1 f an iligbericliten Colofon Familieberichten 6 I Maandag 7 april 2008 PZC SSuittiJden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur SluittsJcSen overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maif pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon Nathan Danyel Geboren op 4 april 2008 om 05.55 urn- te Elizabeth, South Australia 3770 gram, 51 centimeter De trotse ouders: Danny Donna Ruijschop Andrews Farm SA Australia email: danyel@tpg.com.au Hij die het geluk aan zich bindt vernielt het gevleugelde leven. Maar hij die het kust terwijl het voorbij vliegt leeft in de zonsopgang van de eeuwigheid. Bernardus Balvers - Ben weduwnaar van Adriana Catharina Kruijswijk 4 4 november 1922 14 april 2008 Jannie Chris en Corrie Tineke en Hank Jeremy en Ellen Monika en Erik Sofie Brouwershaven Correspondentieadres: Fam. Balvers, Schendersweg 19,4318 ER Brouwershaven De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 9 april om 13.00 uur in het crematorium te Rotterdam Zuid, Maeterlinckweg 101 Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoler en in de koffiekamer van het crematorium. Er is geen tijd, voor wie zich stil voegt naar de grote Levenswil, en bloeit ...en zich ontvouwt ...en leeft en zó naar zijn bestemming streeft. Na een kort ziekbed is ook overleden onze zorgzame vader, opa en overgrootvader Abraham Izaak de Bliek Weduwnaar van Jacomina Jannetje Wandel Schoondijke, 31 december 1915 t Temeuzen, 4 april 2008 Middelburg: Jan en Rina Deborah en Michel Susanne Maarten en Esther Arnhem: Marien en Eline Raoul en Patricia Liesbeth en Ivo Erwin Correspondentieadres: M.de Bliek Mauvestraat 23 6813 JK Arnhem Afscheid kan worden genomen in een Dienst van Woord en Gebed op donderdag 10 april om 10.30 uur in de Protes tantse Kerk, Dorpsplein 37 te Schoondijke. De begrafenis vindt plaats aansluitend na de kerkdienst op de begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in restaurant-hotel De Zwaan te Schoondijke. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat, op het aller onverwachts door de Heere op Zijn tijd en wijze, van onze zijde is weggenomen onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Johannes Blok weduwnaar van Ida Christina Blok 3 mei 1920 - f 4 april 2008 Krabbendijke: M.J. van der Hart-Blok H. van der Hart Rilland:].C. Blok J. Blok-Woudstra Rilland:].C. Kruythoff-Blok P.A.M. Kruythoff Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Valckenisseweg4,4411 BR Rilland Onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van Zorgcentrum 'Nieulande' te Krabbendijke, ingang Nieu- landestraat waar D.V. woensdag 9 april van 19.30-20.00 uur gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. donderdag 10 april om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er eveneens in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. v» 18^ Enige en algemene kennisgeving 'De schaduwen van morgen kunnen alleen bestaan in 't licht van overmorgen Gods Dag breekt zeker aan Dankbaar ben ik voor het leven dat God mij heeft ge schonken en dat nu is geëindigd Sam Boone vriend van wijlen Piet Braam Mijn leeftijd was 81 jaar. Dankbaar ben ik voor de hulp en vriendschap die ik van mensen heb ontvangen. 's-Heer Arendskerke, 4 april 2008 Correspondentieadres: Dhr. J. Westveer Houttuinen 42 4461 BK Goes De Dankdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 9 april om 10.45 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Na deze dienst is er gelegenheid tot samenzijn in de koffie kamer van genoemd rouwcentrum. Daarna zal de crematieplechtigheid in beslotenheid plaats vinden. Geen bloemen. Wees niet verdrietig" Na een lange periode van liefdevolle verpleging in "Randhof" en "Ter Weel" is overleden mijn lieve moeder, onze tante en schoonzus Willemina Maria Lena Francke- Verhulst sedert 11 september 1944 weduwe van C. Francke Wissenkerke, 1-3-1912 f Goes, 4-4-2008 Nel Francke Adrian Dekker Willem Verhulst Familie Francke Correspondentieadres: Noordsingel 88 4333 AC Middelburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden woensdag 9 april om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen, wordt u uitgenodigd om 14.50 uur aanwezig te zijn. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij om het verlies van onze geliefde schoon zuster en tante Willemina Francke-Verhulst in de leeftijd van 96 jaar. De liefde en vriendschap die wij van tante Mien ontvingen zullen wij nooit vergeten. J. Francke J. Francke-de Puit en kinderen Biezelinge, 4 april 2008 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat de HEERE, voor ons onverwacht, maar op Zijn tijd van ons heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Guiljam-Verhelst sinds 31 juli 1969 weduwe van Anthonie Guiljam in de leeftijd van 93 jaar. Hoek: K.G. Deij-Guiljam A.P. Deij - in herinnering - Biervliet: G.K. Boone-Guiljam G.Boone Hoek: L.J. Guiljam M.J. Guiljam-Pladdet Klein- en achterkleinkinderen Hoek, 5 april 2008 Correspondentieadres: L.J. Guiljam v. Wuijckhuiseweg 1 4542 RW Hoek Gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. dinsdag 8 april van 20.00 tot 20.30 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 Terneuzen. De rouwdienst zal plaatsvinden op D.V. woensdag 9 april om 10.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen. Tot onze diepe droefheid heeft de HEERE van onze zijde weggenomen onze geliefde oma en oud-oma Oma Guiljam-Verhelst kleinkinderen en achterkleinkinderen Hoek, 4 april 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6