B CO S Vogelaar |obTrack.nl EEN RASECHTE VERKOPER EEN LOGISTIEK TALENT v'lTJÏTilliiVFjf !«V Administratief medewerker m/v Tijd voor een uitdagende baan Medewerkers Bediening 1e Medewerkers Bediening Restaurant Manager Full Time Parttime .tijd voor Amadore! 14 I Zaterdag 5 april 2008 PZC Kijk ook op Koninklijke Nedalco is, samen met Suiker Unie, Sensus, Aviko, SVZ en Unifine Food Bake Ingredients onderdeel van Royal Cosun. Deze internationale onderneming ontwikkelt, produceert en verkoopt voedingsmiddelen en -ingrediënten. Er werken gemiddeld 4.000 medewerkers. Cosun en haar bedrijven investeren veel in hun ontwikkeling en loopbaan. De neutrale alcohol die Nedalco al meer dan 100 jaar produceert is een belangrijke grondstof voor de Europese alcoholische drankenindustrie. Veel Europese producenten van sterke drank gebruiken alcohol van Nedalco in hun meest bekende merken. Ook voor talrijke producten in de azijn-, cosmetische, farmaceutische, medische en chemische industrie is haar alcohol een belangrijk bestanddeel. Nedalco is in de afgelopen eeuw uitgegroeid tot marktleider in haar sector. Sinds kort evolueert Nedalco eveneens in de bio-ethanol markt, een belangrijke groeimarkt. Nedalco's hoofdkantoor staat in Bergen op Zoom. Wegens vertrek van onze huidige Medewerker Cash Credit Management, zijn wij op zoek naar een ervaren MEDEWERKER DEBITEUREN ADMINISTRATIE (M/V) De groep cash credit management draagt zorg voor de registratie en administratie van alle geldstromen van de onderneming, de planning en opvolging daarvan en de periodieke rapportage daarover aan het management. Tevens vormt registratie en rapportage omtrent accijns een belangrijk onderdeel. Naast ue taken van debiteurenbeheer wordt een actieve ondersteunende rol verwacht voor de overige activiteiten van de afdeling. De werkzaamheden worden voornamelijk via een ERP- systeem (JD-Edwards) uitgevoerd. Functieinhoud: Dagelijkse verwerking van bankafschriften, debiteuren en statiegeld; Ontvangen en zuiveren van accijnsdocumenten; Intensief contact met klanten ter borging van tijdige betaling en retournering accijnsdocumenten; Beheer debiteuren stamgegevens; Maandelijkse rapportage debiteuren en accijnzen; Zorgdragen voor tijdige accijnsaangifte Nederland+België; Doen van verbeteringsvoorstellen t.a.v. alle aspecten van het debiteurenmanagement; Deelname aan integrale verbeteringen binnen Nedalco. Functie eisen: MBO werk en denkniveau; Beschikt over goede communicatieve vaardigheden; Beheersing van de Engelse taal. Frans/Duits zijn een pré; Min. 3-5 jaar ervaring met oebiteuren administratie; Ervaring met geautomatiseerde systemen (o.a. ERP-pakketten MS office); Teamspeler met een hands-on mentaliteit; Zeifstandig accuraat kunnen werken. Sollicitatieprocedure: Voor vragen omtrent deze vacature kunt u contact opnemen met Martijn Nuijten. Manager Finance Accounting, tel 0164-213 446 of e-mail m.nuijten@nedalco.nl. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan Sanne de Groen, afdeling FIR. Postbus 6, 4600 AA Bergen op Zoom of e-mail FIR@nedalco.nl. Carrière maken bij Bos Men Shop! Bos Men Shop is een jong, energiek bedrijf, met een lange familie traditie. Met winkels in Goes en Middelburg zijn wij voor jonge mannen, oudere heren, Zeeuwen, toeristen en vele anderen hét adres voor een nieuwe outfit. Voor onze winkels zoeken wij Bij Bos Men Shop is de klant koning en als verkoper sta je altijd voor jouw klanten klaar. Fulltime, 38 uur per week, op koopavonden en in weekenden. Je bent verantwoordelijk voor de verkoop en alles wat daarbij komt kijken: je adviseert klanten, je vult voorraden aan en je zorgt voor een goecle winkeluitstraling. Gelukkig ben je niet alleen, ruim 20 enthousiaste collega's helpen je daarbij. Kennis van en ervaring in de modebranche is een pre, maar ook als BBL-student ben je van harte welkom! Om de verkoop in goede banen te leiden is een strakke organisatie achter de schermen van levensbelang. Als logistiek medewerker is de ontvangst en verwerking van goederen jouw verantwoordelijkheid. Je controleert, je boekt in in net voorraad systeem, je geeft sturing aan een aanprijsteam en je houdt het magazijn op orde. In je werk Den ie precies en consequent en hou je van aanpakken. Je voelt je helemaal thuis in een jong en dynamisch team. Bij Bos Men Shop krijg je de mogelijkheid om een professionele opleiding te volgen en een interessante korting op kleding. Solliciteren? Loop binnen of stuur je brief en CV naar Cees Bos, Lange Vorststraat 58, 4461 JR Goes of mail naar werk@bosmenshop.nl. |BOS»MEN»SHOP| Goes, Lange Vorststraat 56. Middelburg, Lange Delft 1Lange Delft 37. www.bosmenshop.nl Vogelaar Vredehof BV in Krabbendijke is een dynamische groothandel in hardfruit met ca. 95 medewerkers. D" activiteiten bestaan uit handelkoelingverpakking en transport. De producten worden geleverd aan grootwinkelbedrijven en groothandels in binnen- en buitenland. Wij zijn op zoek naar een minimaal 32 uur per week Werkzaamheden: Na een inwerkperiode zal je taak bestaan uit de bonnenadministratie, opstellen en maken van facturen, diverse rapportages, verwerken van in- en uitgaande post en diverse overige administratieve werkzaamheden. Wat verwachten we: opleiding op Mbo-niveau bij voorkeur een administratieve richting goede contactuele eigenschappen zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken kennis van/ervaring met geautomatiseerde systemen flexibele en accurate instelling administratieve ervaring is een pré Wat bieden we: goede arbeidsomstandigheden salaris, afhankelijk van opleiding en werkervaring, volgens de cao voor de groothandel in AGF mogelijkheid tot doorgroeien Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot Dhr. H.C. van der Meijden, bereikbaar op: telefoonnummer 011 3 - 3971 14 of per mail hermen@vogelaar.com Schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen onder vermelding van vac32 naar: Vogelaar Vredehof BV - Postbus 50 - 4413 ZH - Krabbendijke Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De Stichting Theater Exploitatie Zeeland is een organisatie die de exploitatie verzorgt voor Theater de Mythe Goes en de Stadsschouwbwg Middelburg. In onze organisatie werken thans 75 medewerkers. De Stichting kent een Raad van Toezicht-model. Per direct zijn wij voor de Stadsschouwburg Middelburg op zoek naar: souschef/zelfstandig werkend kok (36 uur per week) Ter versterking van ons keukenteam dat werkzaam is in de nieuwe keuken zijn wij op zoek naar een allround kok die creatiefis in zowel de a la carte keuken als in het creëren van buffetten. De collega die wij zoeken kan op termijn de chef-kok vervangen bij diens afiuezigheid. Wij bieden: een leuke baan binnen een jong team goede salariëring volgens CAO voor Nederlandse podia vakantie in de zomer goede pensioenregeling Functie-eisen: afgeronde opleiding kok/restaurantkok bij voorkeur een leermeesterdiploma leidinggevende kwaliteiten ervaring in het bereiden van koude en warme buffetten ervaring met a la carte koken kennis van HACCP flexibel in omgang, creatief koken en denken, prijs en kwaliteitsbewust geen bezwaar tegen onregelmatige werktijden Schriftelijke sollicitaties voor 15 april richten aan: Stichting Theater Exploitatie Zeeland, afdeling personeelszaken. Molenwater go, 4331 SG Middelburg. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Peter Dingemanse (tel 0118-65 96 53). Amadore Hotefs Restaurants omvat verschillende horecabedrijven in Zeeland. Het dynamische team van Amadore bestaat uit bijna 200 gemotiveerde en vakkundige'medewerkers. Amadore Hotels Restaurants is op korte termijn op zoek naar Wij bieden een uitdagende baan in een vooruitstrevend bedrijf. Flexibiliteit, resultaatgerichtheid en een brede glimlach zijn een vereiste! Wij bieden een baan op jaarbasis en belonen conform de cao voor de horeca. Interesse? Sollicitaties met pasfoto (schriftelijk of per e-mail) kunt u richten aan: Amadore Hotels Restaurants, t.a.v. de directie Boulevard Bankert 266, 4382 AC Vlissingen of info@amadore.nl www.amadore.nl eten slapen lachen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66