Awakenings zou geweldig zijn' Koopzondag AlediaÊMarkt Aanpak parkeerprobleem scholen Zee landelijk wonen.n Wij zijn open van 12.00 tot 17.00 uur! INTER BORG ISEI Computers doen het weer Negende editie Highland Games Lezing door Bodar afgelast PZC Zaterdag 5 april 2008 27 Klarinetweg14 Tel 0118-650004 Middelburg www.inter-borg.nl Industrieterrein Mortiere MEUBELMAKERIJ HBH»!! Wij maken graag uw bijzondere keuken, interieur en meubels op maat. Zin in een inspirerende afspraak over uw droomkeuken, meubel of interieur? Wij laten u graag kennis maken met de verschillende mogelijkheden die wij te bieden hebben. MIDDELBURG - De computerstoring bij de gemeente Middelburg was gisterochtend opgelost. De storing ontstond donderdagochtend waar door er onder meer geen rijbewij zen en paspoorten aangevraagd konden worden. Volgens woordvoerder P. Woud stra is 'een beperkt aantal mensen' die dag tevergeefs naar het stads kantoor gekomen. Exacte aantal len kon hij gisteren niet noemen. De gemeente probeerde donder dag nog een noodvoorziening aan te leggen, zodat de dienstverlening toch hervat kon worden. Dat mocht echter ook niet baten. De website van de gemeente was don derdag ook onbereikbaar. dj Louise Verburgt. In april komt haar foto Lex de Meester „In een relatief korte tijd heb ik al zoveel bereikt. Het moet voor mij gewoon leuk blijven", zegt de Middelburgse eerste EP uit. MIDDELBURG - Met iets minder groen en wat meer par keerplaatsen en een langere bushalte hoopt de ge meente Middelburg de parkeeroverlast rondom de Klimopschool en 't Springtij op te lossen. De docenten van die beide scholen hebben nu onvol doende parkeerplaatsen in de nabijheid van de scho len. Als gevolg daarvan parkeren ze her en der in de Stromenwijk. De verwachtingen is dat in de nabije toekomst dat probleem alleen maar erger wordt om dat het de bedoeling is dat daar meer docenten ko men te werken. De bushalte nabij de beide scholen is nu al te kort als er meerdere bussen staan om leerlingen af te leveren of op te halen. De bussen staan dan gedeeltelijk op de weg waardoor er gevaarlijke verkeerssituaties ont staan. Na overleg met de scholen wil de gemeente nu een deel van de groenstrook langs de Merwedestraat rooien en daar zeventien parkeerplaatsen aanleggen. Daarnaast wordt de bushalte in de Grevelingenstraat verplaatst en verlengd, zodat daar tegelijkertijd drie bussen kunnen staan. Tegelijkertijd met die aanpas singen wil de gemeente het groen rondom de scho len aanpakken, zo blijkt uit een voorstel van het dage lijks bestuur van de gemeente. Het wordt dinsdag 15 april besproken tijdens een commissievergadering, aanvang 19.30 uur. MIDDELBURG Mortiereboulevard 4 Tel. 0118 - 60 70 00 www.mediamarkt.nl OOST-SOUBURG - De negende High- land Games van Oost-Souburg ko men eraan. Op 21 juni staat de Ka rolingische Burg weer in het teken van hamerslingeren, strobaal gooien, boomstamwerpen, doedel zakken en pipes and drums. De organisatie vraagt zich af of de titelverdedigers al aan het trainen zijn, en of er ook uitdagers zijn die zich willen aanmelden. De Highland Games duren de hele dag. De wedstrijden beginnen om 10.00 uur, de prijzen worden om 17.00 uur uitgereikt. Meer informa tie is te vinden op www.highland- gameszeeland.nl. MIDDELBURG - De lezing die prof Antoine Bodar maandag 14 april zou geven in de Zeeuwse Biblio theek, aanvang 19.30 uur, is afge last wegens ziekte van de spreker. De organisatie is wel van plan om Bodar weer uit te nodigen als hij hersteld is van zijn hernia. De lezing had als thema: Onze stil te, Uw lofprijzing. door onze eigen vakmensen Crenadierweg I 7b - Middelburg www.baderie.nl tot in de kleinste details ontworpen en afgewerkt iduuk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 29