinderen wensen wij veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leden Probusclub Zeeuws Vlaanderen Kanaalzone Zuid We nemen afscheid van onze lieve, vrolijke, behulpzame en een beetje eigenwijze collega. Dag lieve Ad Anniek, Fred, Ferdie, Jan, Ko, Lianne, Liselotte, Lizet, Regine, Stephanie, Wilbert, Wilma, Louisse, Margreet, Marianne, Nande en Sandra. Medewerkers Boerenhoftuin Het GORS wa De laatste reis Een stormwind ruist in zijn oren Wanneer hij gepord wordt voor de laatste reis; Een donkere nacht als nooit te voren, Omfloerst z'n schip in mistig grijs. Hij ordent koers en snelheid Maar antwoorden doet er geen; De laatste reis naar de eeuwigheid, Die maakt een mens alleen. Hij vindt de weg naar buiten En op zoek naar de uiterton; Ziet hij door de beslagen ruiten, Het dovend vuur van de levensbron. Hij weet dat hij goed op koers ligt En geeft nog eenmaal volle kracht, Hij houdt het oog op het stervend licht, Het dooft, hij heeft de reis volbracht. Na een bijzonder leven is op 95-jarige leeftijd overleden mijn man, onze vader, opa en overgrootopa Hubertus Goosen Bertus gepensioneerd rivierloods echtgenoot van Yvonne de Ruyver Y. Goosen-de Ruyver Rob en Lenie René Dennis en Ljiljana, Lisa, Ilija Ronald en Tilly Nadia en Henk, Demi Jessica en Renato, Stefano, Larissa Vivian en Peter 8 april 2008 Schutterijstraat 213 4381 GPVlissingen De overledene is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats vinden op maandag 14 april om 15.00 uur in het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar dr. F.A. van den Berg en de medewerkers van Zorgstroom voor de goede zorg. Cr'eoe. of a iK a«e-i S Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26