Schipper Planner/ werkvoorbereider Acquisitie naai aanleiding van deze vacatures wordt nielop prijs gesteld. C-Port: zekere basis voor werkgevers en werknemers Wij bieden opdracht gevers en werknemers flexibiliteit en zekerheid tegelijk. Dit doen we met een fors,- voor de [haven] logistieke sector gekwalificeerd vast personeelsbestand. Hierin onderscheiden wij ons van uitzendorganisaties. De (haven]iogistieke sector vraagt om optimale flexibiliteit en C-Port biedt die. C-Port BV is ontstaan door de samenvoeging van de 2 gerenommeerde bedrijvèn .Labour Service Zeeland BV en Tènce! Transport en Logistiek en heeft vanuit die hoedanigheid al ruim 20 jaar ervaring in deze branche. Hiermee is met C-Port een logistieke dienst verlener pnstaan die klaar is voor de toekomst! Onder alle sollicitanten verloten we tien C-Port Polo shirts. Surf naar www.c-port.nl en vul het formulier in of schrijf nu je brief. Heb je intéressé in een van bovenstaande vacatures? Kijk clan snel op www.etten-leur.nl of www.werkeninwestbrabant.nl. Hier vind je de uitgebreide vacatureteksten en meer informatie over de afdelingen^ 20 I Zaterdag 5 april 2008 PZC Kijk ook op (Q JobTrack.nl Etten-leur is een gemeente met meer dan 40.000 inwoners. Met een geheel nieuw stads hart met zo'n 200 winkels en horecazaken t-ekt iftenjLeu' dagelijks duizenden mensen uit de eigen omgevmg en uit de regio West-Brabant. De nieuwbouwwijken, een 350 ha groot: bedrijventerrein,.agrarische en natuurgebieden geven de gemeente Etten-leur een afwisselend en uitdagend takenpakket. CIVIELTECHNISCH MEDEWERKER M/V {minimaal 28 uur) De nadruk van de werkzaamheden voor de afdeling Vergunning en Handhaving ligt op het uitoefenen van toezicht op de naleving van de bouwregelgeving. Je controleert in hoofd- zaak tijdens bouwactiviteiten en grijpt in als er zonder vergunning wordt gebouwd of als i een pand pf perceel in strijd met de regels wordt gebruikt. Daarnaast voer je inspecties uit bij bedrijven, instanties en evenementen op de naleving van de brandvejiigheidsvoGfschriften (gebruiksvergunningen) en werk je nauw samen met de milieutoezicKthouders. Je beschik t over een afgeronde MBO Opleiding bouwkunde. Salaris max. 2.962,- bruto pér maand bij 36 uur emeerite Etten-Leur Roosendaaiseweg 4,4375 AA Etten-leur Postbus 10100,4870 GA Eiten-Leur vww.etten-ieur.nl Niet al een nu maar ook in de toekomst staan veel interessante bouwprojecten en civieltechnische werken die er toe doen op de agenda. Die vragen om een gedegen voorbereiding en begeleiding vanuit het Stadskantoor. De gemeentelijke organisatie is sterk in ontwikkeling en zet in opeen bedrijfscultuur waarbij de dienstverlening aan: inwoners en anderen centraal staat. Onze medewerkers hebben dan ook;eer klantgerichte; en creatieve, maar zeker ook resultaatgerichte instell'ng. Zo'n organisatie moer jou: aanspreken' Lees onderstaande vacatures en reageer. DIRECTIEVOERDER/PROJECTLEIDER M/V (h6u«) Het zwaartepunt in deze functie bij de afdeling Techniek en Uitvoering zal voornamelijk komen te liggen op het gebied van directievoering voor alie projecten die door de afdeling gerealiseerd dienen te worden. Als projectleider word je vooral betrokken bij projecten die door derden ontwikkeld c,q. gerealiseerd worden. Je hebt een Hbo-opieiding civiele techniek of je beschikt over dit werk- en denkniveau en je hebt aantoonbare ervaring. Daarnaast ben je goed op de hoogte van de verschillende wet en regelgeving binnen de bouwwereld. In verband met arbeidsmarkttoelage maximaal bereikbaar salaris 4.284,- bruto per maand bij 36 uur. TOEZICHTHOUDER BOUWREGELGEVING M/V 36 uur) Wat biéclt de gemeente Etten-leur?; Wij zijn een aantrekkelijke werkgever. Lr is in onze organisatie voldoende ruimte voor zelf ontplooiing. Dit wofdt mede ondersteund door ruime opleidingsfaciiiteiten. Wij bieden goed gekwalificeerd personeel een aantrekkelijk salaris aan. Onervaren kandidaten krijgen ruimte om zich te ontwikkelen en door te groeien in de functie, dus ook een schoolverlater of een aanstormend talent is van harte welkom. De invulling van de werkweek en het aantal te werken uren zijn bespreekbaar, er is dus maatwerk mogelijk. Tevens biedt de gemeente Etten-Leur voldoende mogelijkheden en flexibiliteit om werk eri privé te combineren. De functie: Deze functie bestaat uit inplannen van ons personeel, voer- en vaartuigen naar aanleiding van opdrachten van onze klanten. Tevens is deze verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling van de hiermee samenhangende formulierenstroom. Uw profiel: Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: zelfstandig werkend stressbestendig en flexibel punctueel enkele jaren werkervaring in een vergelijkbare functie is een pre geen 8-5 mentaliteit Tevens zijn wij op zoek naar: De functie: Deze functie bestaat uit het, met een inzamelvaartuig innemen, vervoeren en afleveren van afvalstoffen. Uw profiel: Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: in het bezit van een groot vaarbewijs in het bezit van radarpatent en ADNR of de bereidheid hiervoor een opleiding te volgen flexibele instelling Ons aanbod: Voor de vacatures geldt dat wij een passend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Voor meerdere vacatures verwijzen wij naar onze website WWW.ITiart6nSCl03nin9.nl Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. S. Hendrickx Martens Cleaning Spanjeweg 2 (Havennummer 8614) 4455 TW Nieuwdorp Tel. 0113-672210 E-mail: info@martenscleaning.nl www.martenscleaning.nl ETTEN LEUR Als civieltechnisch medewerker bij de afdeling Techniek en Uitvoering verzorg je - in overleg en in samenwerking met de projectleiders - de voorbereiding van projecten, ie inventariseert gegevens, bedenkt (technische) oplossingen, maakt tekeningen, schrijft bestekken en maakt calculaties. Je hebt een MBO opleiding op het gebied van de civiele1 techniek. Ervaring met het schrijven van bestekken (RAW-systematiek) en het tekenen met Microstation (V8) is een pré. Een goede werkvoorbereiding van projecten is jouw ambitie. In verband met arbe dsmarkttoelage maximaal bereikbaar salaris 3 .3.45,- bruto per maand bij 36 uur. PROJECTLEIDER M/V (minimaal 28 uur) Als projecneider oij de afdeling ïechniëk en Uitvoering ben je vanaf het allereerste moment betrokken in de planfase van diverse projecten en draag je zorg voor het gehele voor(bereidings-) traject tot aan de realisatiefase. Je geeft adviezen, brengt de benodigde projectbudgetten in beeld, laat onderzoeken uitvoeren, begeleidt inspraakprocedures, laat bestekken maken, maakt calculaties en voert ce benodigde correspondentie richting bewoners en/of bedrijven. Ook voer je regelmatig overleg met de portefeuillehouder om het project - of de stand van zaken hiervan - nader toe te lichten. Daarnaast toets je gegevens van diverse projecten die derden, zoals adviesbureaus en proj^:ctontvyikkelaars aanleveren. Ie hebt een Hbo-opieiding civiele techniek cf je beschikt over een Hbo' werk- en denkniveau, .n verband met arbeidsmarkttoelage maximaal bereikbaar salaris 4.284,- bruto per maand bij 36 uur. ADVISEUR INFRATECHNIEK M/V (minimaal 28uur) Met vriendelijke groet, Team C-Port. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. lerlandweg 2 Havennr. 3989, Vlissingen-Oost Postbus 22, 4453 ZG 's Heerenhoek Tel. 0118 - 464222 Fax 0118 - 479162 Momenteel zijn wij op zoek naar: Wij zoeken havenwerkers m/v De functie: Je wordt ingezet bij onze opdrachtgevers in de havens en logistiek Het werk: Je werkzaamheden (kunnen] bestaan uit: haven-, ploeg-en loodswerk heftruck en/of reachtruck rijden scannen, labelen tally- en controleurwerk magazijnwerk Wij vragen: een flexibele, gemotiveerde werkhouding bereidheid om onregelmatig te werken heftruckervaring, -certificaat, VCA-1 en/of havenwerkercertificaat is/zijn een pré. eigen vervoer Wij bieden: boeiend en afwisselend werk een zeker en vast inkomen opleidingsmogelijkheden een goede beloning (op basis van ervaring en opleiding) contractvörm in overleg Solliciteren? Vul dan het sollicitatieformulier op de website in. Je kunt ook een sollicitatiebrief met CV sturen naar C-Port BV, Postbus 22, 4453 ZG 's-Heerenhoek of mail naar sollicitaties@c-port.nl Toch nog vragen? Neem contact op met Wandy Opmeer of Adriaan Provoost. Tel: 0118-464222. Als adviseur infratechniek heb je binnen de afdeling Techniek'en Uitvoering een brede (advies) rol. Je adviseert civieltechnisch inhoudelijk in de verschillende stadia bij projecten, maar je adviseert opk op het gebied van interne (juridische-) kwaliteitzorg, bij de keuze van aanbestedingsvoren etc. Daarnaast stel je plannen van eisen op, je standaardiseert offerteaanvragen c.q. de opdrachtformulering voor uit te bestéden werken. Je begeleidt samen met de projectleiders inspraakprocedures voor werken in het openbaar gebied en brengt hierover adviezen uit richting het bestuur. Salaris max. 4 284,- bruto per maand 'bij 36 uur. Je beschikt over een Hbo-opieiding - bij voorkeur civiele techniek - met aantoon bare ervaring of je hebt met een andere achtergrond in een soortgelijke functie ervaring opgedaan en je hebt daardoor een sterke affiniteit met dit werkveld. Martens B.V. is een dynamisch, klantgericht milieu- en logistiekgericht bedrijf dat industriële ondernemingen, overheden en de maritieme sector een passende oplossing biedt voor al hun problemen op het gebied van Milieu, Cleaning en Logistiek. Aan de bak De haven en logistieke sector staat nooit stil en werken in deze branche, zeker bij het jonge én vertrouwde bedrijf C-Port, is dan ook uitdagend en afwisselend. Je werkt met gemotiveerde collega's in een positieve sfeer en wordt goed beloond (op basis van ervaring en opleiding). Bovendien kun jij je opwerken door opleidingen te volgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 20