Mamma Mia heeft geen zeezicht nodig litiani 1 Zeeuwse fiets- en wandelroutes in kaart Succesvolle makelaardij?! Recenseer nu zelf "Kan jij het beste uit mensen halen?"1 Op de nieuwe website van het routebureau zijn 160 routes te zien. Vrijehuizenmarkt geeft alle support! Vrijehuizenmarkt De PZC-redacteuren Edith Ramakers en Raymond de Frel testen in de Smaak van Edith en Raymond de we reldkeuken. Edith ging naar Mamma Mia, een Italiaans restaurant aan de Vrijland- straat in Middelburg. Zou Mamma Mia echt hier zijn? Dan moet je wel lef hebben. Dat is de eerste gedachte die in ons opkomt, als we door de bijna lege gangen van het winkelcentrum Dau- wendaele in Middelburg lopen. Mamma Mia zit goed verstopt tegenover een supermarkt. Het is geen toplocatie, maar daar lijkt Gaetano Di Co landrea geen problemen mee te hebben. De eige naar begroet ons met een warme glimlach en een knipoog. Gaetano kijkt ons zelfs een beetje verbaasd aan als we over de locatie beginnen. „Het paradijs", zegt hij, „zit in jezelf. En lekker eten kun je over al. Zelfs onder een paraplu." Over de entourage zeuren we dan maar niet meer. We hoeven niet altijd zeezicht te hebben. We bekijken de uitgebreide kaart en beginnen met Carpaccio di Manzo (5,00 euro) en Gambe- roni al Forno (twee gamba's uit de oven met wit te wijn, tomaatjes, room en peterselie voor 6,00 euro). Beide voorafjes zijn lekker en heel aantrekke lijk geprijsd. Gaetano stuurt de keukenbrigade als een ervaren leermees ter. „Dit is mijn leven", Heeft u altijd al uw restau rant om de hoek een pluim willen geven, of heeft u juist een nare ervaring? Schrijf dan uw eigen recensie. Met modder gooien is verboden en anonieme recensies wor den geweigerd. Surf naar www.pzc.nl, klik op de knop specials, ga verder naar 'uit eten' en lees de gepubliceerde lezersrecensies en recenseer zelf. Prijs-kwaliteit: ***!4 Entourage: Bediening aan tafel: Horen, zien en ruiken: elke vrijdag worden verse bloemen op tafel gezet. Moeders mogen op moederdag gratis eten, naar goed Italiaans gebruik. Conclusie: Gaetano zou nog in een bunker sfeer kunnen maken. De piz za's hadden 'Italiaanser' mogen zijn, dunner en met meer olijfolie en piri-piri bijvoorbeeld. Volgende keer eten we buiten de kaart om. Kijk voor eerdere afleveringen op www.pzc.nl zegt hij. „Ik wil mijn jon gens en meisjes meegeven dat eten liefde is en dat gas ten verwend moeten wor den." Hij heerst in en buiten de zaak en hij ziet alles. Dat komt hem deze avond van pas. In de hal van het win kelcentrum borrelt een be ginnende ruzie op tussen enkele jongeren. Gaetano gaat naar buiten en sust de beroering. „Het zijn wel goeie jongens hoor", zegt hij, „alleen zijn ze af en toe een beet je temperamentvol". Gaetano zou betaald moe ten worden door de gemeente. Het winkelcen trum is 's avonds niet unheimisch maar juist le vendig. We bestellen een pizza Quattro Formaggi (7 eu ro) en een pizza Bari met ansjovis, knoflook en kappertjes. We willen broccoli vervangen door spinazie en Romagna, de jongste bediende, geeft de boodschap door aan de keuken. Maar het gaat mis. De pizza Bari wordt een pizza Spinaci. Gaetano slaat zijn handen voor zijn ogen. „Mam ma Mia, te slordig gelezen. Wat een avond, alles gaat fout." Dat valt reuze mee. De pizza's zijn lek ker, maar we krijgen toch spijt als we de bestel ling van twee trouwe gasten zien. Een dunne piz za en een Italiaans stoofpotje komen voorbij. De vaste bezoekers schuiven wel twee tot drie keer per week aan en eten buiten de kaart om. Ze krijgen on gevraagd de specialiteiten voorgeschoteld en Gaetano zorgt zelf voor de afwisse ling. „Zijn penne met pesto en truffel is echt over heerlijk", zegt de Middel burgse. Gaetano komt uit de Piemonte, het klassieke Italiaanse truffeldomein. Als hij naar Italië gaat, dan neemt hij vast verse truf fels mee en brengt een stukje Italië in het winkel centrum. onvoldoende matig voldoende goed uitstekend Mamma Mia, Winkelcen trum Dauwendaele, Vrij landstraat 67, 4337 EC Middelburg. 0118-635038. Openingstijden: 11.00- 22.00 uur, zondags van 15.00-22.00 uur. Maandag gesloten. Gaetano Di Colandrea aan het werk in zijn keuken. foto Ruben Oreel PZC Zaterdag 5 april 2008 I 33 Personeel en Arbeid aan HogeschoolZeeland H J'fH Jk I m m k :-A fff f —JI 1 www.hz.nl door Ab van der Sluis GOES - Routebureau Zeeland heeft de Zeeuwse fiets- en wandelroutes in kaart gebracht. De routes zijn te vinden op de vernieuwde website van het routebureau. Nu al zijn er meer dan 160 routes te vinden om te wandelen of te fietsen. In Zeeland is een groot aanbod aan wandel- en fietsroutes. Dat is echter versnipperd, waardoor het voor recreanten vaak moeilijk is om het hele aanbod te overzien. Het Routebureau maakt deel uit van Promotie Zeeland Delta (een samenwerkingsverband tussen de Zeeuwse VW's). De routes die opgenomen zijn op de website moeten in ieder geval bewegwijzerd zijn of in de vorm van een gedrukte uitgave versche nen zijn. Het aanbod van routes wordt vrijwel wekelijks aangevuld. Routebureau Zeeland ontwikkelt ook een kwaliteitslabel. Op basis daarvan zullen de routes getoetst worden op wegkwaliteit, veilig heid, afwisseling van de route en bewegwijzering. Op de website kan gezocht worden in de routes op regio, vertrekpunt, titel of af stand. Ook is uitgebreid informa tie te vinden over diverse routenet werken, zoals bijvoorbeeld het wandelnetwerk Kiekendiefpad of het fietsknooppuntensysteem. Nieuw is ook dat de routes direct te koop zijn via een webshop. S www.routesinzeeland.nl Aad van den Berg (franchisenemer VHM Amsterdam) 3 jaar geleden ben ik in het Vrijehuizenmarkt franchise concept gestapt. Daar heb ik geen moment spijt van gehad! Makelaar vrij beroep! Ik dacht eerst ook dat je al lerlei peperdure studies moest halen. Maar daar heb je in de praktijk niets mee te maken. Voor ingewikkelde zaken huren wij een bouwkundige en notaris in. Je moet wel een verkoper pur sang zijn, wil je net zo succesvol worden als ik! Vrij en rijk leven! Ook financieel ben ik er enorm op vooruit gegaan. Van een Opel Corsa naar een BMW 320CI. En van een dijkwoning naar een landhuis. Ik heb meer tijd voor mijn vrouw en twee kinderen en daar ben ik heel blij mee! Wil jij dit ook?! Bel of mail me gerust, we kunnen wel een aantal collega's gebruiken, 06-45410136 aad<a)vrijehuizenmarkt.nl Vrijehuizenmarkt staat 24/7 voor je klaar met facilitaire en commerciële ondersteuning. Wil je ook binnen 2-3 weken een succesvolle makelaardij?! Vraag dan nu een infopakket aan via onze website onder franchisewww.vrijehuizenmarkt.nl of bel 020-5160713 meer voor uw huls! Amsterdam, Anthony Fokkerweg i 1059 CM Amsterdam T. 020 516 07 13, F. 084 872 28 48 amsterdam@vrijehuizenmarkt.ni

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 35