de CULTUUR WERF SMAAKMAKEND WERK QiJobTrack.nl OPLEIDER TRAINER m/v Groepsleider Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland Kloosterboer ut*- Wil je met ons de uitdaging aangaan? Versterk dan ons team! OPTICIENS Opticien/Assistent bedrijfsleider (38 uur per week) 36 I Zaterdag 5 april 2008 PZC Kijk ook op De Cultuurwerf Vlissingen verzorgt eert ruim aanbod in exposities, events, kunstuitleen, popconcerten en dance nights, theater-, muziek- en cabaretvoorstellingen alsook het theater en kunstfestival Onderstroom en het Bevrijdingsfestival Zeeland in Vlissingen. Momenteel programmeert de Cultuurwerf haar activiteiten op verschillende locaties in de stad. De Cultuurwerf richt zich op de toekomst met de ambitie om deze activiteiten te bundelen in een stedelijke accommodatie voor cultuur. Herhaalde oproep: Op korte termijn zoekt de Cultuurwerf een medewerker Financiën, planning control (1 fte) De medewerker in deze functie op HBO niveau, is mede verantwoordelijk voor de voorbereiding en de totstandkoming van financieel beleid van de stichting. Bewaakt en signaleert de kosten en liquiditeitsontwikketing. Is verantwoordelijk voor de totstandkoming van financiële rapportages en verantwoordingen, zoals overzichten van maandcijfers, begroting en jaarrekening. Begeleidt externe accountants- en belastingdienstcontrole. Draagt bij aan subsidie-, fondsen- en sponsorwerving en profit activiteiten. Zorgt voor het realiseren en actueel houden van uitrusting en inrichting van de financiële administratie. Draagt zorg voor de realisatie van personeel- en salarisadministratie. Geeft leiding aan een financieel/administratieve medewerker. Verricht overige werkzaamheden, zoals voorstelling- en festivaldiensten. Betaling conform CAO Nederlandse podia. Nadere informatie: Frank van lersel, directeur Stichting voor Kunst en Cultuur Vlissingen info@cultuurwerf.nl of telefonisch 0118-415244- Kijk ook op www.cultuurwerf.nl Sollicitaties met cv vóór 12 april 2008 naar de Cultuurwerf, Postbus 5105 4380 KC Vlissingen of info@cultuurwerf.nl. POSTBUS 5105 4380 KC VLISSINGEN Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Lamb Weston Meijer V.O.F. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met ruim 1100 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. In ons bedrijf hebben we een uitgebreid programma van interne opleidingen. Onder de naam Be Smart zijn deze opleidingen en opleidingsprogramma's ontwikkeld en op de verschillende afdelingen van onze fabriek geïmplementeerd De interne opleidingen maken onderdeel uit van de loopbaantrajecten. In verband met interne promotie zijn wij op zoek naar een: In deze functie lever je een belangrijke bijdrage aan de verdere ontwikkeling en de uitvoering van het beleid m.b.t. de Be Smart opleidingen. Je begeleidt alle betrokkenen (leidinggevenden, mentoren en cursisten) bij de uitvoering ervan en je zorgt dat ons opleidingsbeleid breed wordt gedragen in onze organisatie. Je bent verantwoor delijk voor het organiseren en geven van cursus sen en trainingen en je rapporteert desgevraagd de voortgang aan het management. Het schrijven en het onderhouden van het lesmateriaal is een essentieel onderdeel van je functie. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een pragmatische, flexibele en klantgerichte instelling. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Door een combinatie van opleiding en werkervaring functioneer je minimaal op Hbo-niveau. Je hebt bij voorkeur een 2e graads lesbevoegdheid, of bent bereid deze te behalen. Wij vragen veel, maar we hebben dan ook vee! te bieden: een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent, verwachten we je sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. Acquisitie wordt niet ap prijs gesteld Werkt voor de jeugd Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland (AZZ) biedt diverse vormen van geïndiceerde jeugdzorg en AWBZ-zorg voor licht-verstandelijk gehandicapte jeugd in de leeftijd van o tot 18 jaar, en zonodig tot 23 jaar. Naschoolse Dagbehandeling biedt hulp aan schoolgaande kinderen/jongeren met onder andere gedragsproblemen (JHV). Er zijn ook groepen waar hulp en behandeling wordt geboden aan kinderen/jongeren meteen licht verstandelijke handicap en gedragsproblemen (LVG). Per direct hebben wij op de Naschoolse Dagbehandeling LVG (12+) in Terneuzen een vacature voor een enthousiaste voor 32 - 36 uur Spreekt dit je aan? Ga dan voor meer informatie over deze en andere vacatures naar onze website www.stichtingazz.nl. Gezien de samenstelling van het team wordt mannen uitdrukkelijk gevraagd te solliciteren! Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland intensieve pedagogische thuishulp (naschoolse) dagbehandeling pleegzorg 24-uurs verblijf en behandeling crisishulp zelfstandig begeleid wonen Kloosterboer Vlissingen v.o.f. verzorgt voor klanten uit de hele wereld onder andere de opslag, overslag en transport (over zee en land) van een uitgebreid pakket koel- en vrieslading. Hierbij moet gedacht worden aan onder meer vis, vlees, fruit, vruchtensappen, vruchtensapconcentraten, zuivelproducten, groenten en aardappelproducten. Voor ons team van Kloosterboer Vlissingen zijn wij op zoek naar een: Klantcoördinator; iemand die van aanpakken weet De klantcoördinator is verantwoordelijk voor het organiseren, coördineren, bewaken en administratief afhandelen van alle activiteiten die verband houden met de planning (zowel scheeps- als expeditieplanning) en de voorraad. Je bent verantwoordelijk voor het efficiënt functioneren van de klant(en)groep. Je hebt applicatiekennis van het voorraadsysteem en bent verantwoordelijk voor een optimaal gebruik hiervan. Je bewaakt alle extra uitgevoerde werkzaamheden welke buiten tariefsafspraken of standaardprocedures vallen. Je doet voorstellen en geeft adviezen aan het hoofd voorraad en planning omtrent mogelijke verbeteringen binnen de deelactiviteiten planning en voorraad. Je houdt functionerings- en beoordelingsgesprekken met de medewerkers in zijn/haar klantengroep. Medewerker Voorraadadministratie; iemand die accuraat en klantgericht is Je onderhoudt de voorraadadministratie en verstrekt gegevens aan klanten, collega's en andere belanghebbenden. Je staat chauffeurs te woord en verzorgt de afhandeling van de vervoersdocumenten. Je onderhoudt de voorraadadministratie. Je bereidt laad- en losopdrachten voor. Je voert in- en uitslaggegevens in, print bonnen en maakt reserveringen voor overboeking of uitslag. Je registreert extra bewerkingen ten behoeve van facturatie en operations. Functie-eisen Beide bovenstaande functies zijn op mbo-niveau. Je spreekt meerdere moderne talen en je kunt met geautomatiseerde systemen overweg. Daarnaast verwachten we accuratesse, een flexibele instelling en teamgeest. Voor meer informatie hierover kun je contact opnemen met Anouk Kuizenga op 0118-486200. Hoofd Technische Zaken; iemand met leidinggevende capaciteiten en technisch inzicht Je bent verantwoordelijk voor het optimaal functioneren van de afdeling technische zaken. Je draagt zorg voor het optimaal functioneren van het machinebestand en de gebouwen en terreinen. Je zorgt voor continuïteit van de afdeling door het verhogen van de inzetbaarheid van medewerkers, o Je zet een (geautomatiseerd) systeem op voor periodiek onderhoud van machines, gebouwen en terreinen. Je geeft advies op het gebied van water- en energiebesparing. Je handelt zaken rondom vergunningen af met de betreffende instanties. Functie-eisen Je bent in bezit van een diploma op hbo niveau in een technische richting. Je hebt kennis van gebouwenbeheer, koel- en vriestechniek en transport- en hijsmaterialen. Je beschikt over technisch inzicht, leidinggevende kwaliteiten, bent stressbestendig en flexibel. Daarnaast heb je enige kennis van levensmiddelenverwerking. Voor meer informatie hierover kun je contact opnemen met Mare Rommers op 0118-486200. Solliciteren Stuur je schriftelijke reactie uiterlijk 14 april naar Postbus 66, 4380 AB te Vlissingen of naar kbv.pz@kloosterboer.nl siast, zijn tevreden klanten je doel en werk je graag bij de marktleider ranche? Dan is dit je kans! In Goes (franchise) is plaats vooreen - >le vakman of-vrouw die met enthousiasme en een gezonde dosis earn komt werken. Je bent verantwoordelijk voor hét verrichten van oogmetingen, het adviseren van klanten en helpt deze bij de keuze van brilmonturen, brillenglazen en contactlenzen. Tevens krijg je na gebleken geschiktheid de mogelijkheid dit filiaal te runnen Voor deze functie is het nodig dat je beschikt over: Een diploma opticien (leerling) contactlensspecialist .ingsgerichte houding richting de jniceren Flexibiliteit en teamspirit Interesse in deze uitdagende functie? Stuur je motivatie en c.v. naar Pearle Goes t.a.v. Ella van Vark Gijssel Adres: Kolveniershof 22-24 4461 DB Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 92