Werkplaatschef (m/v) Werkplaatschef Q JobTrack.nl Barloworld Waterschap Medewerker Werktuigbouw m/v (fulltime) Technisch medewerker m/v (fulltime) Barloworld Intern transport zoekt per direct: Intern transport ri mm VAN DEN BERG IMK° Ifil nlf][ hl©§ - b.V SEACONTRACTORS MARITIME PERSONNEL BV Zeeuws - Vlaanderen Kijk ook op PZC Zaterdag 5 april 2008 I 31 Barloworld Intern transport maakt deel uit van de Barloworld groep. Barloworld is 's werelds grootste Hyster-partner en heeft activiteiten in Zuid-Afrika, USA, Engeland en België. In Nederland heeft Barloworld Intern transport ongeveer 145 medewerkers, met vestigingen in Vianen, Hoogeveen, Vlissingen en Nijmegen. voor onze werkplaats bij Zalco te Vlissingen Zorgen voor het werken in een veilige omgeving en bewustzijn van veilig werken stimuleren; Zorgen voor het tijdig bestellen van gereedschappen en andere hulpmaterialen; Het houden van werkoverleg (toolboxmeetings); Het ondersteunen van monteurs bij oplossen van problemen; Het coördineren en bestellen van Parts; Het offreren van correctieve werkzaamheden; U rapporteert aan regio manager Service West. Meer weten over Barloworld Intern transport? Kijk op www.barloworld.nl Functie-inhoud: Dagelijks leidinggeven aan een team van zeven medewerkers (monteurs); Het voorbereiden, plannen en coördineren van de dagelijkse werkzaamheden; Het dagelijks overleg voeren met contactpersoon en aanspreekpunt binnen Zalco; Zorgen voor een kwalitatieve en efficiente inzet van zowel personeel als de uit te voeren reparaties; Het bewaken van werktijd in relatie tot de normtijden gesteld aan de werkprocessen; Het dagelijks verwerken en co- ordineren van de administratieve processen (werkrapportage van uren, diensten en onderdelen); Functie-eisen: MBO-motorvoertuigentechniek, pré in het bezit van VOl-VCA; 3-5 jaar ervaring in een functie als werkplaatschef; Communicatief vaardig en stressbestendig; Diplomatiek en klant- en servicegericht; Goede beheersing van de Engelse taal. Wij bieden: Na een gedegen inwerkperiode waarin u kennis maakt met onze producten en organisatie bieden wij u een afwisselende baan. Dit alles binnen een zelfstandige organisatie die zich kenmerkt door mogelijkheden voor ontwikkeling en ontplooiing. Aangevuld met een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie: U kunt uw sollicitatiebrief binnen 10 werkdagen sturen naar: Barloworld Intern transport bv, afdeling P&O, t.a.v. mevrouw D. Schrekker, Postbus 174, 4130 ED Vianen, Nederland. U kunt ook mailen: debby.schrekker@barloworid.nl. Wereldwijd actief in intern transport HYSTER en Golfbaanmachines GOES - PIJNACKER www.bergmachines.nl Wij zijn voor onze vestiging in Goes op zoek naar een ervaren Werkzaamheden: Leiding geven aan een klein technisch team, cliën tencommunicatie, planning, uitvoeren van repara ties en veiligheidskeuringen. Voor deze afwisselende en zelfstandige functie zijn de volgende zaken onontbeerlijk: Van den Berg Machines B.V. is een middelgroot mechanisatie bedrijf. Wij verkopen, verhuren en repareren tuin-, park- en golf baanmachines in Zuid- Holland, Zeeland en West- Brabant. Technische opleiding/MBO niveau Kennis van verbrandingsmotoren, hydrauliek en electro Computer ervaring Goede contactuele vaardigheden Wij bieden u goede arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer Seacontractors Maritime Personnel BV is een uitzendbureau dat wereldwijd mensen uitzendt, detacheert, werft en selecteert in o.a. de sleepvaart, bagger, offshore en koopvaardij. Binnen onze organisatie zijn wij op zoek naar een: Consultant Maritieme Zaken De werkzaamheden bestaan uit: - werven en selecteren van kandidaten voor onze opdrachtgevers - begeleiden van de uitgezonden werknemers - onderhouden van de contacten met de bestaande opdrachtgevers - actief werven van nieuwe opdrachtgevers - volgen van de marktontwikkelingen en hierop inspelen - actief participeren in acquisitie-activiteiten Wij vragen: - HBO opleiding of MBO opleiding met relevante werkervaring - ervaring in soortgelijke functie en in de maritieme sector is een pré - aantoonbare commerciële kwaliteiten - goede contactuele vaardigheden - praktisch en flexibele instelling - goede schriftelijke en mondelinge beheersing van de Nederlandse en Engelse taal De functie is per direct en voor 40 uur per week. Ben je geïnteresseerd en herken je jezelf in bovenstaand profiel stuur dan je sollicitatie naar: Seacontractors Maritime Personnel BV t.a.v. Linda van Veen, Bellamypark 48, 4381 CK VLISSINGEN of email: vanveen@seacontractors.com Solliciteren kan tot 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Vacature 20081402 Vacature 20081 1 02A Het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, waarvan het hoofdkantoor in Terneuzen is gevestigd, heeft een beheersgebied van ruim 73.000 hectare en een inwonertal van 107.000. Het waterschap heeft tot taak de zorg voor de waterkering, het waterpeil, de kwaliteit van het oppervlaktewater en de wegen in het buitengebied. De ambtelijke organisatie is onderver deeld in drie sectoren en een stafafdeling te weten: Waterbeheer, Waterkeringen Wegen, Middelen en de stafafdeling PIOC. De secretaris is het hoofd van de ambtelijke organisa tie. De dienst telt ca. 1 75 medewerk(st)ers. Binnen de sector Waterbeheer is op de afdeling onderhoud, installaties en tractie de vacature opengesteld voor de functie van: De functie: U voert onderhoud uit aan werktuigkundige, pneumatische en hydraulische systemen van rioolwaterzuiveringsinstallaties, riool- en poldergemalen, op- en onderbemalingen en stuwen; U verricht inspectie- en controlewerkzaamheden; U verricht metingen en beoordeelt de resultaten; U signaleert, verhelpt en treedt handelend op in geval van storingen; U adviseert vanuit de praktijk ter voorkoming en/of verbetering van regelmatig terugkerende storingen; U neemt deel aan de storingsdienst. Op de afdeling beheer en onderhoud oppervlaktewater (BOWB) is een vacature ontstaan voor de functie van: De functie: Voorbereiden van en toezicht houden op het uitvoeren van niet-dagelijkse civiel- en cultuurtechnische onderhoudswerken en projecten; Adviseren en planbeoordeling; Toezicht houden op naleving van vergunning- en ontheffingsvoorwaarden en overige regelgeving; Optreden in geval van calamiteiten; Vervangen van de opzichter bij langdurige afwezigheid; Nieuwsgierig? Meer informatie over de functie, arbeidsvoorwaarden en hoe u kunt solliciteren, vindt u op onze website www.wszv.nl. Terneuzen, 5 april 2008 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 88, 4530 AB Terneuzen. Bezoekadres: Kennedylaan 1Terneuzen. Telefoon (0115) 641 000 - Fax (0115) 641 200 E-mail info@wszv.nl Internet www.wszvl.nl Schriftelijke sollicitaties, voorzien van C.V., kunt u richten aan: Van den Berg Machines Goes B.V. t.a.v. Jaap van den Berg Postbus 218 4460 AE Goes telefoon: 0113 212 820 0653 390 732

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 85