23 reizen Golfspullen voor nieuwe seizoen REISRADRR.fNL De greens liggen er na de winter weer fraai bij. Tijd om een balletje te slaan. Geen zwembad, maar wel een kluis Graadmeter reizen@wegener.nl 024-3650360 PZC Zaterdag 5 april 2008 redactie.reizen@wegener.nl 024-3650360 Trolley De ervaren golfer kan niet zonder trolley. Wij vonden dit exemplaar een vondst. Door middel van twee bijna geruisloze motoren en accu kunnen hier minstens 24 ho les mee gespeeld worden. Adviesprijs 1.250 euro. El www.golftrolleys.nl Vakantie Wil het in Nederland niet vlotten met het weer, kies dan voor een golfvakantie. Bij voorbeeld in Baskenland. Ac commodaties met uitzicht op meer dan alleen gras. El www.golfvakantie.nl Golfballen Ballen wil je nog weieens ver liezen. Golfbal.com stelt voor delige selecties lake balls sa men. De ballen zijn duidelijk gebruikt en dus ideaal voor de beginner. Onze tip: koop dit seizoen roze ballen. Die vind je gemakkelijk terug. Adviesprijs 70 cent per bal. El www.golfbal.com Paraplu De bonte paraplu heeft zijn langste tijd gehad op de cour- se. Evenals de besdrijfsplu. Als u er een gaat aanschaffen, denk dan eens aan deze chi que marineblauwe van Dun- lop. Adviesprijs 24,95 euro. El www.topdassgolf.nl Bodywarmer Het kan met R in de maand nog flink koud zijn op de baan. Met een bodywarmer blijft u lekker warm en is er voldoende bewegingsvrijheid bij uw swing. Dit model is waterafstotend. Adviesprijs 29,95 euro El www.strokeplay.nl Powerball Zeker in het begin van het sei zoen kunnen blessures optre den. Met de Powerball Regu lar kun je overal je spieren trainen. Je verbetert niet al leen de kracht, maar ook de doorbloeding, waardoor ge volgen van blessures worden verminderd. Te koop in de meeste golfshops. Adviesprijs 31,45 euro. Schoenen Schoenen zijn altijd lastig om te kopen. De meeste zien er kakkineus uit en kun je echt alleen op de baan dragen. Daarom vonden wij deze uit de serie Men's New Casual Golf wel mooi. Het is meer een outdoorschoen dan een golfschoen. Adviesprijs ii9,95.euro El www.eccoshopping.nl illustratie Saskia van der Linden Wekelijks vragen we lezers om hun mening. Ditmaal waren we be nieuwd naar het antwoord op de vraag: waar let u op bij de keuze voor een hotel? r Goede service, schone ka mers en goed bereikbaar. Aan ons hotel stellen we nogal wat eisen. Daarom is de keu ze voor het hotel bijna net zo be langrijk geworden als de keuze voor een vakantiebestemming. „Hoe mooi een land ook kan zijn, een hotel kan je vakantie maken of breken", vertelt Michelle Op- hof in haar reactie op de Graadme ter van ReisRadar. „Wij besteden veel aandacht aan de keuze en ne men niet zomaar een willekeurig hotel. In ieder geval moet het ho tel wel meerdere sterren hebben." Boris Snijders heeft volgens eigen zeggen al in heel wat hotels over nacht. „Ik weet inmiddels wel waar je allemaal op moet letten." En dus heeft hij enkele goede tips: Zoals het vermijden van ho tels met een zwembad. „Dat is be langrijk als je op zoek bent naar rust. Een zwembad kan voor heel wat geluidsoverlast zorgen", ver telt Snijders. „Een hotel dichtbij het strand, klinkt vaak ook heel verleidelijk, maar betekent in veel gevallen dat je erg afgelegen zit. Dus wil je meer dan alleen aan het strand lig gen, dan kun je beter een meer centraal gelegen hotel nemen. Pro beer ook altijd een hoekkamer te krijgen. Deze is rustiger en vaak iets groter dan een reguliere ka mer." Sander Groeneveld heeft onlangs een vakantie geboekt via ReisRa dar, de reiswebsite van deze regio nale krant. „Ik heb juist voor deze website gekozen om mijn reis te boeken in verband met de vakan tiebeoordelingen, die bij de accom modaties zijn te lezen. Als je boekt via internet kunnen foto's bij een accommodatie nog zo mooi zijn, in werkelijkheid valt dat toch vaak tegen. Dan is het prettig om eerst de ervaringen van andere mensen te lezen." Voor Chantal Kastelen is één ding vooral belangrijk bij de keuze voor haar hotel. „Ik wil een ka mer hebben met een eigen kluis je. Dan kan ik daar mijn waarde volle spullen in opbergen als ik overdag weg ben. Dat geeft een gerust gevoel op vakan- J tie." Hotelkamers Wie veel op vakantie gaat, is vast wel een keer verliefd geworden. Onder de stralende zon en op het romantische strand bloeit er al snel iets moois tussen vakantiegangers. Daarom is ReisRadar benieuwd naar uw antwoord op de vraag: Welke herinneringen heeft u aan uw vakantieliefde(s)? Wilt u ook uw mening geven, of heeft u nog tips voor ons? Ga naar www.reisradar.nl en doe mee met de Graadmeter! Of stuur direct uw reactie naar graadmeter@reisradar.nl Goed tweepersoonsbed 19% (4) Anders 9% Internet of tv 8% Ligbad 4% Roomservice 4% De kwaliteit van hotelkamers laat nogal eens te wensen over. Daarom is het belangrijk goed op te letten op wat een hotelkamer te bieden heeft. Natuurlijk heeft iedereen wel zijn eigen voorkeur. Dat blijkt uit de uitslag van de poll op de website van ReisRadar. Daarin vroegen wij u: waar let u het meest op bij het kiezen von een hotelkamer? De uitslag Q) Soort hotel 33% 0 Schone (bad)kamer 23%

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 77