avans JobTrack.nl Wil Ui ift aanraking koMen nAeljustiUe Maar hdoj*.nicfrdejufcte papmm. 4 hogeschool Reclassering Nederland Ervaar zelf de chemie van ons bedrijf! 38 I Zaterdag 5 april 2008 PZC Kijk ook op Ministerie van Justitie Justitie Raad voor de Kinderbescherming NOVAD IC KENTRQN Cl,/ Maak dan kennis met het samenwerkingsverband 'Opleiden in de Justitieketen'. Hierin participeren vier regionale instellingen uit de justitiële keten en Avans Hogeschool. De justitiële keten bestaat uit verschillende organisaties die betrokken zijn bij de uitvoering van wet ten, regelgeving, straffen e.d. in Nederland. Binnen de instellingen is er een groeiende vraag naar geschikt personeel met de juiste opleiding; naar medewerkers die beschikken over specifieke kennis en vaardigheden voor het begeleiden van zowel jonge mensen als volwassenen in een gedwongen kader. Heb jij oog voor de bijzondere positie van deze doelgroep en wil je graag werken binnen dit boeiende werkveld, maar beschik je niet over de juiste diploma's? Dan is dit je kans! Want ook als je nog geen geschikt diploma hebt, kun je nu aan de slag. Tegelijkertijd volg je een deeltijd hbo-opleiding Maatschappelijk Werk en Dienstverlening (MWD) of Sociaal Pedagogische Hulpverlening (SPH). De Mogelijkheden HEV-Acker Op dit moment zoeken wij mensen voor de volgende functies: Pedagogisch medewerker bij de (grotendeels) gesloten justitiële jeugdinrichting Den Hey-Acker. Standplaats Vught of Breda. Reclasseringswerker bij Novadic-Kentron, het expertisecentrum op het gebied van gebruik van middelen, verslaving en verslavingszorg. Standplaats 's-Hertogenbosch of Breda. Raadsonderzoeker bij de Raad voor de Kinderbescherming, de organisatie die opkomt voor de rechten van het kind van wie de ontwikkeling en opvoeding worden bedreigd. Standplaats Tilburg/ Breda of 's-Hertogenbosch/Eindhoven. Reclasseringswerker bij Reclassering Nederland, de instelling die mensen begeleidt die een strafbaar feit hebben gepleegd of daarvan worden verdacht. Standplaats 's-Hertogenbosch, Breda of Rotterdam. Uitgebreide informatie over deze functies vind je op de website www.ODleidenindeiustitieketen.nl en op de website van de ver schillende instellingen. Wte. zotStMi wij? Vanwege de aard van het werk is levenservaring en een rustige en stevige persoonlijkheid noodzakelijk. Je bent niet voor een kleintje vervaard, hebt overwicht en je toont initiatief. Samenwerking, helder communiceren en zuiver afstemmen zijn voor jou vanzelfsprekend. Je beschikt tenminste over een mbo werk- en denkniveau en het vermogen om op termijn op hbo-niveau te functioneren. belangstelling? Kom dan zaterdag 19 april a.s. naar de open dag van Avans Hogeschool in Den Bosch en Breda. Medewerkers van alle betrokken instellingen zijn daar ook aanwezig en geven je dan graag meer informatie over het werken bij hun organisatie. Daarnaast kom je alles te weten over het volgen van een deeltijd hbo-opleiding MWD of SPH bij Avans Hogeschool. Meer informatie over de open dag of over de opleidingen vind je op www.avans.nl InJorMatie/sollicttatie Voor meer informatie over dit traject kun je, op vrijdag 11 april en woensdag 16 april contact opnemen met Marie-José Geenen van Avans Hogeschool, telefoon 073-529 54 95. Je schriftelijke sollicitatie met CV en motivatie kun je, voor 26 april a.s. sturen naar de afdeling P&O van de instelling van je voorkeur. Landelijk Bureau Raad voor de Kinderbescherming Postbus19202 3501 DE Utrecht www.kinderbeschermina.nl Reclassering Nederland Postbus 1327 5200 BJ 's-Hertogenbosch www.reclasserina.nl Novadic-Kentron Postbus 243 5260 AE Vught www.novadic-kentron.nl JJI Den Hey-Acker Postbus 4737 4803 ES Breda www.heyacker.nl Wij zijn op zoek naar een chauffeur die auto's ophaalt voor onze autobedrijven en ons schadebedrijf, voor ongeveer 20 uur per week als oproepkracht. Rijbewijs B/E is uiteraard een vereiste. Auto Sturm B.V. maakt onderdeel uit van een groep bedrijven die zijn oorsprong vindt in de automotive branche. De groep is ontstaan vanuit het autobedrijf en is inmiddels uitgegroeid tot een organisatie met meer dan 35 werknemers, verspreid over de disciplines verkoop, onderhoud/ reparatie, schadeherstel, verhuur en leasing. De groep heeft thans vestigingen in Middelburg en Goes en binnenkort (januari 2009) een vestiging in Terneuzen. Wat kan Auto Sturm B.V. u bieden: Wij bieden u een uitdagende functie in een gezond bedrijf met daarbij behorende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, één en ander afgestemd op de verantwoordelijkheden van en passend bij de functie. Interesse in deze functie? Stuur dan uw reactie met CV binnen 14 dagen naar: Auto Sturm B.V, t.a.v. de heer Hans Sturm, Noordweg 467, 4333 KE MIDDELBURG of je belt even met 0118-61 20 42. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SHIFT expectations Heb je ervaring^® ,an boord van een nker en interesse om 1 een von onze tankers werken als kapitein, 0f 2e stuurman dan »n je ook van harte welkom om te |fc, solliciteren,, - in de vaart. Wij vervoeren voor vrijwel alle bekende chemie-concerns een grote ver scheidenheid aan chemicaliën. Met onze schepen bedienen we het gehele gebied van Noord-West Europa. Het succes van onze rederij wórdt voor een belangrijk deel bepaald door de wijze waarop zowel de zeevarenden als de medewerkers aan wal met elkaar samenwerken. De chemie tussen mensen die bij de Clearwater Group werken zien wij als een bindende factor om onze ambitieuze groeidoelstellingen voor de komende jaren te realiseren. Zie je het als een uitdaging om mee Ie werken aan de groei van onze organisatie en wil je de chemie binnen een hecht team ervaren, dan heeft de Clearwater Group je heel wat te bieden. Meer informatie? www.clearwatergroup.nl Deze maand zal het 7e schip van de Clearwater Group, MT Coolwater, in de vaart gaan. Daarnaast is al gestart met de bouw van MT Capewater, die naar verwachting begin 2009 in de vaart zal gaan. Wegens de uitbreiding van de vloot zijn wij op zoek naar: 3e, 2e en Hoofd Werktuigkundigen voor de nfetfifste schepen an de Clearwater Group Heb je nog geen relevante werkervaring dan biedt de functie van 3e WTK de ideale gelegen heid om de kneepjes van het vak te leren. Beschik je wel over relevante werkervaring dan kun je, afhankelijk van je ervaring, starten als 2e WTK of HWTK. Wij bieden, gezien de verwachte groei in de ko mende jaren, uitstekende promotiekansen. Heb je nog geen ervaring als WTK aan boord van een tanker, dan is dit geen probleem! De cur sus voor het vervoeren van chemicaliën en olie wordt door de Clearwater Group aangeboden. Wij bieden een interessante en afwisselende func tie bij een groeiende rederij op de nieuwste sche pen. Uitstekende arbeidsvoorwaarden volgens de bedrijfs-CAO met aantrekkelijke salarissen en een 13e maand. Daarnaast kennen wij een zeer aantrekkelijk vaar-verlofsysteem van 7- weken op en 7- weken af. Je schriftelijke sollicitatie met CV kun je sturen naar: Clearwater Group, t.a.v. Leonie Waardeloo. Mailen mag ook: leonie@clearwater- group.nl. Clearwater Group Postbus 361 2950 AJ Alblasserdam t: +31 (0)78 64 1 0440 f: +3 i (0)78 64138918

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 94