de notarissen TECHNISCH TALENT HOORT BIJ ONS! <QiJobTrack.nl Professionals Bouwen en Civiel Gezocht: Topper in Marketing en Communicatie Met een passie voor techniek en onderwijs www.markiezaat.nl JURIDISCH MEDEWERKER (m/v) Interesse in een uitdagende job Kijk ook op PZC Zaterdag 5 april 20081 41 Het Markiezaat College is één van de MBO-colleges van het ROC West-Brabant. De ambities zijn hoog en we gaan voor topkwaliteit. Samen met het bedrijfsleven bouwen we aan de realisatie van de Techniekboulevard in Bergen op Zoom. Dit past in ons onderwijsconcept'real life'. De basis hiervan vormt de visie dat onderwijs pas effectief is als het student en bedrijfsleven met elkaar verbindt. Wij beloven onze studenten dan ook een succesvolle carrière: studeren bij het Markiezaat College betekent een garantie op werk. Wij willen het beste uit onze studenten halen. Dat vraagt ook om leergierige en gedreven medewerkers die met passie werken aan het waarmaken van onze merkbelofte. Het Markiezaat College is in zuidwest Nederland een voortrekker in het brede initiatief gericht op realisatie van nieuwe onderwijsconcepten ten aanzien van World Class Maintenance. Dit moet resulteren in een intensieve samenwerking met en concentratie van bedrijven en opleidingen in de regio die actief zijn in high tech onderhoud aan grote kapitaalsintensieve productiemiddelen in sectoren als aerospace, proces, energie, maritiem en infra. We zijn op zoek naar een stafmedewerker Communicatie en PR. Een marketing- en communicatie-expert die met visie en daadkracht met ons mee kan bouwen. Begin 2005 ontstond door fusie het nieuwe ROC West-Brabant. Het ROC omvat acht Col leges, die sterk zijn in goed en aantrekkelijk VMBO en MBO-onder- wijs én Educatie in West- Brabant. Het Markiezaat Co I leg e specia I iseer t zich in technisch onder wijs op MBO niveau. Het Markiezaat College faciliteert optimale doorstroommogelijk heden tussen VMBO, MBO en HBO, Onze leerlingen gaan goed toegerust op pad naar hun toekomstige baan. Ondernemerschap in de breedste zin van het woord vormt daaróm een belangrijk aspect in ons onderwijs en in onze bedrijfsvoering. Een topinstelling zijn en excellent onderwijs bieden is onze ambitie. Doet u mee? Welk profiel zoeken we? Stevige persoonlijkheid: Je bent deskundig, duidelijk, direct en daadkrachtig; een 'toegevoegde waarde'als strategisch en operationeel adviseur voor het management Je hebt de drive en vaardigheid om vanuit visie, missie en merkbelofte van de organisatie de vertaalslag te maken naar concrete doelen, (communicatie)plannen en effectieve actie Je kunt uitstekend met hoog opgeleide professionals overweg en bent in staat hen te stimuleren en inspireren om nieuwe wegen te verkennen en in te slaan bij het bouwen aan merk, merkgedrag en merkbelofte Strategisch denker, analytisch en creatief Resultaatgericht en sterk in uitvoering, coördinatie en overzicht; Samenwerkingsgericht en in staat effectief te functioneren in complexe projecten en netwerken Specialist op het vlak van (marketing)communicatie Relevante opleiding op minimaal HBO-niveau (een aanvulling met NIMA-B is een pré) Ervaring in een gelijkwaardige functie (ervaring met internal branding strekt tot aanbeveling) Omvang: 0,6 FTE Meer informatie en adresgegevens voor je sollicitatiebrief vind je op www.markiezaat.nl. Voor deze vacature loopt tevens een interne procedure. 4 I Oostinga I Ammerlaan I Platier I Tazelaar te Goes zoeken een ter ondersteuning van de Ondernemingspraktijk (onder andere herstructureringen en overdracht van ondernemingen). De taak omvat onder meer het uitwerken en verwerken van tekst door middel van een geavanceerd tekstverwerkingssysteem, het voeren van correspondentie, het opvragen van gegevens uit externe databanken en het aannemen en uitvoeren van telefonische boodschappen. Het betreft een fulltime baan (5 dagen per week van elk 7,5 uur). Wij bieden een dynamische veelzijdige werkkring in een prettige informele sfeer. Bekijk ook onze website: www.deviernotarissen.nl Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Indien u met goed gevolg een vooropleiding op ten minste HAVO of VWO niveau hebt voltooid; beschikt over een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; handig bent in het werken met verschillende computerprogramma's en een uitdaging ziet in het optimaal benutten daarvan; service gericht en praktisch bent ingesteld; graag in teamverband werkt; woonachtig bent in Goes of directe omgeving; al hetgeen u aan vertrouwelijke informatie in uw werk tegenkomt strikt geheim kunt houden, wordt u uitgenodigd om uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan: De Vier Notarissen, Postbus 202, 4460 AE Goes. Mocht u nadere informatie wensen, aarzelt u clan niet om telefonisch contact op te nemen met de heer mr. J.L.J. Ammerlaan, tel. 0113 - 23 28 00. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dan bieden wi] jou veel werk, tegen een goed salaris, in een club van hardwerkende, enthousiaste mensen die niet op een uurtje kijken I Zie je dit njet zitten, dan vragen we je absoluut njet te solliciteren. Maar voel je de adrenaline al stromen Solliciteer dan nu naar deze prachtige functie. panelenbouwer: Ook zijn we op zoek naar een ervaren panelenbouwer want de mensen die we nu hebben kunnen het werk echt niet meer aan. Maar let op., de panelen zijn ons visitekaartje! Kun je netjes en accuraat werken Solliciteer dan nu naar deze functie. magazijnmedewerker: Een extra magazijnmedewerker wordt ook niet overbodig. Het magazijn wordt te klein, zodat we dit zullen gaan vergroten, maar dan hebben daarvoor ook plaats voor een echte 'manus van alles'. Heb je goede contactuele eigenschappen en ken je iets van e-commerce Solliciteer dan nu naar deze functie. plc-programmeur: Dat is niet alles, ook op de programmeerafdeling lopen we vast. Heb je ervaring als programmeur, kennis van plc-techniek én affiniteit met de AGF sector, visserij of koeltechniek Neem dan contact op voor een oriënterend gesprek. Denk trouwens niet dat je bij ons altijd in een kantoortje achter een pc zal zitten. Voor alle functies kunnen we één ding alvast garanderen: Op zondag werken wij niet. Alle details, zoals beloning, secundaire arbeidsvoorwaarden en opleidingsplan komen uiteraard uitgebreid aan de orde tijdens het sollicitatiegesprek. Voor nadere toelichting kun je Ko Pieper bellen op telefoonnummer 0113-312020. Kijk ook even op onze site www.tsg.nl Je sollicitatie aub richten aan: acquisitie wordt niet op prijs gesteld Techno Service 's-Gravenpolder BV, Postbus 53, 4430 AB te 's-Gravenpolder Het familiebedrijf De HoopTerneuzen, opgericht in 1911, is een concern met meer dan 40 dochterbedrijven en deel nemingen, welke voornamelijk zijn gevestigd in Nederland en België. Momenteel zijn er ca. 1200 medewerkers in dienst. Het hoofdkantoor is gevestigd in Terneuzen. Het concern is toeleverancier in de bouw. Ten behoeve van een aantal productiebedrijven in Zuidwest- Nederland, zijn wij opzoek naar: Het profiel: een afgeronde MBO/ HBO opleiding Bouwkunde of Civiele techniek; bij voorkeur relevante werkervaring. Wij bieden: een boeiende en uitdagende werkomgeving; de kans een loopbaanontwikkeling door te maken in een veelzijdige, solide groep; alleszins competitieve primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Herkent u zich in dit profiel dan verzoeken wij u te reageren en uw solicitatiebrief met c.v.j binnen 14 dagen te zenden aan: De HoopTerneuzen bv. t.a.v. Dhr. F. Bernard, P&O- functionaris, Postbus 19, 4530 AA Terneuzen of via e-mail: f.bernard@dehoop.nl Voor nadere informatie verwijzen we naar de internetsite. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van deze wervingsprocedure. www.dehoop-terneuzen.n! TSG biedt per direct vier mogelijkheden elektromonteur: Als je niet bang bent om bijvoorbeeld: - Ook buiten Zeeland werk te verzetten. - Ook om kwart voor vijf nog naar een storing te gaan. - Buiten normale werktijd een hoofdverdeling uit te breiden. - Op eenzame hoogte lampen van terreinverlichting te vervangen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 97